> no właśnie tak jak pisze kol. Astroman też nie uważam tego za jakiś błąd konstrukcyjny - to tylko
> bardziej rozbudowany komp. LPG - zawsze można go wywalić, założyć przełącznik typu WR i nawet
> wymontować zbiornik paliwa - pytanie jak dużym sknerą jest kierownik danego auta
ZTCW w nowych 1.6 MPI nie ma już osobnego komputera gazowego, instalka jest sterowana przez "fabryczny" komputer silnika benzynowego.
Natomiast te dane odnosnie udziału benzyny to chyba dotyczą TSI.
> Pomijając chorą cene to jeszcze występuje tylko w kilku rozmiarach
Trochę za późno zauważyłem wątek, ale może na przyszłość dla innych - polecam, używam w Vitarze od 6 lat całorocznie:
Dunlop Grandtrek SJ6
M. in. dlatego, że bardzo trudno było znaleźć zimową AT w rozmiarze 215/65/16 ...
Na zimę na szosę i w teren ok, latem tez dobrze daje radę, choć to "prawdziwa" zimówka a nie "całoroczna".
> Samochód: Bravo 1,2 16 V (2001 r) 98 kkm
> Wygodne fotele i przestronne wnętrze (przód), jednak zawieszenie w Bravo twardsze niż w Bravie.
A to ciekawe, bo wszystkie elementy zawieszenia i układu jezdnego są identyczne