Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Silnik 1.6 8v, czy jest bezkolizyjny?

Featured Replies

Napisano

Silnik 1.6 8v, czy jest bezkolizyjny?

Astra F '97

Pozdrawiam.

Napisano

> Silnik 1.6 8v, czy jest bezkolizyjny?

Mówią że tak.

Napisano

Każdy silnik oplowski jest kolizyjny.

16NZ ma jednak wysokie prawdopodobieństwo wyjścia bez szwanku po pęknięciu paska.

Napisano

> Silnik 1.6 8v, czy jest bezkolizyjny?

> Astra F '97

> Pozdrawiam.

=================

Przerabialem to i C16NZ jest bezkolizyjny.Pewnie zaraz ktoś mi powie ,że nie .Ale to już jego problem ,może się nie zgadzać wink.gif

Napisano

> Silnik 1.6 8v, czy jest bezkolizyjny?

> Astra F '97

> Pozdrawiam.

Mam Astę F '94 C16SE czyli 1,6 si (100 koni 8v na wielowtrysku) i jak na razie dolewam paliwa i płynu do spryskiwacza. Wymiana płynów, pasków i filtrów tak jak mówi instrukcja. Wiem, że kiedyś zacznie się sypać, ale jak na razie jest nieźle. Oby mnie się od jutra nie zaczęła sypać, tak ją chwalę hahaha.gif

Napisano

> Silnik 1.6 8v, czy jest bezkolizyjny?

> Astra F '97

> Pozdrawiam.

jest

Napisano

> Silnik 1.6 8v, czy jest bezkolizyjny?

> Astra F '97

> Pozdrawiam.

witam.

ale czy to ma aż takie wielkie znaczenie grunt to dbać o autko a napewno nigdy nie trzeba bedzie sprawdzać czy jest czy nie jest kolizyjny wink.gif

pozdro

Napisano

> Silnik 1.6 8v, czy jest bezkolizyjny?

> Astra F '97

> Pozdrawiam.

mam znajomego, ktoremu strzelil pasek rozrzadu po wymianie po okolo 500 km, mechanior umywa rece, drugi baran stwierdzil, ze jest do wlozenia ze 2 tysiace, a autko to VECTRA A z 1991 roku, macie namiar na jakiegos zetelnego fachure w okolicy starego/nowego sacza???

Napisano

> mam znajomego, ktoremu strzelil pasek rozrzadu po wymianie po okolo

> 500 km, mechanior umywa rece, drugi baran stwierdzil, ze jest do

> wlozenia ze 2 tysiace, a autko to VECTRA A z 1991 roku, macie

> namiar na jakiegos zetelnego fachure w okolicy starego/nowego

> sacza???

c16nz jest bezkolizyjny!

Napisano

> c16nz jest bezkolizyjny!

Popieram!!! Pamiętaj że jak pojedziesz do mechaniora z zerwanym paskiem tio i tak pociśnie ci kit że coś jeszcze trzeba wymienić bo się uszkodziło . Hehe . Pracowałem w serwisie elektronicznym i widziałem jakie zonki wciska się ludziom na temat uszkodzeń sprzętu. Pamiętaj za niewiedzę zawsze się płaci!!!-więc nie daj się zrobić w jajo.

Napisano

posiadam identycznego astrolota jak narazie odpukać w niemalowane żadnych usterek o sory ostatnio złapałem gume rotfl.gif

Napisano

> Silnik 1.6 8v, czy jest bezkolizyjny?

> Astra F '97

> Pozdrawiam.

wg opowieści kolegów bezkolizyjne (tłoki nie spotkają się z zaworami po zerwaniu paska rozrządu) są silniki 1,6 8V i 2,0 8V ... podobno też 1,8 8V ... 20.GIF

Napisano

> Silnik 1.6 8v, czy jest bezkolizyjny?

> Astra F '97

> Pozdrawiam.

a Z16SE ??

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.