Skocz do zawartości

Rozrząd 1.8 TDCI


el_guapo

Rekomendowane odpowiedzi

> Gdzie za tyle? Napinacza do kasety nie wymieniałeś? Kaseta na pewno oryginał, a reszta części?

> Ja chyba do Zbycha pojadę, paska górnego nie wymieniam, założony kilka tysięcy temu oryginał o

> istnieniu dolnego niestety ktoś nie wiedział.

> Pozdr

Zbychu już wie. Uświadomiłem go niedawno i lekko zgłębił wiedzę.

Jak tak patrzę, to Pan z Moto Bulla mo jednak większą wiedzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zbychu już wie. Uświadomiłem go niedawno i lekko zgłębił wiedzę.

> Jak tak patrzę, to Pan z Moto Bulla mo jednak większą wiedzę

Możliwe, ale jak Pan z Moto Bulla krzyknął mi za ten rozrząd z częściami około 3 tys. to zwątpiłem yikes.gif

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie za tyle? Napinacza do kasety nie wymieniałeś? Kaseta na pewno oryginał, a reszta części?

- uszcz.pomp.olejowej - 98

- zie.walu przod - 82

- uszcz.pomp.wtryskowej - 135

- rozrz.komplet 215

- kaseta z paskiem 695

- wymiana - 580

Kaseta oryginał, reszta nie wiem, firma Ew-Car

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możliwe, ale jak Pan z Moto Bulla krzyknął mi za ten rozrząd z częściami około 3 tys. to zwątpiłem

> Pozdr

No i tutaj jest jego problem. Na początek daje dobrą cenę (dostałeś dobrą na dwumasę - ja po kilku serwisach dostałem od niego 3200 za komplet z robocizną) a potem zaczyna podnosić ceny na inne roboty oslabiony.gif A szkoda bo robi porządnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - uszcz.pomp.olejowej - 98

> - zie.walu przod - 82

> - uszcz.pomp.wtryskowej - 135

> - rozrz.komplet 215

> - kaseta z paskiem 695

> - wymiana - 580

> Kaseta oryginał, reszta nie wiem, firma Ew-Car

Ok, dzięki za info ok.gif

>No i tutaj jest jego problem. Na początek daje dobrą cenę (dostałeś >dobrą na dwumasę - ja po kilku serwisach dostałem od niego 3200 >za komplet z robocizną) a potem zaczyna podnosić ceny na inne >roboty A szkoda bo robi porządnie

Chyba tak, części już zamówione więc teraz tylko kwestia wyboru, ale co warsztat to inna teoria i zasady którymi kierują się spece facepalm%5B1%5D.gif

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

odkopie nieco, bo pytalem wczoraj o rozrzad a w zasadzie cene wymiany (robota i czesci).

dostalem info, ze bedzie to kosztowal 800 zl razem z wymiana plynu chlodniczego (czyli pewnie takze z wymiana pompy wody).

oczywiscie bez kasety, bo tam akurat u mnie jest lancuch.

nie za malo $$?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odkopie nieco, bo pytalem wczoraj o rozrzad a w zasadzie cene wymiany (robota i czesci).

> dostalem info, ze bedzie to kosztowal 800 zl razem z wymiana plynu chlodniczego (czyli pewnie takze

> z wymiana pompy wody).

> oczywiscie bez kasety, bo tam akurat u mnie jest lancuch.

> nie za malo $$?

nie, skoro łańcucha się nie wymienia, a zestaw pasek+napinacz to okolice 200zł za oryginał. Pompa licz kolejne okolice 200, 9 litrów płynu chłodniczego (można kupić za 5zł za litr z beczki) to jakieś 50zł - 100zł jak będzie coś lepszego to i tak zostaje 300-350zł za robociznę ok.gif

pasek :

klik

pompa :

dolz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.