Skocz do zawartości

Blue&Me odmówiło posłuszeństwa


Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw głośnomówiący działał elegancko, aż nagle przestał.

Nie widzi telefonu, ponowne parowanie nic nie daje. Wytargałem z szafy stare Galaxy Ace 2 i Sony Ericssiona K800i z którym wszystko śmigało - nic.

Zrobiłem też update Blue&Me, wprawdzie na tą samą wersję, ale nic to nie dało.

Miał ktoś podobny problem? Nie ukrywam, że dosyć mi zależy na przywróceniu tej funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że sam moduł Blue&Me jest widoczny przez bodykomputer i licznik kilometrów nie miga? Jeśli tak i jest komunukacja z centralką to obawiam się, że padł moduł Blue&Me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, denus napisał:

Rozumiem, że sam moduł Blue&Me jest widoczny przez bodykomputer i licznik kilometrów nie miga? Jeśli tak i jest komunukacja z centralką to obawiam się, że padł moduł Blue&Me.

Licznik nie miga, mediaplayer działa, jak wcisnę słuchawkę czy "okno" na kierownicy to "gada" i można się z autem dogadać. Także wszystko inne jest OK. Tak jakby nawet nie sam Blue&Me co Bluetooth padł :(

 

EDIT:

Patrzyłem właśnie na alledrogo - moduły Blue&Me jakieś specjalnie drogie nie są - pytanie czy ot tak po prostu można to przeszczepić, czy się będzie "gryźć"?

Edytowane przez Majkiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, krowka napisał:

Proponuję odłączyć na kilka minut ujemną klemę akumulatora.

Wprawdzie nie był odłączony kilka minut, tylko kilka godzin, ale nic to nie zmieniło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony. W czasie parowania telefon widzi Blue&Me?
W opcjach Blue wyczyść wszystkie dane zarejestrowanych telefonów, nie pamiętam nazwy opcji, jest jak dobrze pamiętam w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2018 o 00:40, Majkiel napisał:

Licznik nie miga, mediaplayer działa, jak wcisnę słuchawkę czy "okno" na kierownicy to "gada" i można się z autem dogadać. Także wszystko inne jest OK. Tak jakby nawet nie sam Blue&Me co Bluetooth padł :(

 

EDIT:

Patrzyłem właśnie na alledrogo - moduły Blue&Me jakieś specjalnie drogie nie są - pytanie czy ot tak po prostu można to przeszczepić, czy się będzie "gryźć"?

U siebie kiedyś miałem padnięty moduł, body w ogóle go nie widział. Włożyłem jakiś inny, od razu działał tylko gadał chyba po francusku i trzeba było wgrać inny soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2018 o 19:10, denus napisał:

U siebie kiedyś miałem padnięty moduł, body w ogóle go nie widział. Włożyłem jakiś inny, od razu działał tylko gadał chyba po francusku i trzeba było wgrać inny soft.

Chyba też będę musiał wymienić.

Orientujecie się może, czy wszystkie samochody miały taki sam moduł? Czy jak kupię taki z MiTo czy Bravo to będzie "gadać" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.