Napisano 1 godzinę temu1 godzina Co teraz jest na topie jeśli chodzi o pastowanie/polerkę? Wcześniej miałem 3 fazową Menzernę, potem jakiś one step ZviZZer pod DA. Coś się zmieniło? Deszcz mi nie spływa z maski Edytowane 1 godzinę temu1 godzina przez lucash
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.