Skocz do zawartości

Nowośc - Skoda Octavia Scout


Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

> No i w sam raz na nasze drogi i parkingi

Bardzo mi się podoba,w linii nadwozia przypomina trochę VOLVO V70...na parkingu ze Skodami i tak jest problem,bo wielkie jak krowy i mało widać do tyłu,ale z drogami chyba sobie poradzi,wygląda solidnie,poprzednie modele jakoś sobie radziły,tylko,żeby w środku też zmienili,bo w Octavi jak się patrzy na deskę, to zęby wypadają. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo mi się podoba,w linii nadwozia przypomina trochę VOLVO

> V70...na parkingu ze Skodami i tak jest problem,bo wielkie jak

> krowy i mało widać do tyłu,ale z drogami chyba sobie

> poradzi,wygląda solidnie,poprzednie modele jakoś sobie

> radziły,tylko,żeby w środku też zmienili,bo w Octavi jak się

> patrzy na deskę, to zęby wypadają.

Z parkingiem to chodzilo o to, że jak się przytrze to nie zaboli tak, jak przy lakierowanych zderzakach biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z parkingiem to chodzilo o to, że jak się przytrze to nie zaboli tak,

> jak przy lakierowanych zderzakach

Kolejny mit! Zderzaki nielakierowane wygladaja tak samo paskudnie po przytarciu, jak lakierowane. Albo nawet paskudniej i zdecydowanie trudniej jest to potem naprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolejny mit! Zderzaki nielakierowane wygladaja tak samo paskudnie po

> przytarciu, jak lakierowane. Albo nawet paskudniej i

> zdecydowanie trudniej jest to potem naprawic.

Ale w takim pojeździe to fajnie wygląda biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolejny mit! Zderzaki nielakierowane wygladaja tak samo paskudnie po

> przytarciu, jak lakierowane. Albo nawet paskudniej i

> zdecydowanie trudniej jest to potem naprawic.

Też mi się tak wydaje,mogłem się o tym nawet przekonać,bo poprzedni właściciel mojego autka często na parkingach musiał sprawdzać jakoś tworzywa z jakiego są zderzaki... cfaniaczek.gif A nowa Skodzianka bardzo ładna,zderzaki też... rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz rozwinąć? bo akurat uważam, że octwvia ma bardzo ładną i deskę

> z bardzo dobrych materiałów

Wiesz kwestia gustu...przez rok w robocie bujałem się Octavią 2.0,w środku marne plastiki,zegary bardzo wyraziste,ale jakieś takie staromodne, mi osobiście się nie podobały,podobnie jak i ich podświetlenie na zielono,wolałbym inny kolor. Mieliśmy też lepszą wersje,która posiadała w środku welurowe wykończenie w kolorze jasnym i bodajże jakieś wstawki drewnopodobne, zimą ten welur był zawsze upieprzony błotem, trzeba było za każdym razem czyścić. Ale tak jak mówie,kwestia gusty...tym bardziej,że osobiście preferuje małe samochody,ale linia nadwozia prezentowanej Skodzianki bardzo mi się podoba,zgadzam się,że fajne mają kombi. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.