Skocz do zawartości

Ubezpieczenia Assistance?


steyr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

chciałem Was zapytać, czy mieliście "przyjemność" skorzystać z takiego Assistance? Jeśli tak, to jakie są Wasze wrażenia i w jakim towarzystwie było ubezpieczenie? Do tej pory nie musiałem korzystać, w obecnej polisie mam Assistance  towarzystwie  HDI pakiet Złoty+ [holowanie do 400km na terenie PL i EU]. W wakacje wybieram się do Bułgarii i itp zwiedzić trochę Bałkan. Kończy mi się obecna polisa, i mam opcje pozostać przy takiem pakiecie Assistance jak teraz lub dopłacić ~400zł do pakietu z Ergo Hestii gdzie holowanie jest do 1250km. I tak się zastanawiam, bo już różne opinie słyszałem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, steyr napisał:

Cześć,

 

chciałem Was zapytać, czy mieliście "przyjemność" skorzystać z takiego Assistance? Jeśli tak, to jakie są Wasze wrażenia i w jakim towarzystwie było ubezpieczenie? Do tej pory nie musiałem korzystać, w obecnej polisie mam Assistance  towarzystwie  HDI pakiet Złoty+ [holowanie do 400km na terenie PL i EU]. W wakacje wybieram się do Bułgarii i itp zwiedzić trochę Bałkan. Kończy mi się obecna polisa, i mam opcje pozostać przy takiem pakiecie Assistance jak teraz lub dopłacić ~400zł do pakietu z Ergo Hestii gdzie holowanie jest do 1250km. I tak się zastanawiam, bo już różne opinie słyszałem. pozdrawiam

@bizz pan do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, steyr napisał:

Cześć,

 

chciałem Was zapytać, czy mieliście "przyjemność" skorzystać z takiego Assistance? Jeśli tak, to jakie są Wasze wrażenia i w jakim towarzystwie było ubezpieczenie? Do tej pory nie musiałem korzystać, w obecnej polisie mam Assistance  towarzystwie  HDI pakiet Złoty+ [holowanie do 400km na terenie PL i EU]. W wakacje wybieram się do Bułgarii i itp zwiedzić trochę Bałkan. Kończy mi się obecna polisa, i mam opcje pozostać przy takiem pakiecie Assistance jak teraz lub dopłacić ~400zł do pakietu z Ergo Hestii gdzie holowanie jest do 1250km. I tak się zastanawiam, bo już różne opinie słyszałem. pozdrawiam

 

No jestem.

Ergo Hestia, kupione wraz z OC chyba 4 sierpnia zeszłego roku pełne ASS.

12 sierpnia w Rumunii, pierwszy dzień wakacji auto rozbite - całka. Wypadek był coś koło 10:30, zastępczy Avensis na lawecie dojechał o 23:30, Pan kierowca zabrał zwłoki BMW i zostawił mi Ave. 

Auto miałem 14 dni, 10 z ubezpieczenia, 4 dopłaciłem z własnej kieszeni.

Samochód byłby szybciej gdybym nie grymasił - od ręki był Chevy Cruze, ale benzynowy automat i bałem się że zbankrutuję na paliwo, potem czekałem dwie godziny bo próbowali się dowiedzieć kiedy C5 wróci, w końcu ściągnęli skądś Ave. Do tego doszła komplikacja z wjazdem tym autem na Ukrainę, dobrze że nie wspomniałem że lecę przez Republikę Nadniestrzańską:hehe:

 

Reasumując - kolejne dwa samochody ubezpieczyłem w Ergo Hestia. 

 

Jeszcze jeden plus - wjechała mi w dupę baba dwa tygodnie temu, ubezpieczona w PZU. Zgłosiłem to przez stronę internetową Hestii, zajęło mi to 15 minut. Po dwóch dniach oględziny, po kolejnych dwóch kasa na koncie. 

Rzadko chwalę, ale póki co jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze assistance miałem z allianz. Teraz do Suzuki z Hdi to kpina. Podstawili fabie 2 po dzwonię z 10 letnimi zimowkami z check engine. Z doświadczenia im droższa polisa tym lepszy assistance.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze assistance miałem z allianz. Teraz do Suzuki z Hdi to kpina. Podstawili fabie 2 po dzwonię z 10 letnimi zimowkami z check engine. Z doświadczenia im droższa polisa tym lepszy assistance.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zastępcze podstawial ci kontraktor a nie ubezpieczyciel. Wymogi mamy takie że auto musi być max 4 letnie. Opony zimowe od 15.10 do 15.04 (sic!) Więc kontraktor polecial w kulki albo poprostu nie miał nic innego . Najlepsze ass.

Pzu pakiet nolimit
Generali - nolimit w PL, 500 km w EU
Hestia - nolimit
Warta/hdi złoty+ (Chyba za dopłatą można znieść limit km. ) standard 400 km.
Axa. Allianz. Ogólnie czytać OWU. Ważne żeby działało od awarii i pod domem.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.