Skocz do zawartości

A gdyby tak Discovery 3?


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi


Ja zadatkowalem w ciemno bo auto było "forumowe". Pojawiają sie XT na giełdzie forumowej wiec nie wybrzydzaj tylko poluj

wysłane z tel.


Owszem, ale też pewności nie ma. Oglądałem niedawno forumowy - niby super, a prócz wiskozy (o tym wspomniał w ogłoszeniu) brał w cholerę oleju (to powiedział przy oględzinach). Przyznał się do pół litra na 1000km, a cholera wie, czy nie jest w rzeczywistości więcej.

Może i bym nawet się skusił, gdyby opuścił na regenerację turbiny po weryfikacji, że to to, ale to był 2.0XT.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2017 o 21:52, Olleo napisał:


Owszem, ale też pewności nie ma. Oglądałem niedawno forumowy - niby super, a prócz wiskozy (o tym wspomniał w ogłoszeniu) brał w cholerę oleju (to powiedział przy oględzinach). Przyznał się do pół litra na 1000km, a cholera wie, czy nie jest w rzeczywistości więcej.

Może i bym nawet się skusił, gdyby opuścił na regenerację turbiny po weryfikacji, że to to, ale to był 2.0XT.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

 

Na forumowe też trzeba uważać, ja wystawiam na forum wpierw z pełnym opisem wad, jak przez tydzień nikt się nie odzywa to idzie na otomoto z małym opisem... ludzie niestety wolą niewiedzę i myślą, że kupią lepsze auto bo ktoś napisał stan bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, Olsztyn. Nie mam całego dnia na wycieczkę.

Jest fajny w Kobierzycach, przynajmniej sądząc po zdjęciach, ale gość chce za 2006 rok 39k

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No cholera... Zadatkowałem niezłego, ale nie bez wad Forka 2.5XT 2005r. 240kkm (lakier do polerki, parę małych wgniotek, sprzęgło do wymiany, środek taki se), a tu równolegle pojawił się Pajero z 2008, ze zdjęć piękny, 124kkm, za 24k zł.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Olleo napisał:

No cholera... Zadatkowałem niezłego, ale nie bez wad Forka 2.5XT 2005r. 240kkm (lakier do polerki, parę małych wgniotek, sprzęgło do wymiany, środek taki se), a tu równolegle pojawił się Pajero z 2008, ze zdjęć piękny, 124kkm, za 24k zł.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

 

Poka to Pajero ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2017 o 21:38, camel00 napisał:

Nie będę zakładał nowego wątku, ale coś mnie ściąga w stronę ogłoszeń od jakiegoś czasu więc podłączę się z pytaniem tutaj ;] Jeszcze nie wiem czego chcę (poza standardem: awd, prześwit, automat, klimatyzacja), ale może wyjdzie w praniu.

 

Spotkał się ktoś z takim wynalazkiem: Honda Ridgeline. Wynalazek, brzydkie, chyba zza oceanu, nie potrzebuję pick-up'a… podoba mi się  ;] Nie wiem tylko jak z częściami.

 

[edit] Ew. rozsądek podpowiada mi rozejrzeć się za czymś nudniejszym - np. Honda CR-V III 2.0 albo Mitsubishi Outlander II 2.4. Ogłoszenia mocno przykładowe (handlarze, skręcone, bite, etc). Chodzi o wskazanie konkretnych wersji, wyposażenia, skrzyni i silnika. Honda, jak to Honda, pewnie nie ma o co pytać. Ale zupełnie nie wiem jak jest z Mitsubishi. Silnik, skrzynia, blacha? 

To namieszam, jak Honda, to Pilot = Ridgeline, tylko zamknięta.

Może Nissan X-Terra? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pipper napisał:

To namieszam, jak Honda, to Pilot = Ridgeline, tylko zamknięta.

Może Nissan X-Terra? :hmm:

 

Chwilowo wstrzymuję wariant wymiany podstawowego samochodu.

Najpierw kupuję zabawkę do garażu, później pomyślę o zmianie.

X-terra kiedyś oglądałem. Fajny traktor ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2017 o 21:38, camel00 napisał:

Ale zupełnie nie wiem jak jest z Mitsubishi. Silnik, skrzynia, blacha? 

 

Nic się nigdy nie popsuje ale połączenie silnika benzynowego i skrzyni CVT doprowadzi Cię do takiej rozpaczy że w chwili słabości prawdopodobnie sam to auto zepchniesz ze skarpy.

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Co jest nie tak, skoro te modele chodzą od 2× więcej? 

Nie wiem - nie będę sprawdzał, skoro już zadatkowałem forka. Co się mam denerwować? ;)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Olleo napisał:


Nie wiem - nie będę sprawdzał, skoro już zadatkowałem forka. Co się mam denerwować? ;)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

 

Gdybyś jednak zmienił zdanie i sprawdził to daj znać. Chodzi mi po głowie jakaś baza do offroadu. Co prawda chciałem tańsze auto ale jakby te nie było jakoś dramatycznie zepsute...

:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ryb napisał:

Gdybyś jednak zmienił zdanie i sprawdził to daj znać. Chodzi mi po głowie jakaś baza do offroadu. Co prawda chciałem tańsze auto ale jakby te nie było jakoś dramatycznie zepsute...

 

Jak by zmienił zdanie i doprowadzenie samochodu do stanu używalności zamknęłoby się w 10k, to sam bym go kupił dla siebie ;] Do offroad'u weź sobie coś lżejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, camel00 napisał:

 

Jak by zmienił zdanie i doprowadzenie samochodu do stanu używalności zamknęłoby się w 10k, to sam bym go kupił dla siebie ;] Do offroad'u weź sobie coś lżejszego.

 

Kiedy mi się Pajero podoba. Zresztą to miałaby być wyprawówka, nie auto w ciężki teren. A poza tym pierwszy byłem, kolejka jest!

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ryb napisał:

 

Kiedy mi się Pajero podoba. Zresztą to miałaby być wyprawówka, nie auto w ciężki teren. A poza tym pierwszy byłem, kolejka jest!

:P

 

Wisi od 28.06, albo jest co nie tak, albo już dawno nieaktualne ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, camel00 napisał:

 

Wisi od 28.06, albo jest co nie tak, albo już dawno nieaktualne ;] 

 

Przydałby się ktoś we Wrocku żeby obejrzeć.  ;]

 

Ja na razie oglądam Hyundaie: Gallopera i Terracana. Fajne auta za śmieszne pieniądze.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.