Skocz do zawartości

mróz i znowu teleskopy poszły


jarecki76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj rano patrzę i znowu olej na teleskopach tylnej klapy bagażnika. Klapa już ledwo się podciąga w ciągu roku zmieniam co najmniej 2 taleskopy, kupuję na giełdzie po 10 zł to nie dużo ale dlaczego na mrozie ten olej wypływa?

za odpowiedź podziękował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok ale to oryginalne GM cięzko chodzą i ładnie podnoszą klapę do

> góry ale mróz i kaszana, jak kupiłem samochód to pojeździłem 6

> m-cy przyszła zima i kaszana. Kupię nowe to będzie ok na

> 100%???????

Moje mają "naście" lat i pamiętają ręcę Helmuta, który je zakładał w fabryce. Przeżyły już spro zim i nie sprawiają kopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok ale to oryginalne GM cięzko chodzą i ładnie podnoszą klapę do

> góry ale mróz i kaszana, jak kupiłem samochód to pojeździłem 6

> m-cy przyszła zima i kaszana. Kupię nowe to będzie ok na

> 100%???????

Tak takie GM made in China smile.gif Wina to uszczelek pewno, w zimnie sie kurcza i puszczaja.

Moje też pamietaja jeszcze fabryke opla, same sie nie podnosza juz, ale jak im pomoge to trzymaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak takie GM made in China Wina to uszczelek pewno, w zimnie sie

> kurcza i puszczaja.

> Moje też pamietaja jeszcze fabryke opla, same sie nie podnosza juz,

> ale jak im pomoge to trzymaja.

Witam!

Moze nie China a orginalna produkcja GM ale w Brazylii. Co by wyszlo na to samo bo jednak rejon jest duzo cieplejszy niz Polska.

Samochody jezdza po ulicach tam pod znakiem Chevroleta, nawet nasze Asterki i Corsy. Sprawdzalem w sklepach, czesci sa tez z dwoma oznaczeniami GM i Chevrolet miejscowej produkcji.

Teraz jade uzbrojony w cennik APartners, wiec bede mogl porownac ceny. Ale raczej nie bedzie sie oplacac dzwigac, chociaz kto wie smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzisz.... Kurna myslałem, że znów będziesz wiosłował...

> Pozdroofka

Szykuja stocznie juz niby udalo sie zaklepac kolejke w Gdanskiej Remontowej ale teraz wiadomo ze w Singapurze frown.gif a do tego i tak zdaze wrocic do domu. Gdyby byl Gdansk o.... to by byl transport tak jak wyzej zakrecony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.