Skocz do zawartości

no i juz mam


waku

Rekomendowane odpowiedzi

> witam mysle ze teraz bede zagladal tu coraz czesciej bo zakupilem

> fiata siene z grudnia 1997 roku w wersji HL zdjecia wrzuce

> pozniej chociaz nie ma co pokazywac...

Gr8 ale ja już bym raczej Fiata nie kupił, chociaż wersja HL to nie EL .... włosi to na wszystkim oszczędzą

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fotki podczas odbioru autka przebieg orginalny bezywpadkowe autko

> garazowane nei chcialo odpalic bo padlu aku...ale juz jest nowy

> zmienilem opony bo byly jescze zimowe i jutro diagonostyka

> i juz u mnie:

ups .... jak na 44 kkm i 1997 rok, to różnie to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co do przebiegu mam 100% pewnosc bo auto kupione z pewnych rąk

nie wątpię co do przebiegu. wątpię jak to auto będzie jeździć. jeden kolega z AC kupił auto z podobnym przebiegiem i rocznikiem nawet młodszym i auto sprawia kłopoty, bo bardzo mało jeździło. oby u Ciebie się tak nie powtórzyło. po prostu auto nie jeżdżone często usterkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a mam takie pytanie jakie macie u siebie alarmy jakie firmy i modele ? bo nie wiem co mam wsadzic a trzeba...moze jakies propozycje z np allegro jesli ktos sie na tym lepiej zna to prosze o pomoc smile.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakładałem natrixa - goście sprzedają to na allegro. dokladnie jeden gosc, po zakupie popros go o intrukcje montazu do fiata sieny - akurat tak sie składa ze ma - wiec reszta to juz bajka no i alarm nie drogi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja zakładałem natrixa - goście sprzedają to na allegro. dokladnie

> jeden gosc, po zakupie popros go o intrukcje montazu do fiata

> sieny - akurat tak sie składa ze ma - wiec reszta to juz bajka

> no i alarm nie drogi

zakupilem alarm http://www.allegro.pl/show_item.php?item=118441949 bo taki doradzil mi koles ktory bedzie montowal we wtorek powinien byc i bedzie zalorzony teraz nastepne pytanie jaka zalorzyc koncowke na wydech ma byc estetyczna moze ktos cos ma wartego uwagi w swojej sience devil.gif z tego co sie zorientowalem to szerokosc chyba cos kolo 48szerx60dlug. mm ale nie wiem dokaldnie jakie te wymiary wiec prosze o podpowiedz i jescze pytanko odnosnie glosnikow czy z tylu w sienie jak sie wywali te miejsca na glosniki to zostaja dziury na wylot i od zewn ida maskownice ? czy jest tapicerka a pod nia glosnik smile.gif ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

radio juz zalorzone kable przecigniete(jak dobrze ze mam wkretarke biglaugh.gif po prawej stronie sa chincze w progu po lewej plus ) wzmak podlaczony skrzynka tez ale w najblizszym czasie zmieniam skrzynke ...

narazie jest:

blaupunkt san remo cd34 (wczesniej byl blaupunkt jak na fotkach i po wylaczeniu kluczyka nie gral a ten gra :/ tzn mozna go wlanczac bez kluczyka )

piecyk axton impact c200x2

i skrzynka z magnatem 300 supreme a bedzie na stx 27/150 4 ss no i trzeba wymienic glosniki z przodu na jakies lepsze bo te wymiekaja na +2bas w radiu frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Witam.........

> Dokladnie tak jest autko ktore malo jezdzi jest bardziej awaryjne niz

> te ktore regularnie smiga. Nic nie oszczedzisz bo to tylko

> pozorna oszczednosc...........

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Rozumiem, że lepiej kupić Sienę z 97 z przebiegiem 130tyś km niż z przebiegiem 40tyś km. Dobre... Bardzo dobre....

Pozdrawiam.

------------------------------------------------------------------

Waku gratuluję udanego zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

powoli wzialem sie za robienie podkladki pod przedni zderzak do sieny, wykorzystuje do tego zderzak od matiza jak narazie nie mam za duzo czasu nie wiem co z tego wyjdzie mam nadzieje ze cos tam wyjdzie bo jak narazie na to wygklada...no ale jest tez taka opcja ze wyjsc nie musi i tutaj zastanawiam sie nad podkladka an przedni zderzak...myslalem o podkladce od laguny...

c16437111lx5.th.jpg

mysle tez o dokladce od MK3

133397357xe0.th.jpg

no i o dokladce od punto...chociaz ta srednio mi sie widzi...

133817999oj1.th.jpg

nastpenie mysle nad progami...zeby zdjac te nakladki ktore sa (orginalnie i zalorzyc cos innego )

tutaj mysle o:

czyms takim jak w tym brawo

fiatbrawauo7ks4.th.jpg

tylko ze szerszym i bez tych wywijasow z przodu i z tylu biglaugh.gif

i wyszlo mi na takie cos:

135635767ra0.th.jpg

nie wiem moze macie jakies inne pomysly ? jak narazie najbardziej chce sie skupic na przedniej dokladce...co do tylu sam nie wiem (mialem byc grzeczny i kulturalny ale tutaj sie tak nie da piszac o tyle) bo tyl jest poporstu beznadziejny icon_rolleyes.gif

jelsi macie jakies inne pomysly to chetnie sie z nimi zapoznam

pozdrawiam

waku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

od dosc dlugiego czasu szukalem znaczka FIAT motorsport jednak jego znalezienie nie bylo takie latwe a wszytsko po to zeby mi sie przyjemniej jezdzilo wink.gif)) biglaugh.gif i dziisaj wpadl w moje raczki biglaugh.gifbiglaugh.gif niby tak niewiele a tak cieszy smile.gif))

th_93592_12_02_07_1300_122_37lo.jpgth_93597_12_02_07_1301_122_207lo.jpgth_93602_12_02_07_1302_122_31lo.jpgth_93606_12_02_07_1303_122_151lo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> faktycznie jakis unikat mala rzecz a cieszy hehe a jak tam

> rozwiazales problem z dokladka ??;-) bo jak przejme sienke od

> starszego to tez trzeba cos bedzie pomyslec nad jakas dokladka

mialem zderzak od matiza pocialem go na 3 czesci i niby taka srodkowa albo i nawet najnizsza czesc od ziemi pasuja ale jakos mi sie to nie widzi ...wiec narazie jest bez dokladki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.