Zawartość dodana przez perfex
-
Nowy Yaris, Mazda 2, Hyu i20 czy Suzuki Swift?
> I20 w tańszych wersjach ma zwykłe szyby (nie atermiczne) latem klima nic nie daje. Jak klima nic nie daje= popsuta. A jak atermiczność szyb jest kluczowym czynnikiem to ich zafoliowanie na atermiczne, przyciemniane czy jakie tam chcesz to ze 400 zł...
-
Nissan Pulsar wart uwagi?
> Tylko dlaczego sprzedają to auto prawie bez silnika? Mnie tam Pulsar ani grzeje ani ziębi ale... przypomnę, że naście lat temu Skoda Octavia miała podobno "kultowy" motor 1.9sdi o mocy Całych 68 KONI Wersja tdi 90 KONI była w okolicy szczytu marzeń, wersja 1.6 75 KONI była najpopularniejsza i uznawana za optymalną (potem miała 101) a wersja 2.0 115 KONI uznawana była za auto dynamiczne Także te 115 w Pulsarze może zupełnie porządnie jeździć. Sądzę, że na to auto jest u nas rynek. Dla ludzi których jazda nie emocjonuje to b. Dobry wybór.
-
Całkowity remont starego samochodu.
> Pytałeś co się psuje? Wszystko co nie jest Nowe. A żeby wszystko było nowe (czujniki, przekaźniki, itp) to trzeba Masę kasy. Masę.
-
Całkowity remont starego samochodu.
> Tak mnie naszło. > Zapewne nie wszyscy ale niejeden z Was ma swój ulubiony samochód Wiem, to romantyczna wizja... Ale... mój kolega też taką miał. Kupił Mercedesa db123 Coupe 280ce z 82 roku w stanie Dobrym. Postanowił zrobić z niego stan Doskonały. Kupił co się dało nowe. Także w Mercedes Classic. Remont kosztował ok. 60 tys zł (a auto było w Dobrym stanie). Efekty? To się psuje regularnie! Jego wspólnik regularnie z linką jeździ by go ściągać z trasy i jest z tego powodu mało szczęśliwy. Obecnie auto jest na sprzedaż...
-
Masters Tuning - robił ktoś tam?
> Jesli sie nie myle to chyba u nich umarl jeden Abarth przy pomiarach na rolkach po korekcie softu, > silnik wyzional ducha No cóż, każdy wybiera co tam lubi Zawsze to adrenalina
-
Masters Tuning - robił ktoś tam?
> a cos wiecej? bo zastanawiam sie czy sobie pod choinke nie zrobic prezentu Prezent sobie zrób! Byle nie tam widziałem też komputer z Audi A5 2.0tdi rozbierany przez Mastersa a potem sklejany ponownie silikonem sanitarnym. Wyglądało to tak jakby robił to pijany glazurnik
-
Masters Tuning - robił ktoś tam?
> robilem 1.8T, bylo ok Też robiłem (próbowałem robić) 1.8t. Masters rozpruł! komputer, poklął dwa dni i gówno zrobił. Inny tuner zrobił co trzeba kabelkiem w godzinę. Kumpel ma Punto Abarth 1.4T i również same najgorsze doświadczenia. Ja tam Nigdy nie pojadę.
-
Top 30 Sprzedaz Oct-14 - inne gusta niz w EU ... sedan umarl
I gdzie to Wasze kangurowe umiłowanie do v8? Jakoś nie widać.... :-)
-
Masters Tuning - robił ktoś tam?
Ja znam Wyłącznie opinie złe. Sam mam doświadczenia też jak najbardziej złe. Be carefull.
-
Skoda Octavia RS vs Aussie V6 - Holden C're SV6 - pojedynek
> Jest, ale oprocz fanow tego nikt nie kupuje. [...] Oj tam, taka specyfika rynku. U was Skoda to jak u nas jakiś Ssangyong, można kupić tylko po co ? A dla Skody koszt przewiezienia tego do Au, zapewnienia serwisu itp jest tak wysoki że mają to pewnie generalnie w dupie I w sumie to nawet rozumiem. Inne realia. W eu nikt by nie kupił jakiegoś Holdena v6.
-
2015 Fiat Punto ....
> mnie się odmiany 500 nie podobają...(poza samą 500) I tu jest pies pogrzebany... Jeżeli na 500 fiat ma super marżę to tak szybko w eu nie polegnie. Miałem kiedyś 2 fiaty, jeden Total bezawaryjny drugi ciut gorzej... Ale... wystarczy się raz przejechać jedyną sensowną odmianą 500 by wiedzieć że To jest To. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale tak jest. Wszedłem, przejechałem się i kupiłem. I nie żałuję!
-
2015 Fiat Punto ....
> Jedno i drugie. Benzyna smok okrutny, i ównianym automatem, nikt normalny tego nie kupi, Dizle > jacieniemogę powinni pedały zamontować, może było by lepiej. Jechłeś? Mój kumpel ma tego 3.6 v6 i jest Zachwycony. Za 100tys kupił super wyposażone auto, fajnie jeżdżące i fajnie brzmiące (sam o nim mocno myślę jako o rodzinnym wozidle).
-
Dziennik budowy KOZMO - dłuuugie
> Witajcie, > dawno nic tu nie pisałem ponieważ w tym roku skupiłem się na poszukiwaniach sponsora i rozmowach z > różnymi firmami o dofinansowaniu....) Te rozmowy pewnie dlatego tyle trwają bo nie wiem czemu zamiast szukać Wspólnika szukasz Sponsora....
-
Warszawa - Gdańsk 7 vs A1 A2
Ja wybieram zdecydowanie A1 A2. Podobno jest 86km dłużej. Koszt 29,90. Sytuacja będzie baaardzo inna gdy cała A1i A2 będą płatne, wtedy taki przejazd będzie kosztował pewnie ponad 100 zł ruch się moocno zmniejszy. Na teraz polecam jazdę autostradą, komfort i bezpieczeństwo. )