Jump to content

VVojteck

użytkownik
 • Posts

  262
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

VVojteck's Achievements

zielony listek

zielony listek (8/20)

88

Reputation

 1. A ja klapę elektryczną uważam za jeden z najbardziej niedocenionych gadżetów. Można się załadować do pełna gratami z bagażnika i nie trzeba odkładać, żeby zamknąć. Chociaż przy psie to faktycznie zbyt wolne rozwiązanie. Ten obraz z kamer jest dla mnie z kolei kompletnie niezrozumiały. W końcu to samo jest w lusterkach tuż obok (ale to rozwiązanie znam tylko z netu - może bym się przekonał).
 2. Do planowania trasy używa się ABRP? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 3. Nie bardzo - w każdym przypadku dystans skraca się o kilkadziesiąt %, a auto wyprzedzające nie ma gdzie odjechać, więc wytraca prędkość. Też tego szarpania nie lubię i zwykle wyłączam tempomat oraz odpuszczam gaz.
 4. W tych pralkach jest wskaźnik aktualnej wagi wsadu?
 5. Jak odbierałem auto to interwały były liczone od daty kupna (seat), mimo wcześniejszej rejestracji na dealera (5 miesięcy różnicy).
 6. To jest w czasie rzeczywistym? Wow! Te 800v jest w pełni kompatybilne z dotychczasowym standardem? Kupuję EV z takimi możliwościami i zamiatam do 100% w 15 minut na każdej ładowarce?
 7. Poważnie można w 15 minut?
 8. Czyli w rodzinie Ty zmieniasz gracie raz na tydzień / wcale czy pozostali mają problem z oszacowaniem liczby potrzebnych majtek?
 9. Ale też nie o to chodzi, żeby się dało, tylko żeby komfort zapewnić. Częściej to hobby wyznacza potrzeby niż +2 z tyłu.
 10. Nie wiem czym jeździsz i jakie wozisz rowery :D Ja ostatnio wiozłem 2 w bagażniku.
 11. Wygodnej i zasobnej Moim zdaniem różnica w ilości miejsca najczęściej ma znaczenie wtórne, bo 2+2 to rzadko jest wyzwanie. Raczej pewne powiązane cechy (silniki, wyciszenie, trzeci rząd siedzeń, prestiż, etc.) decydują.
 12. Rowery i supy w środku czy poza autem? Intuicyjnie wybierałbym tę drugą opcję.
 13. Zależy dla jakiej. 2+2 bez problemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.