Skocz do zawartości

Wyciąg historii serwisowej Renault Megane III 1,4 TCe


adamk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy ktoś posiada może dostęp do bazy serwisowej Renault, zadzwoniłem do dealera ale niestety nie może mi on udzielić informacji o samochodzie (konkretniej chodzi tylko o informację dot. serwisu silnika). Może to zrobić tylko dla pierwszego właściciela, a ten jest niestety nie do namierzenia (Niemiec). Numer VIN posiadam. Czy znalazła by się dobra dusza, która poratuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem od renault Polska bez problemu. Co prawda parę lat temu i dla samochodu, którego byli pierwszym właścicielem. Ale może zadzwoń nie do dealera, ale do renault (RRG) bezpośrednio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja załatwiałem bezpośrednio z Renault Polska. Wysłałem e-mail na [email protected]. Bez problemu uzyskałem historię serwisową auta z Holandii. Prawdą jest to, że trzeba być właścicielem. Ja musiałem przesłać skan dowodu rejestracyjnego, ale to nie był problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.