Skocz do zawartości

op-com problem


joozek

Rekomendowane odpowiedzi

hejo

 

op-com dzialal... choc dawno nie uzywalem podpinam dzisiaj i nie moze znalezc sterownika i go zainstalowac.. szukasz 10000tys innym sterownikow w internecie ale nic nie dziala pokazuje w menadżerze urzadzen jako inne urzedzial OP-COM USB V2 wiec nie instaluje sterownika i nie chcie dzialac przez to programem... probowalem zeby sposobu zeby nie podpisywal przy uruchamianiu systemu (F8...) ale nie poga tez nie instaluje stera co mozna jeszcze zrobic? czy juz moze padl china....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo

 

op-com dzialal... szukasz 10000tys innym sterownikow w internecie ale nic nie działa...czy juz moze padl china....

Op-com china, szukasz sterowników w internecie, chwalisz się tym publicznie na forum - chcesz mieć kłopoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

system: wInddows 7 x64

uzywam clone 08/2010 (100219a)

to zwykle wszedzie dostepne chyba powinny działać , mi ostatnio na win8.1 nie chciało cos sie łączyć a rozchodziło się o wyłączenie podpisywania sterowników czy cos takiego, moze sprawdz z tym podpisywaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zwykle wszedzie dostepne chyba powinny działać , mi ostatnio na win8.1 nie chciało cos sie łączyć a rozchodziło się o wyłączenie podpisywania sterowników czy cos takiego, moze sprawdz z tym podpisywaniem

Dokładnie, też tak miałem.

Innym razem też walczyłem długo bo nie chciało chodzić, po czym się okazało, ze jest walnięty bezpiecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menadżer urządzeń > Prawym przyciskiem myszy na urządzenie (interfejs) z problemem > Aktualizuj oprogramowanie sterownika > Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu... > Pozwól mi wybrać z listy sterowników... > Z dysku... > Przeglądaj > Rozpakowany folder sterowniki op... > Drivers_New > OPCOMUSB.inf > OK.

 

Pisane na przykładzie Windows 7.

 

Sterowniki do interfejsu w załączniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menadżer urządzeń > Prawym przyciskiem myszy na urządzenie (interfejs) z problemem > Aktualizuj oprogramowanie sterownika > Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu... > Pozwól mi wybrać z listy sterowników... > Z dysku... > Przeglądaj > Rozpakowany folder sterowniki op... > Drivers_New > OPCOMUSB.inf > OK.

 

Pisane na przykładzie Windows 7.

 

Sterowniki do interfejsu w załączniku.

Określony folder nie zawiera zgodnego oprogramowania sterownika dla urzedzenia. Jesli folder zawiera sterownik upewnij sie ze sterownik jest przeznaczony  dla urzadzenia systemu Windows dla systemow opartych na procesorze x64

 

 

taki komunikat wyskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odgrzebię temat.

Panowie, do tej pory działałem na starym lapku z win 7 x86 i wszystko hulało jak trzeba.

Nowy lapek z win 10 x64 i po instalacji OP-COm nie mogę uruchomić aplikacji - wyskakuje błąd oxc00007b. Tryby zgodności nic nie pomagają.

Wszystkie aktualizacje zainstalowane. Czy potrzebuje dedykowanego softu pod 64 bit ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.