Skocz do zawartości

Najlepsza żyłka do podkaszarki elektrycznej


Mantom

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie producent nie ma takiego znaczenia jak grubosc i ksztalt odpowiednio dobrany do zarośli na działce

okrągłą przy moich chwastach mozna jajko zniesc 

kwadratowa jest niezla a gwiazda to juz potrafi sciac calkiem grube badyle

kupilem na allegro szpulke - chyba 50m gwiazdka chyba 2,3 albo 2,5mm

jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, _luk_ napisał:

wg mnie producent nie ma takiego znaczenia jak grubosc i ksztalt odpowiednio dobrany do zarośli na działce

 

Kup jakąś podkaszarkę w markecie. Jest tam nawinięta jakaś przezroczysta cieniutka żyłka, którą trzeba wydłużać dosłownie co 15 sekund koszenia zwykłej trawy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mantom napisał:

Szukam w Google a tam nic. ...

 

Oh shit... :)

 

A to jo widza wyższo szkoła jazdy jest.

Bo kiedy mnie bezbarwno żyłka się wreszcie skończyła, to pobiegłech w baciokach do "rolnika" i poprosiłech o grubszo...

Terozki mom zielona... działo 2 rok... trawa nie ma najmniejszych szans... rotfl

 

;];]rotfl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lessero napisał:

 

Oh shit... :)

 

A to jo widza wyższo szkoła jazdy jest.

Bo kiedy mnie bezbarwno żyłka się wreszcie skończyła, to pobiegłech w baciokach do "rolnika" i poprosiłech o grubszo...

Terozki mom zielona... działo 2 rok.

 

;];]rotfl

Wniosek taki że zabarwione tworzywo jest lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2017 o 10:40, Mantom napisał:

Wniosek taki że zabarwione tworzywo jest lepsze :)

 

Wiadomo! Kolor zastosowanego barwnika do tworzywa ma zasadniczy wpływ na skuteczność cięcia :ok:  Np. czerwone żyłki są najszybsze :oki:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyłka z drutem. Zwykła żyłka 15 m wystarczała na sezon. W zeszłym roku kupiłem trójkątną żyłkę z drutem. 7 m wystarczyło na 2/3 zeszłorocznego sezonu oraz pierwsze koszenie w obecnym. Nie zaglądałem ile jeszcze zostało w głowicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2017 o 09:35, _luk_ napisał:

wg mnie producent nie ma takiego znaczenia jak grubosc i ksztalt odpowiednio dobrany do zarośli na działce

 

Hmm, kiedyś kupiłem  zwój żółtej kwadratowej żyłki i do dziś jej nie zużyłem. Leży na półce i się kurzy, bo tak się rwała, że nie chciało mi się co 5 minut albo częściej nawijać szpuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.