> drugie, troche większe
a ja ostatnio tym jezdzilem
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6395209
wrazenia , nie do opisania. silnik diesel z hummera H1 wydech przelot jak jedziesz ulica to widzisz dachy w osobowkach tylko
> dzieki temu kazdy zakret jest twoj
nie ma tu sie co smiac. poszerzony jest tak bo startuje w wyscigach gorskich i ma silnik z motoru i nie jeden z was by sie ze*ral jak by wlasciciel was przewozl takim bolidem