Jump to content

sowik85

użytkownik
 • Posts

  2075
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Lokalizacja
  okolice Czewy
 • Zainteresowania
  motoryzacja, technika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sowik85's Achievements

kierowca

kierowca (12/19)

883

Reputation

 1. To jest spójne z terminem jaki dostałem na Karoqa- zamówienie złożone 4 sierpnia, dostawa do końca stycznia= 6 mies.
 2. Mam uchwyt marki iOttie i w nim przyssawka sama w sobie jest trochę klejąca. Zamontowana na szybie trzyma na mur beton, nie sposób tego ruszyć. Trzyma pozycję niezależnie czy zima czy upał. Do zestawu mam też taki krążek do przyklejenia na porowatą deskę i dopiero do tego uchwyt na tel. Ogólnie markę iOttie polecam
 3. Brałeś jakieś udziwnienia? Czy raczej standardowy konfig? Ja na Skodę Karoq złożyłem zamówienie 4 Sierpnia, w umowie wpisana data odbioru najpoźniej 28.01.2022. Ciekawe czy się wywiążą, póki co auto nie trafiło jeszcze na plan produkcyjny
 4. Nie mam jeszcze doswiadczenia z tą marką
 5. Połówek i T-crossów sporo, ciekawe dlaczego Drogie są czy jak? Kompaktów praktycznie brak jeśli spojrzeć na skalę kraju, a przecież droższe od w/w wymienionych.
 6. Może być tak jak u VW/Skoda Krotoski w Częstochowie- też stoi kilkadziesiąt aut. To są częściowo pojazdy czekające na wydanie na miejscu. Ale w Częstochowie jest parking centralny dla innych placówek Krotoskiego, takie swego rodzaju centrum dystrybucji.
 7. Ja jezdziłem ostatnio w krótkich odstępach czasu 3ma autami z 1.5 TSI: VW T-roc 150km Skoda Karoq 150km VW Golf 130km Wszystkie z manualnymi skrzyniami biegów. W żadnym z nich kangura nie zaobserwowałem choć wielką uwagę przywiązywałem do tego, jak auta ruszają. Jal dla mnie problem w nowych autach nie występuje.
 8. Eee pewnie nie. Z drugiej strony w moim Golfie V to w radiu mogę sobie co najwyżej stacje pozmieniać a wciąż bardzo lubię nim jeździć. I to czego na prawdę mi brakuje to BT i AndroidAuto. Cała reszta jest dla mnie zbędna. No ale mój wóz to auto dla ludu, w tych bardziej Premium bez stacji multimedialnej ani rusz.
 9. Ja sądzę, że budżetowa Dacia to nie to samo co budżetowa Skoda. Skody powyżej Fabii już są jako-tako wykonane w środku i nie trącą taniochą. Np Kamiq jest w środku bardzo przyjemnie zrobiony, Karoq też jest w miarę OK, choć brakuje np tapicerowanych boczków drzwi. Skoda od jakiegoś czasu wymyka się pojęciu "tani VW" bo ceny mają wcale nie niskie. Ale value for money nadal jest dość OK jak dla mnie.
 10. Trafna obserwacja Skoda jest zaplanowana jako 1wsze auto w rodzinie na nie mniej niż 6 lat. Obecny Golf był planowany podobnie a jeździ już 13 rok
 11. Tak, Ateca to nawet był moj faworyt. Ale finansowanie gorsze i cena wyjściowa też wyższa. Dostałem ofertę na Atecę 113.000 a jeszcze musiałem dołożyć parę dodatków wiec wyszłoby ok 116.000. Jak zacząłem się rozgladać za autem to 100tyś zł to był mój próg bólu Seat daje 5 lat gwary, Skoda tylko 2. Ale w Skodzie za 600zł można przedłużyć o kolejne 2 lata Koniec końców wygrała Skoda, latwiej mi było iść na inne kompromisy niż finansowe
 12. Dokładnie o 30cm Akurat stała na salonie Octavia obok Karoqa, Octa to jednak jest kawał wozu.
 13. Tak, przebili ofertę, którą dostałem na Śląsku. Jestem całkiem zadowolony z ceny którą udało się uzyskać, choć to nadal kupa siana za Skodę Teraz jeszcze muszą wyprodukować, mam nadzieję że dojdzie do pozytywnego finału tego zamówienia.
 14. Prawie Karoq jest trochę mniejszy od obecnego Tiguana. Natomiast jest prawie taki sam jak Tiguan 1wszej generacji.
 15. 1.5 TSI, manualna skrzynia, wersja Style + dodatki. 112.100. Od cennika udało się urwać 5.85%. W umowie wpisany ostateczny termin odbioru 28.01.2022.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.