Skocz do zawartości

Miejskie auto dla kobiety do 25 kPLN


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas na wymianę auta dla żony, obecnie 20-letnie Picanto 1.1

Z wymagań to coś większego, benzyna, nierdzewiejące i z rozsądnym wyposażeniem - elektryczne szyby przód i klimatyzacja to minimum.

Do tej pory oglądana Toyota Yaris II z 2011 r. Auto odpadło ze względu na rdzę na podwoziu. Jeździło od nowości po PL i nie było zabezpieczone antykorozyjnie. Od połowy auta w stronę tyłu rdza jak w maluchu. Im dalej na tył tym gorzej. Nawet nie było sensu jechać na diagnostykę na sprawdzenie. Nie wiem czy to wyjątek czy norma w Yarisach?

Ogólnie żonie podoba się Suzuki Swift, właśnie Yaris i ewentualnie Corsa D lub jak budżet pozwoli to i E.

Jakieś typy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ochkarol napisał(a):

Może Alfa Romeo Mito?

Pewnie by się nadało, ale jeden dzieciak jeszcze w foteliku i 3 drzwi odpadają. Jeżdżą razem codziennie a dzieciak z tyłu ma siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Smigiel napisał(a):

Pewnie by się nadało, ale jeden dzieciak jeszcze w foteliku i 3 drzwi odpadają. Jeżdżą razem codziennie a dzieciak z tyłu ma siedzieć.

 

Dwójkę dzieci w Punto 3D woziłem i nie było źle. Czasem nawet lepiej, bo dostęp do dzieciaka od przodu a nie z boku.

 

Ale jeśli 3D odpada, to może Fiesta? Żona od 12 lat ujeżdża Fiestę z 2009, w sumie nic złego się nie dzieje - obecnie 150kkm, auto kupione jak miało 30kkm. Co do rdzy, jakiś tam nalot pojawia się, głównie w tylnej części, ale do dziur daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Segment B w tym budżecie jest niewdzięczny. Za 10 latki ludzie chcą po 20-25tys zł, gdzie te autka są już zmęczone.
Aczkolwiek można trafić na jakieś ciekawe rodzynki
Moja opcja do rozmyślenia to Citroen c elysee
Np
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/citroen-c-elyse-ID6GqNF5.html

https://www.olx.pl/d/oferta/citroen-c-elyse-pierwszy-wlasciciel-CID5-ID107q7B.html



Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2024 o 20:15, Smigiel napisał(a):

Pewnie by się nadało, ale jeden dzieciak jeszcze w foteliku i 3 drzwi odpadają. Jeżdżą razem codziennie a dzieciak z tyłu ma siedzieć.

 

5 drzwiową Giuliettę 1.4 120KM w tych pieniądzach kupisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.