Jump to content

VVojteck

użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Normalny

About VVojteck

 • Rank
  nauka jazdy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżdżę Laguną 3. Jazdę próbną odpuściłem -za dużo „przeciw” (lub za mało plusów w stosunku do obecnego auta), żeby był sens utrudniać sobie decyzję Silnik / osiągi to tak naprawdę jedyny mocny argument. Pewnie prowadzenie też in plus, ale znalazło się też parę rzeczy in minus.
 2. Tytułem podsumowania: Wsiadłem do FR i jakoś tak... gorzej niż mam. Nie miałem wrażenia, że to „wypas”. A i mega okazji w tym segmencie nie zauważyłem (nota bene Fiat i pochodne coś zapowiadają niebawem). Odkładam zakup. Nowy Leon i Octavia bardziej mi się podobają z zewnątrz niż obecne modele, ale z kolei w środku wolę jednak klasyczne rozwiązania, więc łatwo nie będzie. Może pojawi się ciś fajnego od innych producentów.
 3. Nie wiem. Obecnym jeżdżę 6 lat i w sumie nie mam powodu zmieniać, ale pomyślałem sobie, że może w związku z COViD trafię na jakąś lepszą cenę. Czyli trochę już swędzi
 4. W sumie mogłaby się złapać, ale nie widzę na Otomoto takiej konfiguracji na stocku Spróbuję wyklikać.
 5. Przyglądam się właśnie Golfowi, Octavii i Leonowi. Spróbuję się przejechać.
 6. Mam takie wrażenie właśnie. Zostaje jeszcze Avensis, do której nie jestem przekonany, Mazda 6, której nikt dotąd nie zasugerował i - jeśliby obniżyć poprzeczkę do 140 KM - Renault Megane.
 7. Kompakt wystarczy, ale D nie wykluczam. Obecnie mam D. Słyszałem, że Talisman nie jest tak udany jak L3. No i Renault ma zdecydowany problem z estetyką deski rozdzielczej.
 8. Focusa muszę obadać. Kilka lat temu skreśliłem za środek właśnie.
 9. Myślałem o Av, ale mam wrażenie, że bardzo odstaje od konkurencji pod względem osiągów - to jest jednak wolnossące 150 KM. Ale dzięki, pewnie przynajmniej pomacam.
 10. - kombi - ok. 150 KM i więcej - benzynowe - z automatem - z lat 2016 - 2020 - nie premium - bezawaryjne w danej konfiguracji silnik / skrzynia ... to jakie mielibyście typy?
 11. Masz blisko do fotelik.info? Oni prowadzą bazę co do czego pasuje. Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 12. W tym właśnie rzecz, że nie chciałem się doktoryzować, ale trochę jednak muszę.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.