Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

boossu

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez boossu

  1. > Użytkuję Ibizę z silnikiem ATD. > Średnia spalania z ponad 2 tys km (większość Kraków) dość stabilnie jest 6,2. > Minusy diesla - w zimie rano jak odpala to prawie się otrząsa ze śniegu, ogrzewanie wnętrza zaczyna > działać po kilku km, no i klekocze. > Czuć ciężki silnik z przodu - choć ułatwia to jazdę zimą. niestety najgorsze jest to, że przy pierwszej awari/naprawie ( dwumasa, turbo, pompowtryski, głowica) cała oszczędność jazdy dieslem idzie w ....
  2. > Tzn jeździł na oleju który totalnie się do tego samochodu nie nadaje, co spowodowało zapieczenie > pierścieni, zmniejszenie średnicy kanałów olejowych i przez to zwiększenie ciśnienia oleju w > pewnych miejscach które powoduje jego spalanie. Tu nie ma IMO, tylko czysta praktyka - > samochód po dwóch płukankach zużywa o połowe mniej oleju niż zużywał. Olej zmieniłem z 10W60 > (jakiś dramat) na 5W30, następnym krokiem będzie 0W30, też Millersa. najgorsze jest to, że nawet w niektórych ASO taki olej (10w60 shella) wlewają W pracy mam 2 x k24a, ktore jeżdzą na tym g***ie właścicielom powiedziałem, że to nie najlepszy pomysł- niestety są przekonania, że jeżeli ASO leje to tak musi być BTW. moje k24a też od nowości serwisowane w ASO, i w zależności pewnie co mieli to wlewali od 0w30 poprzez 5w40, 10w60.. Ja na całe szczęście od zakupu leję 5W30 i puki co nie ubywa....
  3. > Gdzie najtaniej kupie nowe części do vw? jak miałem VW-ja zamiast w serwisie, części kupowałem tutaj KLIK GETEM
  4. boossu odpowiedział pionow na temat - BMW
    > spoko lezy na trawniku :d pokaz wiecej wkońcu muszę się zebrać i zrobić kilka zdjęć
  5. boossu odpowiedział pionow na temat - BMW
    > ..............tak sobie pomyślałem czymu nie ma takiego tematu > ja pierwszy i czekam na reszte osób > a ten oto osobnik pilnuje dodatkowo beemwiaka e46 Touring sory za jakosc ale robione przed chwila tel
  6. boossu odpowiedział Ela na temat - Alfa & Lancia
    > czerwony, znaczy szybki i w dodatku ładny

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.