Skocz do zawartości

co myślicie o tym...


mafiusz

Rekomendowane odpowiedzi

> jest czarny na wielickich blachach i ten "sławny" żółty

Spoko, te lampy były w RAKO w do 2000 roku zlosnik.gif Sprzedali 3 komplety z tego co wiem... bo więcej nie sprowadzili a potem MHW przestało je produkować buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś na Allegro też był gościu który załatwiał takie lampy.

> Załatwia je już chyba ponad pół roku i nic....

ja kiedys na zlocie pytalem o typowo biale lampy to powiedzieli mi ze sa,tylko ze nie maja ich przy sobie,dali wizytowke i kazali dzwonic, jak zadzwonilem to sie okazalo ze one sa tylko wlasnie nie w Polsce mieli sprowadzic i tak sprowadzaja do tej pory confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem ze ten link nie działa?? Czy jak Bo jak by się dało to

> kilka osób by sobie zamówiło

> p.s. tzn link działa ale zamówienie pewnie nie aktualne pozdro

Jutro do nich zadzwonię to się dowiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem ze ten link nie działa??

Nic nie rozumiesz, jak 3/4 uczestniczących w tym wątku zlosnik.gif Tych dymionych lamp nie ma w ofercie ŻADEN internetowy sklep, to że są na stronie to nie znaczy że mogą Ci sprzedać coś czego nie mają w magazynie... nieważne gdzie, bo MHW już ich NIE PRODUKUJE od kilku lat. To jest odpowiedź jaką dostaliśmy z MHW, i od kilku innych sklepów. Że owszem, mieli je w ofercie, ale już nie mają i mieć nie będą. Z resztą wystarczy w szukajce wpisać "białe lampy CC" albo "dymione lampy CC" i będzie sporo odpowiedzi na ten temat łącznie z cytowaniem maili od wyżej wspomnianych instytucji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.