Jump to content

el_diablo

użytkownik
 • Content Count

  2561
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4d 1h 27m 1s

Community Reputation

318 Przezacny kompan

6 Followers

About el_diablo

 • Rank
  starszy kierowca
 • Birthday 01/09/1976

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Puławy
 • Zainteresowania
  brak czasu
 • Car
  Sportage

Recent Profile Visitors

925 profile views
 1. el_diablo

  Korozja

  Wszystkie szyby mają datę produkcji 2010.
 2. el_diablo

  Korozja

  Update - samochód zmierzony miernikiem, cały lakier jest oryginalny. Wszystkie szyby również oryginalne.
 3. el_diablo

  Korozja

  Znajoma ma mocne postanowienie jeździć tym samochodem jeszcze kilka lat. Ja się zastanawiam na ile to jest realne.
 4. el_diablo

  Korozja

  Co sądzicie o takiej korozji przedniej krawędzi dachu? Opel Astra J rocznik 2011.
 5. Ja obstawiam jednak, że to sterowanie klimatyzacją. U mnie podobnie, odkąd zaczęły się wilgotne deszczowe dni, silnik po kilku sekundach ponownie się uruchamiał. Po wyłączeniu klimy przyciskiem A/C tak samo, ale już po całkowitym wyłączeniu wentylacji przyciskiem OFF silnik sam nie startował. Dzisiaj rano przy ładnej suchej pogodzie s/s działał już normalnie. (Kia sportage)
 6. Kup SP Performance, będziesz zadowolony. U mnie Lancer krzywił zwykle tarcze (oryginalne też) w kilka tys. km, a na tych przejechałem z 60 tys. i pewnie drugie tyle by wytrzymały.
 7. Jedyny problem z okularami jaki odnotowałem, to że po odpaleniu airbagu już się nie znalazły.
 8. Kilka litrów w sezonie muszę dolać. Od kupna domu walczę z nieszczelnościami w układzie, ale jeszcze wszystkiego nie udało się wyeliminować. Ostatnio zauważyłem, że nawet przy trzpieniu głowic termostatycznych potrafi się kropla pojawić.
 9. Najmniejszy samochód, o którym mogę powiedzieć, że był naprawdę komfortowy przy eksploatacji 5-osobowej to Chrysler Voyager.
 10. U mnie chodzi cały czas. Początkowo miałem wyłącznik czasowy na noc i godziny pracy, ale irytacja brakiem ciepłej wody przy odstępstwach od harmonogramu przeważyła nad potencjalnymi oszczędnościami (które chyba i tak są minimalne).
 11. Nie miałem żadnego porządnego audio w żadnym samochodzie, ale muszę przyznać, że standardowy zestaw w KIA Sportage całkiem pozytywnie mnie zaskoczył jakością dźwięku (oczywiście jak na standardowy zestaw bez żadnych bajerów subwooferów itp.). W Lancerze zwykłe audio było co najwyżej przeciętne, z radiem o słabej czułości. W Nubirze po prostu słabe. W innych gratach nie było fabrycznego audio.
 12. KIA lunar silver, ale tak naprawdę to mi się z Deloreanem kojarzy
 13. Tak. Lancera z 2008 wystawiłem za 27, poszedł po prawie 3 miesiącach za 22.400. Wszystkich telefonów miałem w tym czasie 5, czy 6, a oglądających 2. Rozrzut cen w ogłoszeniach od 14 do 28.
 14. No to spróbowałem. Przez hub idzie tylko ładowanie telefonu, ani pendrive, ani telefon nie jest dla systemu widoczny.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.