Skocz do zawartości

Volvo z silnikiem 2.0 chyba turbo i skrzynią dwusprzęgłową 7 biegów


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, rwIcIk napisał(a):

Nie stać mnie ;]

21 r.

 

Jaki silnik i przebieg tego auta? 

Ciekawe jak beda wyglada koszty serwisowania i ubezpieczenia na tle Tucsona w dluzszej perspektywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał(a):

 

Jaki silnik i przebieg tego auta? 

Ciekawe jak beda wyglada koszty serwisowania i ubezpieczenia na tle Tucsona w dluzszej perspektywie.

A ASO tanio nie bedzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, rwIcIk napisał(a):

Można przy zakupie wziąć pakiet serwisowy.

 

Plus warto przedłużyć gwarancję. Od jakiegoś czasu nie jest to już ubezpieczenie od kosztów napraw, a faktycznie gwarancja producenta.

 

Pakiety przeglądów wychodzą bardzo fajnie w Mercu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Plus warto przedłużyć gwarancję. Od jakiegoś czasu nie jest to już ubezpieczenie od kosztów napraw, a faktycznie gwarancja producenta.

 

Pakiety przeglądów wychodzą bardzo fajnie w Mercu.

Akurat pisałem o Volvo.

Mercedes używany, więc zostanie serwis we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Skoro rocznik 2021, warto dokupić jedno i drugie na okres 2 lat i masz kompletny spokój głowy.

 

Jaki silnik?

Diesel ~160 KM, AT

Na używany można gwarancję dokupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rwIcIk napisał(a):

Diesel ~160 KM, AT

Na używany można gwarancję dokupić?

Jezeli był serwis w Aso i była uprzednio wykupiona, to przedłużenie na 100%. Jeżeli bazowa się skończyła, to trzeba zapytać w ASO.

 

Przy tym silniku, warto zrobić chipa, żeby było chociaż 190 KM. Tutaj pewnie ekspert się wypowie, @wujek co trzeba zrobić, żeby  Merc był szybszy od Slody 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Jezeli był serwis w Aso i była uprzednio wykupiona, to przedłużenie na 100%. Jeżeli bazowa się skończyła, to trzeba zapytać w ASO.

 

Przy tym silniku, warto zrobić chipa, żeby było chociaż 190 KM. Tutaj pewnie ekspert się wypowie, @wujek co trzeba zrobić, żeby  Merc był szybszy od Slody 😁

160 KM do miasta jak znalazł 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Jezeli był serwis w Aso i była uprzednio wykupiona, to przedłużenie na 100%. Jeżeli bazowa się skończyła, to trzeba zapytać w ASO.

 

Przy tym silniku, warto zrobić chipa, żeby było chociaż 190 KM. Tutaj pewnie ekspert się wypowie, @wujek co trzeba zrobić, żeby  Merc był szybszy od Slody 😁

Skoda jest szybsza od sportowego Porsche :phi: tutaj 220KM można bez problemu zrobić. GLC 200 jest bardzo podatne na chipa :spy: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wujek napisał(a):

Skoda jest szybsza od sportowego Porsche :phi: tutaj 220KM można bez problemu zrobić. GLC 200 jest bardzo podatne na chipa :spy: 

Jeździłem tym 163 KM i do miasta jest jeszcze ok, lecz i tak brakuje mu mocy, także lekki chip na 190 KM byłby idealny! 

 

Stary test, gdzie jeszcze kamera się telepała o zagłówek, a do tego błędne oznaczenie wersji 😄

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Jeździłem tym 163 KM i do miasta jest jeszcze ok, lecz i tak brakuje mu mocy, także lekki chip na 190 KM byłby idealny! 

 

Stary test, gdzie jeszcze kamera się telepała o zagłówek, a do tego błędne oznaczenie wersji 😄

 

 

Sek w tym, ze nie ma co robić 190 jak cały świat ma mapy na 220. Nowym nie jeździłem ale poprzednia buda tez jest fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wujek napisał(a):

Sek w tym, ze nie ma co robić 190 jak cały świat ma mapy na 220. Nowym nie jeździłem ale poprzednia buda tez jest fajna.

Jeździłem i najnowszym i tym poprzednim, który mnie akurat bardzo rozczarował w tej wersji pod względem silnika, skrzyni, układu kierowniczego oraz zawieszenia.

 

Jednakże, przez wzgląd na podstawową jednostkę napędową, to taka charakterystyka bujającego się statku w sumie pasuje do tego samochodu, gdyż nie ma czym jechać, ale za to jest mega komfortowo.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Jeździłem i najnowszym i tym poprzednim, który mnie akurat bardzo rozczarował w tej wersji pod względem silnika, skrzyni, układu kierowniczego oraz zawieszenia.

 

Jednakże, przez wzgląd na podstawową jednostkę napędową, to taka charakterystyka bujającego się statku w sumie pasuje do tego samochodu, gdyż nie ma czym jechać, ale za to jest mega komfortowo.

Młody mówi, że nie ustępuje GLE, a fotele nawet wygodniejsze. :ok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Obecne GLC czy poprzednie? GLE jest innej klasy samochodem i czuć to na każdym kroku

Oba ~3 letnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.