Napisano 1 godzinę temu1 godzina 6 godzin temu, Fili_P napisał: W dniu 20.06.2026 o 11:30, ppmarian napisał:Ziew...Zło wcielone Pueretech2015r 135kkm praktycznie tylko miasto przeciętnie ponad godzinę do prawie dwóch w sumie 5 dni w tygodniu stania w korkach. Do tego krótkie podjeżdżawki w weekend: ryneczek, basen...Wciąż Ori Aku :-ONie wiem co lepsze, ori aqu czy silnik?
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.