Jump to content

el_diablo

użytkownik
 • Content Count

  2692
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

399 Przezacny kompan

2 Followers

About el_diablo

 • Rank
  starszy kierowca
 • Birthday 01/09/1976

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Puławy
 • Zainteresowania
  brak czasu
 • Car
  Sportage

Recent Profile Visitors

1169 profile views
 1. Czyli 6G to Rumunia. Aż tak mało prestiżowa lokalizacja, że lepiej o niej wprost nie informować?
 2. Ja miałem prostszy wybór, bo założyłem budżet 100 tys. na w miarę duży, w miarę dynamiczny samochód z automatem. I w tym budżecie były dostępne praktycznie tylko KIA Sportage i Optima.
 3. Chodzi o to 6G? Nie bardzo mogę cokolwiek konkretnego wygooglać na ten temat.
 4. A ja mam Continental Premium Contact 5, na których za cholerę nie jestem w stanie znaleźć kraju produkcji.
 5. Przy takich przebiegach - też robię takie (a właściwie robiłem, bo w realiach covidowych wyszło mi 10,5 tys. Km przez 1,5 roku) - to spalanie nie jest chyba szczególnie istotne...
 6. Żaden wynik z tankowania nie przekroczył u mnie 12 l/100 km przy krótkich odcinkach w mieście.
 7. Komputer zawyża. Możesz rzucić okiem na mój rejestr spalania - są tam zużycia liczone z tankowań i wskazania z komputera. https://www.spritmonitor.de/en/detail/1093718.html Co do samego spalania, to nogę mam raczej ciężką i często robię krótkie odcinki 2-5 km w mieście.
 8. W T-GDI dynamiki nie brakuje i o dziwo ma nawet fajny dźwięk przy przyspieszaniu
 9. Zobaczymy jak będzie wyceniona i skonfigurowania. Nowy Tucson T-GDI 150KM z automatem kosztuje 130 tys. KIA pewnie będzie trochę tańsza. Poza tym kwestia czy będzie faktycznie lepsza od obecnego modelu... O ile dobrze kojarzę to w jakichś testach mówili o nowym Tucson, że trochę głośny na autostradzie i sporo pali.
 10. No tsi to nie jest jeśli chodzi o spalanie. Ale i tak pali mniej niż mój poprzedni Lancer 1.8 143KM Najmniej wg wskazań komputera udało mi się zejść do chyba 5.8 turlając się 60-80 km/h po lokalnej drodze.
 11. Średnia z dotychczasowej eksploatacji to 10,44 l/100 km, ale w tym sporo krótkich miejskich odcinków. Średnie z autostrady miałem w okolicach 10 l/100 km.
 12. Mam ale 1.6 turbo. Wyciszenie bardzo przyzwoite, jak zauważyłeś przestronne wnętrze, bagażnik też spory. Wygodne siedzenia z przodu i z tyłu. Od ponad półtora roku bezawaryjny, fakt że przebieg znikomy. Trudno wskazać jakąś poważną wadę, ale jeśli miałbym się na siłę przyczepiać, to: - komfort tłumienia nierówności mógłby być trochę wyższy, - promień zawracania mógłby być mniejszy, - twardy plastik na podłokietniku na drzwiach, - plastiki minimalnie potrafią zaskrzypieć - zwłaszcza przy otwieraniu i zamykaniu drzwi, - tylko szyba kierowcy opuszcza się na jedno nac
 13. Potwierdzam. Bezproblemowo posłuży przez lata.
 14. Jeśli o mnie chodzi, to: - żeby mieścił się w założonym budżecie, - nadziei na bezproblemową eksploatację, - przyzwoitych osiągów i zwinnego prowadzenia, - wygodnych foteli, - wystarczająco obszernego wnętrza i bagażnika, - dobrego wyciszenia, - z wyposażenia wystarczy mi automat, automatyczna klimatyzacja, tempomat i elektryczne szyby.
 15. Kwestia za słabego benzynowego silnika 2.0.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.