Jump to content

sadlos

użytkownik
 • Posts

  685
 • Joined

 • Last visited

About sadlos

 • Birthday 01/28/1986

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Mazowieckie
 • Zainteresowania
  motoryzacja, informatyka
 • Car
  Nissan QQ 2019
 • Motorcycle
  Minsk 125

Recent Profile Visitors

1260 profile views

sadlos's Achievements

wyciszony kierowca

wyciszony kierowca (10/19)

268

Reputation

 1. Jeżeli nie miał czegoś na stanie i nie poinformował kupującego o tym tylko czekał 4 dni to komentarz słuszny. Czasami są różne przypadki (wiem to po sobie) że list przewozowy się gdzieś zgubi, wpadnie za szafkę, regał itp. i paczka nie wyjdzie. Na allegro połowy produktów nie mają sprzedający na stanie, zwłaszcza nietypowych i mało chodliwych.
 2. To dobrze czy źle, że sprzedawcą się stara i próbuje załagodzić sprawę ?
 3. Ganek wymaga jedyne zgłoszenia, czyli jedna wizyta w strostwie.
 4. Większość tego typu firm w moim regionie ma w pompce klientów, którzy chcą faktury i umowy. Mają tylu klientów że po co moją sobie psuć nerwy jakimiś terminami, czy umówionymi cenami. Przy takich wzrostach cen za materiał i popytem na usługi nie będą dokładać z własnej kieszeni, dlatego że rok temu spisali z kims umowę. Nawet trochę ich rozumiem.
 5. Na mamuta przyklejalem 2,5m lamele w salonie oraz tapicerowane panele w wiatrolapie. Nic sie nie zsuwało, przy odklejaniu predzej pusci tynk niz klej. Nawet jezeli ta kratka Ci sie zsuwala to co za problem ja na minute przytrzymac?
 6. Mam parkiet lakierowany, mam też dzieci, które go skutecznie niszczą. Nie da sie tego naprawić, żeby nie było widać, olejem bym przeciągnął jeszcze raz i by było po kłopocie. Lakierowany ładniej wyglada, a olejowany łatwiej odnowić. Teraz dałbym płytki
 7. Zrób wykop na głębokość szpadla, wypoziomuj i obsadź krawężniki. Zasypujesz piaskiem lub mieszanka piasku i cementu i zagęszczasz. Kładziesz rurki, które dokładnie poziomujesz , zasypujesz to suchym betonem, a nadmiar ściągasz łatą. Wyciągasz rurki, uzupalniesz ubytki po nich i układasz płyty chodnikowe.
 8. U ciebie to minimum 25kW na pokój, a w korytarzu jeszcze więcej.
 9. W moim starostwie taka dostawką wymaga pozwolenia na budowę (na wszystko co jest trwale połączone z budynkiem) taką informację dostałem w zeszłym roku jak pytałem o taras.
 10. Co rozumiesz pod pojęciem "dobudować" ?
 11. O matko. Na poddaszu (75m2) mam klimatyzację kanałowa o mocy 5 kW, która ustawiona jest na 25* i najniższych obrotach, a i tak za mocno chłodzi bo jest 23* w pokojach. Fakt, że chodzi bez przerwy od ponad miesiąca. Na dole w salonie mam LG 3,5 kW która uruchamiana jest sporadycznie, która też działa na najniższych obrotach i 24*. Spokojnie wystarczyłaby 2,5kW
 12. Mam dwustanowiskowy garaż w bryle domu i żałuję że go jeszcze nie powiększyłem. Zimą jest niezastąpiony!
 13. Gdzie kupiłeś działkę? Znalazłeś ekipę do budowy za 3 miesiące?
 14. W miejscach zacienionych też trawa żółknie?
 15. Ja bym dał słupy 12x12 lub 14x14 w zależności jaki efekt chcesz uzyskać. Ja dałem 12 bo 14 wydawały mi się zbyt toporne. Krokwie 7x16 spokojnie wystarcza, odstępy bym dawał w okolicy 80cm. Murłaty 12x16 lub 14x16 w zależności od słupów.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.