Skocz do zawartości

dokonałem wielkiej naprawy!!!!


tomecki

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem żarówkę, bo mi lewy stop padł! Skandal! zlosnik.gif

Oprócz tego.... wariuje mi przekaźnik od kierunków. Strzela sobie jak głupi. Trzy dni cisza, dwa następne co chwilę szaleje. Ale nie zapala kierunków, tylko hałasuje zlosnik.gif

Poczytałem i albo właśnie on do wymiany, albo manetka zlosnik.gif (chyba nawet częściej o manetce pisali smile.gif ). Czy ktoś z Was miał z tym do czynienia? zlosnik.gif

30.GIF20.GIFwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymieniłem żarówkę, bo mi lewy stop padł! Skandal!

> Oprócz tego.... wariuje mi przekaźnik od kierunków. Strzela sobie jak głupi. Trzy dni cisza, dwa

> następne co chwilę szaleje. Ale nie zapala kierunków, tylko hałasuje

> Poczytałem i albo właśnie on do wymiany, albo manetka (chyba nawet częściej o manetce pisali ).

> Czy ktoś z Was miał z tym do czynienia?

Miał, kupił zamiennik i święty spokój zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymieniłem żarówkę, bo mi lewy stop padł! Skandal!

> Oprócz tego.... wariuje mi przekaźnik od kierunków. Strzela sobie jak głupi. Trzy dni cisza, dwa

> następne co chwilę szaleje. Ale nie zapala kierunków, tylko hałasuje

> Poczytałem i albo właśnie on do wymiany, albo manetka (chyba nawet częściej o manetce pisali ).

> Czy ktoś z Was miał z tym do czynienia?

mialem tak w golfie, wymiana przekaznika nie pomogla, pomoglo przeczyszczenie stykow przy przelaczniku zespolonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mialem tak w golfie, wymiana przekaznika nie pomogla, pomoglo przeczyszczenie stykow przy

> przelaczniku zespolonym

no właśnie nie chce mi się kierownicy ściągać. Chyba spróbuje Kontaktem psiknąć i przedmuchać sprężonym... zlosnik.gif Jak nie pomoże to wtedy będę się przejmował zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no właśnie nie chce mi się kierownicy ściągać. Chyba spróbuje Kontaktem psiknąć i przedmuchać

> sprężonym... Jak nie pomoże to wtedy będę się przejmował

hmm powiem ci ze ja nie sciagalem kierownicy w mkIV. Rozkrecilem obudowy i chyba udalo sie jakos wyciagnac wtyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymieniłem żarówkę, bo mi lewy stop padł! Skandal!

Wymiana żarówek w Pasku zarówno z tyłu jak i z przodu to faktycznie skandal !!! Całe kilka sekund to zajmuje !!! Jak tak można było zaprojektować samochod? ASO nie zarobi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymiana żarówek w Pasku zarówno z tyłu jak i z przodu to faktycznie skandal !!! Całe kilka sekund

> to zajmuje !!! Jak tak można było zaprojektować samochod? ASO nie zarobi

Z przodu kilka sekund? icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ja też Nie wiem co będzie, gdy padnie mi palnik od bi-ksenonów. Podejrzewam, że trzeba będzie

> wyciągać lampę. To nie trwa kilku sekund

Aaa dobra, bo Ty masz te dziwne lampy hehe.gif to faktycznie może być kiepsko no.gif

U mnie w H7+H7 to naprawdę zajmuje czas liczony w sekundach ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aaa dobra, bo Ty masz te dziwne lampy to faktycznie może być kiepsko

> U mnie w H7+H7 to naprawdę zajmuje czas liczony w sekundach

Wcześniej miałem takie jak u Ciebie i faktycznie miejsca było sporo więcej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

> No ja też Nie wiem co będzie, gdy padnie mi palnik od bi-ksenonów. Podejrzewam, że trzeba będzie

> wyciągać lampę. To nie trwa kilku sekund

u mnie wczoraj była wymianka, żarnik padł był zlosnik.gif

atrapę zrzucić, zderzak zrzucić, belkę zrzucić, lampy wyjąć

zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

muszę torxy kupić w razie czego, bo żyłem w błogiej nieświadomości zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ogólnie jak się sprawuje ??? :cfaniaczek:

 

ogólnie ok ;]

 

z większych awarii to komp od gazu wymieniłem, Twój monter zamontował go w podszybiu. Kanały odpływowe się przytkały, centralka jakimś cudem się rozszczelniła i działy się różne rzeczy ;]

 

teraz powoli muszę alternator zregenerować, bo przy klimie na wolnych obrotach ciut spada napięcie

 

poza tym problemów brak :oki::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heh.... a pamiętam jak mi mówił, żeby kratkę czymś zakleić

 

wystarczyło czyścić odpływy.... teraz już to wiem, ale komp i tak gdzie indziej już zamontowany :)

 


a ile już nalatane??

 

tylko 220kkm ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego.... wariuje mi przekaźnik od kierunków. Strzela sobie jak głupi. Trzy dni cisza, dwa następne co chwilę szaleje. Ale nie zapala kierunków, tylko hałasuje zlosnik.gif

30.GIF20.GIFwaytogo.gif

mam tak od dwóch lat ... tyle, że u mnie głupieje w zimie, a w ciepłe dni jest spokój więc olałem zwyczajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.