Jump to content

VVojteck

użytkownik
 • Posts

  281
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

VVojteck's Achievements

zielony listek

zielony listek (8/20)

93

Reputation

 1. Apki mobilne / www. Gdzieś kiedyś znalazłem w necie www i działało. Ale parę lat minęło i nie pomnę gdzie. Na pewno via www i za darmo.
 2. Czy ktoś ma takie combo i złe doświadczenia? Jak poczytałem warunki gwarancji na parkiet to zacząłem się zastanawiać czy nie ma tutaj kolizji z korzystaniem z klimy (wilgotność powietrza). Komuś się parkiet rozsechł? Powstały szpary?
 3. Mam jakąś skrzynię Ketera, Ultra czy inne Maxi. Stoi 10 lat pod chmurką i nic złego się z nią nie dzieje. 4 lata temu kupiłem drugą i też nie mam uwag.
 4. Ja po prostu cytuję maila z ofertą. Dostałem 3 propozycje, z rozbieżnością cenową do przełknięcia. Zapytałem autora propozycji co poleca. Powiedział, że w sumie ze wszystkim ma dobre doświadczenia, ale zwrócił uwagę na koszty serwisowania. Ale z ciekawości zajrzałem do warunków gwarancji na www i rzeczywiście Gree i Aux piszą o dwóch rocznie. Także ciekawostka
 5. Mam ofertę na Gree, Aux i Mitsubishi. Dwie pierwsze mają być serwisowane raz w roku, trzecia - dwukrotnie. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 6. 2 tygodnie temu robiłem w ASO wymianę oleju w Atece 2.0 TSI. Wyszło 842,86 zł. Rok temu taka sama operacja kosztowała 716,26 zł.
 7. Przy multisplicie i 4 urządzeniach Gree jest ok. 19,5k netto. Przy 4 splitach jest ok. 16k netto. W obu przypadkach bez wizji lokalnej. Jakoś tak bez sensu mi się wydaje. Blok. Pod mieszkaniem garaż, nad - inne mieszkanie. Jest zgoda na klimę. Dookoła mieszkania taras, więc montaż na zewnątrz prosty.
 8. Jaki jest koszt przeglądu okresowego?
 9. Potrzebuję zwymiarować i założyć klimę w mieszkaniu. Mam do schłodzenia 3 pokoje ok. 10 m2 oraz jeden ca. 30 m2, w którym będę miał kuchnię. Ekspozycja okien na południe. Jedna mała sypialnia na wschód, ale permanentnie zacieniona. Wysokość pomieszczeń ok. 2,7 m2. Trochę popytałem, ale odpowiedzi burzą mój spokój ducha :D Jedna wycena zakłada 3,5 kw w największym pokoju. Spodziewałem się, że tam będzie trzeba z 5 kw. Druga nie zawiera specyfikacji, ale uwzględnia 4 splity i zakłada ok. 20 k pln z montażem. A ja się spodziewałem multisplitów i znacznie nizszej ceny. Mam rację, czy trzeba rewidować światopogląd? Macie jakieś urządzenia do polecenia?
 10. Hint: przełącz na tryb sportowy i daj skrzyni trochę czasu. Nauczy się, że nie korzystasz z obrotów, ale poniżej ~1800 nie zejdzie. Sprawdzone w Atece. Unikam D właśnie ze względu na absurdalny poziom obrotów przy miejskich prędkościach.
 11. A ja zostawiam na P. Źle robię?
 12. A ja klapę elektryczną uważam za jeden z najbardziej niedocenionych gadżetów. Można się załadować do pełna gratami z bagażnika i nie trzeba odkładać, żeby zamknąć. Chociaż przy psie to faktycznie zbyt wolne rozwiązanie. Ten obraz z kamer jest dla mnie z kolei kompletnie niezrozumiały. W końcu to samo jest w lusterkach tuż obok (ale to rozwiązanie znam tylko z netu - może bym się przekonał).
 13. Do planowania trasy używa się ABRP? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.