Jump to content

sebaso

moderator
 • Content Count

  4033
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

599 Przezacny kompan

7 Followers

About sebaso

 • Rank
  .
 • Birthday 04/26/1986

Profile Information

 • Name
  Sebastian
 • Płeć
  Not Telling
 • Zainteresowania
  motoryzacja,moje sc i cc, samochody z okresu PRL,tuning
 • Car
  dwa czarne, żółty i czerwony

Recent Profile Visitors

1741 profile views
 1. Ja tam widuję sporo isiek b, kiedyś pisałeś że nie widujesz stelvio, które ja mijam prawie codziennie - różne.
 2. Jeszcze rok temu takiego podstawowego Logana można było kupić za cirka 30 kpln, dzisiaj najtańszy kosztuje cirka 50 i klimy dalej nie ma w standardzie .
 3. Bez przesady, w porównaniu do Petryna dużo lepiej się go ogląda.
 4. FIAMM założony na pierwszy montaż wytrzymał 6 lat, zamieniony na kolejnego FIAMM’a, który do dzisiaj chodzi, a to już ponad 7 lat .
 5. Tez mam takie skojarzenia ładny samochód
 6. Czyli to zagotowanie miało miejsce przed padem UPG? Edit: a na zimnym nie puszcza niebieskiego bąka? Bo wtedy uszczelniacze zaworowe byłyby winne ?
 7. W fire 16v jak go zagotujesz szlag trafia pierścienie i nic już mu nie pomoże. Jak jechałem na centozlot w 2013 roku, auto nie było do końca objezdzone po swapie i wywaliło mi płyn na podjeździe do ośrodka i się zagotował, a nie zwróciłem uwagi na temperaturę wcześniej , to jeszcze w drodze powrotnej było ok. Ale potem jak zaczął dymić to jak dwutakt, stwierdziłem że zajeżdżę dziada . Moc cały czas miał , ale kiedyś po spocie lubelskich klasyków nocą dostał mocno w palnik, przy przepięciu z 2 na 3 poczułem szarpnięcie, a pod garażem się okazało że stracił kompresję na drugim cylindrze, co pra
 8. Szwagier ma poprzednie GLC Coupé 3.0 biturbo, dumnie nazwane przez MB 4.3 i tez nie narzeka, poza ilością miejsca z tylu, miał nawet szukać czegoś większego jak urodził się najmłodszy siostrzeniec, gdzie 3 foteliki mieszczą się z tylu bez problemu(tutaj tez wchodzą ale jest ciasno), ale z uwagi na budowę domu wstrzymał się i wziął siostrze w leasing B-clase (tutaj policzył, ze w perspektywie kilku lat wyjdzie taniej niz co jakiś czas dokładanie kilku tysi w 10 letniego GS’a). W obu przypadkach nic się nie dzieje, fakt ze GLE miało w maju jak je nagrywałem 34kkm (2017r.), a B-clasa niecały ty
 9. To go nie zarejestruje. Edit: a jednak, z tego co wyczytałem w necie przepisy się zmieniły i już można zarejestrować „przełożone” RHD.
 10. sc i cc dalej mam , megi tez, ale żona chciała suva to odkupilismy od mojej mamy ravkę .
 11. Niestety Jak to mówią: tanio już było
 12. 50900 zł esential lpg, 57900 zł stepway comfort lpg...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.