Jump to content
Sign in to follow this  
Herbatnik

Wyszukiwarka modeli samochodów na podstawie felgi?

Recommended Posts

Nie od dziś wiadomo, że wiele samochodów ma te same lub bardzo zbliżone felgi. Wszystkie strony które znam i które znalazłem działają w ten sposób, że podaję konkretną markę, model, rocznik i wyniku otrzymuję parametry felg. A ja szukam czegoś odwrotnego - chciałbym wpisać parametry felgi (ET, otwór centralny, rozstaw śrub, szerokość) i otrzymać listę marek i modeli aut, do którego dana felga pasuje. Spotkaliście się z taką stroną?

Też kiedyś szukałem tak jak ty mialem felgi ktore chcialem opylic , mozes sprobowac wpisac w allegro po parametrach i wyskocza ci felgi OEM

3 minuty temu, eryko napisał:

Też kiedyś szukałem tak jak ty mialem felgi ktore chcialem opylic , mozes sprobowac wpisac w allegro po parametrach i wyskocza ci felgi OEM

Ja właśnie szukam z tego samego powodu. Chcę sprzedać alusy, wiem, że poza moim autem pasują do innych marek ale za diabła nie wiem do których. Pomysł z Allegro też dobry, dzięki :), nawet nie wiedziałem, że takie filtry tam dodali :)

wyskocza ci aukcje ktore sprzedawcy dodali do poducenta felg , ale wiesz jak z dokladnoscia aukcji , po tem musisz w tych aukcjach poczytac do jakigo auta to dodali

• Like 1

18 godzin temu, Herbatnik napisał:

A ja szukam czegoś odwrotnego - chciałbym wpisać parametry felgi (ET, otwór centralny, rozstaw śrub, szerokość) i otrzymać listę marek i modeli aut, do którego dana felga pasuje.

A na stronie producenta felg?

Co lepsi (z Niemiec raczej) załączają świadectwa homologacji do jakich modeli felga jest homologowana.

Edited by el_guapo
  • Like 1

2 godziny temu, el_guapo napisał:

Co lepsi (z Niemiec raczej) załączają świadectwa homologacji do jakich modeli felga jest homologowana.

Dzięki. Felgi markowe i niemieckie :), sprawdzę.

otworem centralnym przy afermarketowych felgach na ogol nie ma sie co martwic bo maja fabrycznie wielki + centrowanie pierscieniami.

Wiec pozostaje rozstaw i ewentualnie ET. 

Na stronie niemieckiego sklepu reifen.com znajdź felgę o twoich parametrach a najlepiej tą samą. W załączniku będziesz miał homologację i tam wszystkie modele aut, silnik, moc do jakich możesz ją użyć wraz z info jakie mają być śruby i pierścień centrujący. 

3 godziny temu, el_guapo napisał:

No i trafiłeś w 10. :piwko: Na niemieckiej stronie Alutec znalazłem homologację TUV i były wymienione wszystkie marki i modele aut, dla których felga jest homologowana. Co prawda mam 3 homologację dla różnych ET (reszta parametrów ta sama), ale to już sobie sprawdzę pod koniec tygodnia jak zdejmę koła. 

• Like 1

14 minut temu, Harp napisał:

Na stronie niemieckiego sklepu reifen.com znajdź felgę o twoich parametrach a najlepiej tą samą. W załączniku będziesz miał homologację i tam wszystkie modele aut, silnik, moc do jakich możesz ją użyć wraz z info jakie mają być śruby i pierścień centrujący. 

Dzięki, to też działa. No to problem rozwiązany. :piwko:

000174.jpg