Skocz do zawartości

Chciałem tylko powiedzieć..................


gorex

Rekomendowane odpowiedzi

> ...............że sprzedałem Megankę.

> I kupiłem...........................Megankę.

> Wariat ze mnie co nie??

A ile dołożyłeś?

Rocznikowo jak sie poprawiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czekam na info z użytkowania, bo na różnych forach o nowych renówkach

> naczytałe się tyle że chyba bym już młodej nie kupił.

Olewam te opinie. Dzielą się IMO na trzy grupy:

1. Ci co uważają że jak kupili samochód za TYLE pieniędzy to już nie powinni na niego nic wydawać i każdy serwis traktują jak dopust Boży.

2. Ci którzy porównują np. Megane do Mercedesa klasy E i twierdzą że jest do dupy.

3. Ci którzy nie mają pojęcia o czym mówią (najliczniejsza grupa) bo kolega znajomego, wujka sąsiadki z bloku to mówił że to gówno.

Przejeździłem Meganką 5 lat i włożyłem w nią najmniej ze wszystkich posiadanych przeze mnie samochodów mimo że nie naprawiałem "na plaster, drut i ślinę". Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że był to bez wątpienia najlepszy z posiadanych przeze mnie samochodów.

Jak będzie z tym - nie mam pojęcia. Może i będzie się psuł - chociaż wolałbym żeby nie. Jedno jest pewne - jeździ się nim znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hhehe, no to fajnie, gratuluje zakupu klekota

Z rana mnie nawet przeraził tym swoim "blech, blech, blech" - nigdy nie jeździłem gnojowozem i myślałem że coś mu się stało że tak klekoczezlosnik.gif.

Ale potem już sama przyjemność - spokojna, dostojna jazda ale jeśli chcesz to wyprzedzasz wszystkich...........no może prawie wszystkichzlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jeździł Fiatem Temprą 1.6 z gazem (najtańszym) i dojechał nim do 320tys. km. Jakoś się nie rozleciał a auto nie ma najlepszych opinii.

Jego rodzice zmienili samochód po 23 latach - cały czas na chodzie - zgadnijcie jaki??zlosnik.gif

Dacia.

A dlaczego??

Bo nie są może bogaci ale zawsze dbają o samochody - rzeczy zbędnych nie robią za to niezbędne zawsze na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo prawda jest taka , ze z samochodami jak z dzieckiem , sa dzieci zdrowe jak kon , i są chorowite , do tych chorowitych dzieci zaliczył bym fiaty itp. do tych zdrowych jak kon ... VW np.

itak jeli bedziesz mial dziecko chorowite musisz o niego bardziej dbac i pilnowac , wtedy bedzie nie chorowac i bedzie oki , zdrowego konia , nawet jak po sniegu boso polata to mu sie nic nie stanie , dlatego pilnowanie takowego juz mniej wymaga uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...............że sprzedałem Megankę.

gratulacje smile.gif

za chwilę będę również sprzedawał moją wypieszczoną megankę

> I kupiłem...........................Megankę.

w dieslu jak czytam niżej, czyli jedno jest pewne: nie będziesz straszył forum padniętymi cewkami hehe.gif

> Wariat ze mnie co nie??

a czemu ? po mojej megance już szykuje się dla mnie scenic, jeszcze chwilka i będzie mój smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.