Skocz do zawartości

Zapytanie...


myszkens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu zauważyłem w swoim Uno dziwną rzecz. Mianowicie po odpaleniu przejeżdżam kilka kilometrów, rozgrzewam go i nagle jakby brakło mu mocy, tak bez powodu. Zatrzymuję się na chwilę (ok5 minut) odpalam i już jest w porządku mogę przejechać 50 km i nic, nie mogę znależć logoicznego wytłumaczenia. Może ktoś miał podobne doświadczenia?

Mam Fita Uno 1.0 94r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Od jakiegoś czasu zauważyłem w swoim Uno dziwną rzecz. Mianowicie po

> odpaleniu przejeżdżam kilka kilometrów, rozgrzewam go i nagle

> jakby brakło mu mocy, tak bez powodu. Zatrzymuję się na chwilę

> (ok5 minut) odpalam i już jest w porządku mogę przejechać 50 km

> i nic, nie mogę znależć logoicznego wytłumaczenia. Może ktoś

> miał podobne doświadczenia?

> Mam Fita Uno 1.0 94r.

witam

mam ten sam model co ty, i ten sam problem się czasem pojawia, szczególnie wtedy jak auto postoi na deszczu, wiele teorii juz słyszałem, ale zadna nie okazała się słuszna, wiec... jeżdżę tak sobie juz od jakiegoś czasu hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 20.GIF

Mój też czasem zachowuje się podobnie. Z moich obserwacji wynika, że dzieje się tak tylko wtedy kiedy jest wilgoć w powietrzu. Opisywałem już kiedyś na forum takie objawy i ktoś sugerował, że przyczyną może być takie UFO na aparacie zapłonowym (regulator podciśnieniowy). hmm.gifniewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.