Skocz do zawartości

Zabezpieczenie antykorozyjne


logmar

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam.

> Czy po okresie gwarancyjnym zabezpieczaliście swoje autko przeciw

> korozji, jeśli tak to jakimi preparatami ?

> Chodzi mi o profesjonalne zabezpieczenie wykonane w warsztacie.

ja zabezpieczałem w dniu odbioru z salonu lejąc cieplutkim żółciutkim na gwarancje po tym jak mi poprzednie pordzewiało po 5 latach

poszedł rust check + valvoline

jak na razie nic nie widać żeby gdzieś trzeba robić poprawki

w wakacje pójdzie tylko poprawka rust chcecka w zamknięte i jak gdzieś coś wyjdzie do tego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Czy po okresie gwarancyjnym zabezpieczaliście swoje autko przeciw

> korozji, jeśli tak to jakimi preparatami ?

> Chodzi mi o profesjonalne zabezpieczenie wykonane w warsztacie.

Ja w listopadzie ub. roku prysnąłem całe podwozie i profile zamkniete. Valvoline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale fabryczne zabezpieczenie licho wygląda...

moze i tak ale u mnie od 2000 roku nic sie nie dzieje, jedynie progi byly wypiaskowane. U Macka vel Macagi zrobili mi profesjonalnie wiec nawet dalem sobie spokoj z przednimi chlapaczaami. Z tego co mi moj mechanik mowil to jedynie moze chwycic (jezeli nie byl bity) za zbiornikiem paliwa tam gdzie tylna belka jest. U mnie moze jest ok bo zawsze po zimie myje podwozie? ale nie sadze zeby to mialo taki wplyw. Wmawiam sobie ze auto bylo w srode skladane.... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki koszt pryskania ?

Gość chciał 700 ale bez rachunku wziął 600. Jeszcze miskę mi drapnął zabezpieczył i pomalował.

Może nie super tanio (zważywszy że ze spodem nic nie było do roboty, poprostu prewencja) ale dość porządnie zrobione, sciągał wszystkie plasticzki, osłony itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gość chciał 700 ale bez rachunku wziął 600. Jeszcze miskę mi drapnął

> zabezpieczył i pomalował.

> Może nie super tanio (zważywszy że ze spodem nic nie było do roboty,

> poprostu prewencja) ale dość porządnie zrobione, sciągał

> wszystkie plasticzki, osłony itp.

Cena lekko kosmiczna icon_rolleyes.gif Za 400 zł można to zrobić spokojnie icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena lekko kosmiczna Za 400 zł można to zrobić spokojnie

Wiem że nie najtaniej ale u mnie w okolicy jest tylko jeden gość który to (i tylko to) robi (ponoć od 20lat). Jeszcze smieszne jest to ze trzeba sie zapisać z miesiąc wczesniej bo terminy ma napięte. Mozna by zejsc do 400 uzywając srodkow no name, bez profili, bez baranka itd. Ciul z kasą ważne że pożądnie zrobione (choć pare 20.GIF by się za to wypiło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokladnie i dlatego w tym roku moje MK2 dostalo odemnie gratis na

> zime

Mam Kropkę z 2005r narazie jest ok ale myślę że w 3-4 roku eksploatacji fundnę jaj trochę "biteksu" pod spód. 4 chlapacze, 4 nadkola, osłona silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.