Skocz do zawartości

Beton na podłodze


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wujek napisał(a):

Ma ktoś beton na podłodze? Jak to się sprawuje? Chciałbym na całym poziomie zrobić beton razem ze schodami. 
 

Wygląda ładnie ale nie znam nikogo kto ma. 
 

 

IMG_5694.png

IMG_5693.png

Poszukaj pod hasłem mikrocement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awruK napisał(a):

Poszukaj pod hasłem mikrocement.

6 let temu większość firm co się tym zajmowała poszła w przemysłówkę - jechali beton i mikrocement na wiekich halach, w nosie mieli indywidualnych.

Teraz podobno jest trochę firm co tym się zajmuję, niemniej u mnie jest to spieprzone tak jak tylko można było...

W życiu nie wziąłbym tego drugi raz, a jakbym wziął to tylko po osobistym obejrzeniu roboty wykonanej przez daną firmę w kilku miejscach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vadero napisał(a):

6 let temu większość firm co się tym zajmowała poszła w przemysłówkę - jechali beton i mikrocement na wiekich halach, w nosie mieli indywidualnych.

Teraz podobno jest trochę firm co tym się zajmuję, niemniej u mnie jest to spieprzone tak jak tylko można było...

W życiu nie wziąłbym tego drugi raz, a jakbym wziął to tylko po osobistym obejrzeniu roboty wykonanej przez daną firmę w kilku miejscach...

To z założenia jest stosunkowo proste do zrobienia co Ci popsuli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wujek napisał(a):

To z założenia jest stosunkowo proste do zrobienia co Ci popsuli? 

Beton polerowany? Nierówno wylali - góry i doliny, popękał, są miejsca gdzie gładki, są miejsca gdzie szorstki. Masakra. Musiałem na to płytki nakleić albo dać panele.

  • Haha 1
  • Skonfundowany 1
  • Smutny 1
  • zszokowany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2024 o 08:53, wujek napisał(a):

Ma ktoś beton na podłodze? Jak to się sprawuje? Chciałbym na całym poziomie zrobić beton razem ze schodami. 
 

Wygląda ładnie ale nie znam nikogo kto ma. 
 

 

 

 

Popatrz na FB grupach o budowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Fryzuryn napisał(a):

Popatrz na FB grupach o budowaniu

Poziom grup na fb sprawia, że wypisałem się ze wszystkiego co mogłem. Poza tym

ta forma komentarzy jest straszna. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2024 o 07:53, wujek napisał(a):

Wygląda ładnie ale nie znam nikogo kto ma. 

 

Może się mylę, ale wydaje mi się, że do wykonania tego trzeba sporo precyzji i jakiejś techniki/doświadczenia ;)

 

Jakby mi zależało na takim efekcie, to serio nie wiem czy bym nie poszedł w jakieś....linoleum o takim wzorze ;]

Szanse że ktos spierdzieli robotę, prawie zerowe, a jak się znudzi, to zerwiesz i położysz parkiet ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kravitz napisał(a):

 

Może się mylę, ale wydaje mi się, że do wykonania tego trzeba sporo precyzji i jakiejś techniki/doświadczenia ;)

 

Jakby mi zależało na takim efekcie, to serio nie wiem czy bym nie poszedł w jakieś....linoleum o takim wzorze ;]

Szanse że ktos spierdzieli robotę, prawie zerowe, a jak się znudzi, to zerwiesz i położysz parkiet ;]

Co ciekawe firmy, które robią parkiet mają w ofercie podłogi betonowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujek napisał(a):

Co ciekawe firmy, które robią parkiet mają w ofercie podłogi betonowe 

Bo pod parkiet musi być porządny beton :ok:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.04.2024 o 08:53, wujek napisał(a):

Ma ktoś beton na podłodze? Jak to się sprawuje? Chciałbym na całym poziomie zrobić beton razem ze schodami. 
 

Wygląda ładnie ale nie znam nikogo kto ma. 
 

 

 

 

Bez podłogówki?

Wizualnie daje wrażenie dużego chłodu...

Ja właśnie wchodzę w remont i już się boję syfu jak zacznie się szlifowanie betonu pod podłogę 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomy napisał(a):

 

Bez podłogówki?

Wizualnie daje wrażenie dużego chłodu...

Ja właśnie wchodzę w remont i już się boję syfu jak zacznie się szlifowanie betonu pod podłogę 8-)

Wszędzie podłogówka. Muszą to chyba na początku zrobić. Bo później to syf będzie wszędzie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.