Skocz do zawartości

Zamulony X16XEL ...


kondrak134

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Pytanie proste jak paragraf wink.gif Mam takie objawy ze jak wcisne pedał do konca na 1 to rwie jak szalony, 2 bieg ... i to zaczynają się schody. Coś jakby trzymało mnie za zderzak. Nie przyspiesza ja kkiedyś. W panelu cisza, żadna kontrolka nawet nie mignie. Wymienić sonde lambda ?? Kase mam tylko żeby nie utopić. Zadnych wycieków nie ma. Po przejściu na mineralny olej konsumpcja oleju spadła o 80%. Teraz dolewam może z 150ml na 1000 km. Autko chodzi pięknie ale coś go blokuje. Na 3 biegu niby sie poprawia, ale 5 bieg jak cisne to też nie ma odejścia. 140-170 kiedyś robiłem w moment a teraz musze bujać. V Max z 200 spadła do 190. Proszę o w miarę szybką odpowiedź. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grandusz

@rwicik

Nie wiem w jakim stanie mam katalizator. być moze jest przypchany. STP juz lałem zo wtryskiwaczy i do benzyny ... beak efektu.

Jakie są objawy uszkodzonej sondy lambda ??

Może wywale katalizator ? Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> katalizator, EGR

Egr zaślepiony,

Katalizator nie sprawdzony ... "jajem" nie śmierdzi w kabinie ... Musze sprawdzić katalizator. Jak to zrobić ?? Od razu wywalić czy kupić nowy i wstawić ? Pozatym jak go zdiagnozować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.