Skocz do zawartości

2 lata z Lacetti


newposen

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj stuknęły dwa latka od kiedy Laczkiem wyjechałem z salonu smile.gif Po tych dwóch latach decyzji nie żałuje wręcz przeciwnie.

Przejechane dokładnie 47 500 km, byłoby więcej ale od jesieni coś mniej podróżuje (żona w ciąży to mniej człowieka rzuca po świecie zlosnik.gif ).

Od 11 kkm jeżdżę z instalką LPG, wrażenia pozytywne nie tylko przy tankowaniu zlosnik.gif Spalanie około 10 litrów gazu plus trochę benzynki.

Jak dotąd 3 przeglądy - wszystkie przede wszystkim za drogie ale jak dobrze pójdzie przeglądu 60 kkm w ASO już nie zrobię, szkoda kasy i nerwów.

Oprócz eksploatacji napraw jako takich nie było. Na gwarancji wymieniono mi zeszłej zimy jakieś tuleje czy coś w tym guście (skrzypiało na progach), wymieniono też czujnik temperatury zewnętrznej bo zawyżał deczko.

Autko śmiga jeszcze na oryginalnych klockach, jest wygodnie, szybko i bezawaryjnie i oby tak dalej 893goodvibes.gif

Nie zawiodło w czasie długich wakacyjnych wojaży-generalnie Laczek najlepiej czuje się na autobahnie - optymalna prędkosć podróżna jeśli chodzi o komfort i spalanie to 160 km/h.

Czy teraz kupiłbym znowu Lacetti nie wiem (ah ten Siid zlosnik.gif ) - ale jakby dali taką zniżkę jak poprzednio to czemu nie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i siuper, oby tak dalej ok.gif

ja dopiero pół roku i niecałe 10kkm, ale od dzisiaj znów podgonię Luckiem troche km, bo 2 tyg. prawie nie jeździł smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.