Jump to content

VVojteck

użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Normalny

About VVojteck

 • Rank
  zielony listek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 90 za 14". Przekładka opon 17 kosztowała 120. Też Warszawa. Ale podrzuć adres
 2. Mam w 1 aucie drugi komplet kół i taniej jest może ze 20%, nikt poza kolejnością nie robi, a i ja zakładałem koła sam tylko jak mi z auta ukradli, bo nie miałem jak do gumiarza dojechać
 3. Podczas jazdy i nie zawsze. Mam nawet wrażenie, że dopiero po rozgrzaniu zaczyna się problem, ale to może być przypadek, bo problem nie jest permanentny. Z tego samego powodu trudno zweryfikować czy problem występuje po wyłączeniu. Spróbuję sobie zarezerwować kilkanaście minut na testy bez odpalania.
 4. Ze strony sprzęgła brak innych objawów, spróbuję jeszcze zrobić test na wysokim biegu. Niestety obrotomierza nie ma. Wysprzęglik prawdopodobnie dawałby objawy głównie na 1 i wstecznym. Ja tymczasem mam kłopot z 2 i 3. Może więc wodzik. Twingo rujnuje opinię Renault. A miałem Lagunę 3 przez 7 lat.
 5. Pacjent: Twingo 2, ~115 kkm. Zauważyłem, że czasami nie chcą wejść biegi. Poprzednio 2, dzisiaj 3. Lewarek blokuje się w połowie. Wrzucenie innego biegu i ponowne przejście na zblokowany zwykle pomaga. Rzadko jeżdżę tym autem, ale jednak co jakiś czas się zdarza i nie pamiętam takich atrakcji. Zakładam więc, że coś dogorywa. Co? W.
 6. T-roc 2.0 bez R powinien się zmieścić. Ale warto najpierw wejść do środka.
 7. Ateca 2020 może się zmieścić.
 8. - naprawa w warsztacie, bezgotówkowa - jeśli auto nowe / prawie nowe to ASO, później raczej nie ASO. Cezurę trzeba samemu określić, - zakres / wykluczenia (np. przy przekroczeniu prędkości, definicja wyposażenia dodatkowego) - obowiązki i ograniczenia (np. zgłoszenie szkody w terminie) - sposób obliczania wartości szkody, - wartość auta. Między towarzystwami są kolosalne różnice. Przy czym ja zwracam uwagę, żeby wartość była określona wymiernie, a nie jako "rynkowa".
 9. 2.0 tsi. Podobno będzie modernizowany, obecnie zniknął z konfiguratora.
 10. To prawda, ale hak zacząłem sobie przeglądać net to już mi całkowicie kapcie spadły
 11. Ok, ale pesel nadal powinien być, jak sądzę?
 12. No dobra, to teraz inne pytanie: człowiek chce kupić auto na DG. Jakie różnice w stosunku do umowy dla osoby fizycznej? Obok PESEL trzeba wpisać NIP i tyle? W.
 13. Bo wyczytałem przypadkiem, że to może stać się moim problemem, jeśli dane będą niepoprawne i TU odmówi przepisania obowiązku ubezpieczenia
 14. Trzeba zgłosić sprzedaż w ciągu 14 dni i podać dane posiadacza.
 15. Heh, a TU interesuje adres zamieszkania... Polska.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.