Jump to content

Zbooy

użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 2h 1m 11s

About Zbooy

 • Rank
  zielony listek
 • Birthday 04/13/2004

Profile Information

 • Lokalizacja
  Rzeszów - Polska
 • Zainteresowania
  Motoryzacja,akwarystyka,gitara,muzyka,film,podróże,fotografia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zobacz kolego na którym z elementów zawieszenia są świeże odpryski korozji - to cię naprowadzi na trop do dalszego postępowania. Jeśli chodzi o przód lewy to zwróć uwagę na zwrotnicę, z pomiaru wynika, że koło górą jest nadto pochylone w prawo.
 2. Sprawdź rolki w wariatorze czy nie są już kwadratowe
 3. Reduktor LPG przy tym silniku może być wpięty tylko równolegle a nigdy szeregowo. Sprawdźcie to :).
 4. Czy w tym aucie jest LPG? Przerabiałem podobny przypadek w swoim poprzednim aucie z tym silnikiem. Po roku walki, wymianie niepotrzebnych części okazało się, że.....źle był wpięty reduktor LPG choć zgodnie ze sztuką ale w tym silniku jest inny myk.
 5. Witam, Budowałem dom szkieletowy z jednej z podkarpackich firm. Jest to szkielet stalowy. Mieszkam 5 rok i nie mam zastrzeżeń - dom jest bardzo ciepły, łatwy w modernizacji, szybki w budowie, dużo można zrobić samemu co pozwala na zaoszczędzenie sporych pieniędzy. Drugi raz budowałbym tą samą technologią. Dom ogrzewany pompą ciepła PW (brak gazu w okolicy) a także rekreacyjnie kominkiem z PW.
 6. Ja mam u siebie STAG 300 coś tam + wtryskiwacze REG niebieskie i nie ma z tym żadnych problemów, chodzi bardzo fajnie. Spalanie od 10,5 do 13 / 100 km. Butla w kole 50 L, wchodzi równe 42 litry gazu. Nie ma żadnej różnicy w jeździe na LPG a na benzynie.
 7. Zbooy

  Pompa ciepła

  Między pompą a buforem CO (wężownicą) a także między pompą a zasobnikiem CWU (wężownicą) jest glikol. Zapodałem taki do -35c. Po buforze CO jest zwykła woda w całej instalacji w domu. Kolega ma takiego Meetinga od 3 lat i bez problemu chodził nawet jak było -20c. Mam dom energooszczędny o bardzo niskim zapotrzebowaniu na ciepło (szkielet stalowy). Wcześniej miałem kocioł elektryczny i przy -25c na zewnątrz (mieszkam w szczerym polu) kocioł chodził na....4 kw.
 8. Zbooy

  Pompa ciepła

  Od 2 dni pracuje u mnie pompa P-W MD20D. Grzeje CWU i CO. Do pompy mam bufor 200 l i zasobnik na CWU 140 l. Jak narazie to podoba mi się praca tego urządzenia .
 9. Zbooy

  Pompa ciepła

  W sobote montuje u siebie PC PW Meeting 7kW to zdam relację za parę dni jak to chodzi. Dom szkieletowy, szkielet aluminiowy, dotychczas ogrzewany kominkiem z PW oraz kotłem elektrycznym.
 10. Kupiłem auto z zapuszczoną instalacją LandiRenzo. Wyciągnąłem kompa, listwy, wtryski ze względów ekonomicznych (były czarne MED'y do wyrzucenia). Pojechałem do Panów na Słocinę od Staga i auto dostało nowego kompa wraz z wtryskiwaczami .
 11. Mając ten sam model auta z tym samym silnikiem, jeżdżę na STAG300+ oraz wtryskiwaczach....REG Fast (niebieskie). Wszystko pracuje jak należy. Spalanie od 10.5 do 13 L.
 12. Zbooy

  Mercedes W115

  To i ja się dołączę
 13. Niech koleżanka jeszcze zapozna się z tym co wydaje mi się także na podstawie własnych doświadczeń bardzo ciekawą alternatywą: http://www.amtech.com.pl/
 14. Witam wszystkich serdecznie, Pomóżcie proszę koledzy gdzie można kupić klapkę baterii do INTEK H-520 PLUS ?. Moją gdzieś "wcięło".
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.