Skocz do zawartości

Buty


ancka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat. W prezencie zażyczyłam sobie buty. Wybrałam RST, bardzo mi się podobają są lekkie miękkie i wygodne, do tego co się zdarza rzadko nr jest idealny. Jest tylko jeden problem otóż są wąskie w łydce, nigdy nie miałam z tym problemów ale tu jest tak wąsko jak grubość nadgarstka. Do pełnego zapięcia suwaka brakuje ok 2 cm ale są też rzepy, które też nie schodzą się dokładnie. Spodnie moto mam zawsze na butach bo tak lubię. Rzućcie okiem czy dać sobie spokój i zwrócić czy one się lekko rozciągną i zostawić je? Zrobiłam fotki aby było wiadomo o co mi chodzi. :)post-150024-1479323166,8987.jpgpost-150024-1479323172,1557.jpg

Może polecicie coś innego jeśli tak zostać nie może :( Dzięki za sugestie :) Kurczę nie mam za bardzo czasu jeździć przymierzać i tak to właśnie jest.

Napaćkane Note 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, myślę że ten suwak nie dosuniety te dwa cm nie spowoduje, że but spadnie, bo nie ma możliwości go wyszarpać ze stopy :) Ogólnie są super spasowane tylko tu wyżej w łydce tak jest. Chyba zostaną liczę że się rozejdą. Szkoda by mi było zmieniać skoro opinie też potwierdzacie, że są wygodne itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłaś Raptory 1 czy 2 ?

To są 2, przynajmniej tak wyglądają jak porównuję (sprawdziłam źle spojrzałam i zapamiętałam i to są 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Modeka Fiona Lady ? Albo ogólnie o Modekach? Drugi typ to Rainers 879 TXT. Najbardziej zależy mi na tym czy są wygodne? Czy ładnie się zginają i dopasowują do stopy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.