Zawartość dodana przez Codename47
-
Swiateczne dlubanie :)
> Ze wzgledu ze swieta sa dlugie i czasem dosc nudne postanowilem zrobic maly prezent sobie oraz > mojej nowej betoniarce > Poszedlem z ojcem do garage i poswiecilismy 12h na dlubaniu > 1.kpaki zwirowan - out > 2.czyszczenie kolektora w sroku za pomoca myjki cisnieniowej i wody okolo 100*C > 3.nowe uszczelki kolektora > 4.czyszczenie zaworu egr > 5.zmiana wezykow podcisnieniowych - sterowania itp. > 6.zmiana 6 swiec zarowych na nowe BERU > do tego doszlo dotykanie i glaskanie oraz cackanie i ukladanie wszystkiego nie pozostawiajac > zadnego druciarstwa > fotorelacja Fajnie ktore na tym zdjeciu to są te klapki ?
-
Będe miał BMW.....
> F01 Ale dzis zauważyłem pierwszy problem a nawet 3 problemy, dzwoniłem do serwisu i mam jechac po > nowym roku. > Najważniejsze to parujace reflektory druga sprawa to minimalnie żle ustawiona kierownica bo ściąga > troche na prawo jak ją idelanie wyprostuje, trzecia to błahostka, jak zakładali tablice > rejestracyjną to zrobili to za wysoko i przysłania czujnik który cały czas mi pokazuje ze > jestem bardzo blisko przeszkody. > Najbardziej martwą mnie te reflektory ale z auta jestem mega zadowolony to grubo mialem okazje takim jechac bajka
-
jaki interfacfce do bmw
> Jaki rocznik modeli, które chcesz diagnozować? e36 -96r i e38 -95r
-
jaki interfacfce do bmw
chce kupic jakis dobry interface. wiekszosc co widze na allegro jest na obd2 a ja mam w autach te okragle polaczenie. jakiego mam szukac najlepiej ? http://moto.allegro.pl/interfejs-kabel-diagnostyka-bmw-inpa-dis-cd-pl-i2891555253.html takie cos + przejsciowka okragla ?
-
sprężyny Eibach
> czy ktoś z Was miał w aucie sprężyny Eibach -30mm czarne, progresywne? Czy da się na tym normalnie > jeździć na co dzień czy są bardzo twarde? ja mialem ,proline jak sie nie myle. calkiem przyjemne. taka troszke nizsza i minimalnie twardsza seria
-
Moje marzenie na dupowóz
> a ja bym własnie chciał jak najstarszą, na wąskiej nerze i 3,6 (ponoć bardziej wytrzymały silnik). > najchętniej to bym chciał E28 ale za drogie > Kilka miechów temu była taka z Gdańska, na zdjęciach piekna - w zasadzie jak nowa, może kojarzysz. > Koleś chciał chyba 24 tys wiem gdzie stoi do kupienia e28 M535
-
Moje marzenie na dupowóz
> o takie jest... E34 M5 touring > choc tego mi się raczej nie uda spełnić, bo mało ich... od pewnego czasu chodzi za mną jednak M5 > sedan a to juz jest bardziej realne > Czy ktoś z kolegów użytkował takie auto kiedyś? Da się to utrzymać? :D Zakładamy zakup auta za ok > 25-30 tys. czyli nie jakoś strasznie dorżniętego musi byc w sedanie ponoc pancerne auta. tu jedna
- Nasze auta
-
będę robił wiochę?
> a ja se chyba zrobie zolte tez spoko
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> Aby dokonać takiego moda wystarczy wsadzić sam kolektor z M50 czy coś jeszcze trzeba przerabiać?? > (chodzi mi o M52b28) sa dwie opcje: albo wywalasz tam odme i calą ta ekologie od dolu albo dajesz do przespawania ten kawalek kolektora, pelno tego jest na necie, wpisz M50 intake swap to 52 i znajdziesz wszystko
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> ja miałem alpiny a3 albo a4 były z lat 2006-2007 mięsa ok 5,5 mm w punkcie twi (czyli ok 6mm) > totalnie beznadziejne a w górach auto ześlizgiwało się z podjazdów, miałem kłopoty wszędzie z > wjechaniem i wyjechaniem raz nawet na wąskiej drodze pod wyciągiem skręciłem kołami i rękami > obróciłem go niemal w miejscu ciągnąc w dół na tych michelinach, mordowałem się 3 zimy i > sprzedałem bo nie miałem ochoty jeździć na tym badziewiu teraz pierwszą zime jade na ug8+ na > wyposażeniu z łańcuchami ja tam na nie nie narzekam. kiedys mialem goodyeary, od tego czasu tylko micheliny i jestem z nich zadowolony. nie porownoj zimowek z lancuchami do bez bo to jest bezsensowne porownanie
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> No właśnie. Ekologia i podatki > słabsze=bardziej ekologiczne według tych przepisów. kiedys robili mala moc i duza pojemosc co skutkowalo wysoka trwaloscią a teraz caly ten downsizing.... auta po 10 latach sie beda na zlom tylko nadawac
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> ekologia panie. > w E30 M42 też można łatwo moc podnieść bo mapy paliwa są zrobione tak, żeby 100kW nie przekroczyć tu nie chodzilo o ekologie tylko o moc bo wtedy sie placilo od mocy auta a nie pojemnosci zobacz sobie ze bardzo duzo niemiecich aut ma podobne moce mino roznych kostrukcji silnikow np 60km 75km 90km 136 km 150km 170km 195km itp
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> Do tego jest BMW > Jak tak sobie jeżdżę po mieście i patrzę na tych biednych ludzi ciągnących za ręczny to mi się > podły uśmieszek włącza hehe mam podobnie ten szyderczy usmieszek na twarzy
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> w m52b28tu też kolektor daję troszkę mocy , ale do tego silnika trzeba szukać kolektora od m54b30 > żeby były takie efekty , kolektor z m54b25 daję koło 10 koników a czym ten silnik sie rozni ? jesli chodzi o sam kolektor ? bo wiem ze ma podwojnego wanosa i wiecej nic ?
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> W każdym 2.8 taki myk przejdzie? Czy w M52TUB28 już nie? hmm tego nie wiem ale raczej w kazdym, nie wiem jakas jest roznica dokaldnie miedzy normalnym m52b28 a TU
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> strasznie kiepski musi być ten fabryczny kolektor skoro jego zmiana daje 20KM temat stary jak swiat, srednio 20% mocy przychodzi. silniki 323 i 328 sa fabrycznie zdlawione wlasnie kolektorem dolotowym zeby spelnialy tam jakies wymogi mocy w danym czasie w niemczech. wsadzasz ten kolektor z m50 i auto sie odmula.. szczegolnie tak od 4 tysiecy obrotow czuc duzą roznice no i mniej pali bo ma wiecej mocy
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> i na hamowni Ci tyle wypluł? tak, co taki zdziwiony ?
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> naklejałbym zapomnialem ze odswierzacz powietrza tez daje kilka km
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> nowy lakier naklejka nurburgring +18km
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> 211KM z 2.8? program jakiś czy co ? kolektor m50
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> Ty to się na asfalcie pokręcisz ja swoją 320d już nie bardzo ;p > i się cieszę jak dziecko z lizaka gdy jest śnieg > jak Ci się jeździ na alpin a4? Bardzo dobrze trzyma sie konkretnie. narazie malo jezdzilem bo dopiero kilka dni na aucie... a wczesniej mialem alpin a3 i tez bylo dobrze
-
Markowa solidarność na drodze
> Jak przyjezdzam do Polski autem RHD to zauwazylem, ze czesc kierowcow w innych samochodach RHD mi > macha lub po wyprzedzeniu mruga awaryjnymi. > Wsumie czemu nie. moze ich oslepiasz swiatlami ?
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> wypada, wypada > wrzucilbym filmik ale nie wiem jak sie zakrywa nr rej > fajne foty ja na szybko w paincie mozesz na priva podeslac nie pracuje w policji
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
> Miło mi się e36 wspomina > Zeszłej zimy e39 nie poszalałem zbytnio, może w tym roku się uda bardziej pobawić, chociaż z > automatem... szczerze nie umiem, będę się musiał od zera uczyć siodemka jeszcze nie probowalem ale chyba oleje temat jakos siodemką nie wypada