Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

blackfun

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. blackfun odpowiedział lucash na temat - Motokącik
    U mnie na badaniu technicznym wymieniają gaśnice.
  2. Miałem okazję jeździć takim Raptorem w ubiegłym roku tylko w wersji benzynowej. Świetne auto. Byłem mocno zaskoczony jak tym się fajnie jeździ po autostradzie, spodziewałem się wyższego hałasu. Tylko to spalanie...
  3. Pozazdrościć. Ja mam podstawowe skórzane i szału niestety nie robią.
  4. Jeśli chodzi o grzanie kierownicy to potwierdzam. Natomiast wczesnego zapalania świateł mijania nie stwierdziłem. Mnie jeszcze wkurza nadgorliwy czujnik martwego pola.
  5. blackfun odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Zielona z czarnym dachem robi robotę. Szczególnie, że zdjęcie nie oddaje tego koloru.
  6. blackfun odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Tylko w Tributo Italiano chyba nie było wyboru. Gorzej od zacisków wyglądają srebrne znaczki z tyłu. Przed Giulią na zdjęciu stoi czarna Stelvio z żółtymi zaciskami
  7. blackfun odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    A Tributo jest jeszcze dostępna? Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że tam jest regulowane zawieszenie. Muszę podpytać szefa, bo ujeżdża taką od miesiąca.
  8. Jeżdżę takim służbowym od roku. W tej chwili ma przejechane ok. 17 tys km więc niezbyt wiele.
  9. blackfun odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Już napisałem wyżej, że problem się rozwiązał po podłączeniu do portu USB-C. Stelvio z roku 2020. Co to są kable certyfikowane do AA? Pierwsze słyszę, a korzystam w różnych samochodach.
  10. Może każdy jest przyzwyczajony do innego komfortu, a może to kwestia opon. Albo starość daje mi się we znaki 😉
  11. blackfun odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Tak, telefon podłączany w kilku samochodach przewodowo i bez i nie było problemów. Chociaż np. Astra K i Partner dosyć wybredne jeśli chodzi o kable. Teraz na jakimś zagranicznym forum wyczytałem, żeby spróbować z USB- C. Aż zszedłem do samochodu, żeby sprawdzić. Strzał w 10. AA połączyło się od razu.
  12. blackfun odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Zarówno ten w podłokietniku jak i na konsoli środkowej. Nie próbowałem co prawda USB-C w podłokietniku
  13. blackfun odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Najgorsze jest to, że testowałem kilka kabli i na żadnym AA się nie uruchamia
  14. blackfun odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    A tak przy okazji rozmowy o Stelvio, to czy ma ktoś problem z połączeniem AndroiAuto? Użytkuję Stelvio od dwóch tygodni i za nic w świecie nie mogę połączyć AA. Nie wiem czy jest taka wybredna na kable USB czy coś innego.
  15. Przebiegu dopiero 66500km. A co ma się dziać z amortyzatorami?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.