Skocz do zawartości

Focus C-MAX


miser30

Rekomendowane odpowiedzi

> Moj sasiad ma takiego Focusa 5 dzwiowego jezdzi niem od roku nei

> dolozyl do niego ani zlotowki. Pali mu okolo 7 litrow benzyny

> jak przycicisnie to i wiecej. mowi ze co do porwadzenia dynamiki

> nei ma zadnych zastrzezen

Ja znam juz takich co nic nie dokladali do aut, jeden jak kupil ladne autko, to po 3-4latach samochod nadawal sie na zlom. Ale jaka oszczednosc screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja znam juz takich co nic nie dokladali do aut, jeden jak kupil ladne

> autko, to po 3-4latach samochod nadawal sie na zlom. Ale jaka

> oszczednosc

Dokładnie do auta wcale nie trzeba dokładać bo i po co?? Lepiej nie mieć nic sprawnego. Po co coś naprawiać skoro znowu może się zepsuć. Poza tym im więcej rzeczy w samochodzie zepsutych tym mniej będzie się psuło w dalszej exploatacji wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kiedyś o pierwszych spostrzeżeniach. Dzisiaj zajrzałem na forum i postanowiłem coś nowego napisać.

Mam C-Maxa 1,6 TDCi 109KM.

Wrażenia:

- świerszczyki, o których pisałem - poznikały

- zawieszenie przestało hałasować

- silnik jest wyjątkowo cichy z zewnątrz i prawie niesłyszalny wewnątrz (niestety potwierdzam to co pisałem - podstawowym źródłem hałasu jest wiatr - hałas dobiega od strony szyby czołowej)

- pali od 6 do 10 litrów (miasto/trasa - nie miałem okazji dokładnie sprawdzić w trasie i odrębnie w mieście - do tej pory tak to wychodzi)

- nic a nic się nie psuje (przejechałem w dwa miesiące ok. 10 tys. km. - żadne usterki nie ujawniły się)

- niesamowicie wygodny, dostojny, łatwy (i niezwykle) przyjemny w prowadzeniu (ale te niesczęsne podmuchy wiatru - przy prędkości powyżej 120 km/h lepiej uważać na wszelkie podmuchy wiatru)

- prowadzenie na wprost - hmmm.... w koleinach na zimowych oponach myszkował - na letnich i felgach 16" - to samo... :-(

- w mojej wersji (FXGold) jest wiele bardzo przyjemnych "extrasów" - np. czujnik deszczu, zmroku, podłokietniki, schowki, radio MP3 Sony, klima dwustrefowa - ale najlepsze (i najciekawsze) czeka pasażerów z tyłu - rewelacyjny system "powiększania przestrzeni" - tylne fotele można odsunąć i wtedy masz przestrzeni jak w Maybachu (no, może prawie tyle samo)

- no i samochód nie rzuca się w oczy (o to mi głównie chodziło - nie mam kompleksów i nie potrzebuję aby mnie zauważono - kupiłem "niewyzywający" samochód, którego nigdy nie stuninguję i nie "zdreszę" (vel "zdresuję")

Pozdrawiam

cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.