Skocz do zawartości

Zdjęcie wałków


Rekomendowane odpowiedzi

> Jak w temacie - dokładnie widać różnice w wysokości krzywek. Krzywki

> sa ustawione dokladnie tak samo

> przebieg 155kkm

no to roznica jest znaczna - ale lipa frown.gif

a myslalem ze w 1,6 ten problem nie wystepuje

wkladasz teraz walki fabryczne tak jak pisales ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie - dokładnie widać różnice w wysokości krzywek. Krzywki

> sa ustawione dokladnie tak samo

> przebieg 155kkm

Mój ma 123kkm i stuka popychacz na wydechu (tak mi się wydaje). Ile takie wałki kosztują? Warto zakładać od Świątka (1340 pln)? W jakim stanie były łożyska w głowiczkach wałków? Odświerzam temat bo zaczyna mnie dotyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem ci w tej chwili odpowiedziec na to pytanie bo samochodu jeszcze nie odbralem.

Walki od swiatka fajna rzecz, ale jesli kupisz te ostrzejsze to byc moze bedziesz musial tez przyinwestowac w komputer (np.smt5), ktory to wysteruje - oryginalny moze sobie nie poradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie - dokładnie widać różnice w wysokości krzywek. Krzywki

> sa ustawione dokladnie tak samo

> przebieg 155kkm

Ssący czy wydechowy?

U mnie na ssącym wytarła się dokładnie ta sama krzywka oslabiony.gif

BTW: Mam wałek ssący do sprzedania biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczepie sie pod temat:)

mam w bravie przejechane 160 tys. km. autko mam nagazie i niedawno autko jezdzilo z vmax ok 190 km/h a teraz ledwo 160 km/h. strasznie sie wolny zrobil, od 5 tys obrotow auto wogole nei jedzie. wydaje mi sie ze to wina walkow, ze sie juz wytarly. jaki jest koszt kupna walkow??? co sie oplaca- uzywane kupic czy nowe?? a moze walki od swiatka??? jak sie kupi walki od swiatka to trezba jeszcze glowice robic czy nie, i czy trezba to wysterowac pozniej jescze??? jaka cena walkow swiatka i jakie przyrosty. dodam jescze tyle ze autko to barva 1.6 16v i mierzylem go ostatnio na hamowni i wyszlo 84 konie i 126nm na benzynie i 75 km i 122nm na gazie- czyli jest napewno cos nie tak. na jakie wzrosty mozna liczysc po walkach swiatka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> walki oryginalne moge miec po 650 zl za komplet:)

To Twoje źródełko jest stałe w czasie czy tylko efemeryda? Bo jak się okaże, że mam faktycznie wytarte wałki to nie przepłacał bym u Lecha Świątka tylko skorzystał z Twojej uprzejmości i zanabył oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawe czy w 1.2 wałki rownież siadają

trzeba poczekac z trzy lata hjeszcze jak sie jedendwojki postarzeja ale miejmy nadzieje ze nie beda sie zacierac wink.gif

ja caly czas czekam jak moj sie zatrze ale jakos mu si enie chce wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.