Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Codename47

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Codename47

  1. > Znajomy miał w MR2 i ma dokładnie odwrotne zdanie... dokladnie mam takie same doswiadczenie z tymi oponami.nie slyszalem zeby ktorys z klientow byl zadowolony z nich.
  2. > czyli sa znane czy nie sa? nie wiem jak w pl ale w nl nawet nawet
  3. > tu mozna sie klocic. federal robi bardzo fajne semislicki. falken niezle budzetowe opony uhp. > maxxis ma fajne zimowki ktore dobrze sie nadaja na kopny snieg. avon sprzedaje naprawde > swietne slicki... avon sie zgodze ze bardzo dobre opony do sportu robi ale normalne opony to zadna rewelacja w w stosunku jakosc do ceny co do maxisa to opony typu budzet. ludzie chwala bo najtansze i tyle.jakosc nic specjalnego
  4. > GT Radial Champpiro sa od lat obecne w klasie opon budzetowych > Naprawde myslisz ze to malo znana i niepoplarna marka? od dobrych 10 lat sa sprzedawani w duzych > ilosciach. bo sa jednymi z tanszych i tyle
  5. > a które opony wymienione w tym całym watką są warte uwagi? gislaved i nic wiecej
  6. Codename47 odpowiedział G.O.A.T. na temat - BMW
    > Pewnie kolega nie ma zapasu więc musiałby kupić albo dojazdówkę albo kolejne koło. Po co ma to > robić, skoro płaci za AC? Dodatkowo traci miejsce w bagażniku. > Co do felg bmw. Kupiłem 5 lat temu kpl kół zimowych w salonie. Felgi to chyba jakieś chinole.. > Wczoraj zauważyłem, że łuszczy się na nich lakier. Co za tandeta za takie pieniądze. niestety czesta praktyka w aso, osobiscie sie z kilkoma takimi przypadkami ze repliki jako orginaly za ogromne pieniadze byly sprzedawane
  7. > Sa obowiazkowe jesli warunki tego wymagaja. > Tzn jesli bedziesz jechal tylko i wylacznie po suchej albo mokrej drodze, mozesz jechac na letnich. > Jak bedziesz jechal po sniegu, lodzie, blocie posniegowym, itp na letnich i zostaniesz zlapany - > mandat 40euro. > Jesli dodatkowo przez brak zimowek zablokujesz ruch (bo np nie bedziesz w stanie gdzies podjechac) > to mandat 80 euro. > Nie musza to byc zimowki. Wystarcza wielosezonowe. Wazne zeby mialy oznaczenie M+S. przepis mowi ze od listopada do kwietnia jesli warunki tego wymagają, obowiazkowe jest ogumienie zimowe. i zimowe z oznaczeniem platka sniegu w trójkącie. M+s to nie pelnoprawne zimowki
  8. > prawda.. > ale fury to maja ciekawe > Quote: > To jest forum od tych zabytków ? > Nie rozumie z calej rozmowy czemu ludzie zle to odebrali tam maja zabytkowe auta i sa > niesamowicie piekne ja tam nie widze zabykow za wiele. a wieksza czesc aut ktore tam sa jest dobrze dopracowana i warta wiecej niz nie jedno 10 letnie mlodsze bmw
  9. > hmm, ale chyba dużo tam piszesz... to co trzeba zrobić, żeby móc zapraszać? > ja się parę miesięcy temu na otwartą rejestrację załapałem, ale co z tego skoro... do skrzynki > odbiorczej nie można wejść, bo za mało postów np nie wiem. troche bez sensu te forum a moderatorzy i tak wiedza wszystko najlepiej....
  10. > widzę, że Codename tam ostro urzęduje... więc pewnie pomoże Quote: Aktualnie posiadasz: 0 zaproszeń malo sie tam udzielam. dziwne sa osoby "przy wladzy" ogolnie przegladam duzo. na gieldzie szczegolnie czasem mozna cos fajnego znalesc...
  11. > normalnie prawie że czuję nosem na tym zdjęciu jak pachnie ta skóra i to drewno > W100 oczywiście fajny srodek, ostatnio w gallery ogladalem starego rollsa albo bentleya i mial podobnie w srodku i ten zapach :D
  12. Codename47 odpowiedział ulik87 na temat - BMW
    > Jako, że również kupiłem sobie aparat (pierwszy raz lustro w rękach ) postanowiłem poćwiczyć. A na > czym innym ćwiczyć, jak nie na ulubionym paściu. Proszę o wyrozumiałość (chociaż jak ktoś umie > dawać rady, to proszę). Pod fotami bonusik > B O N U S co do zdjec sie nie wypowiadam bo sam sie ucze ale fura mi sie podoba. moze bym wrzucil troche wzyszy profil opon i tyle
  13. Codename47 odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > Właśnie o tym patencie mówię. Jak lewa wycieraczka chowa się pod maskę to uderza w oś prawej > właśnie przez ten patent... Hmmm nie zauwazylem. jutro sie temu przyjze i najwyzej fotke cykne czy o tym samym piszemy. co i tak nie zmienia faktu ze powyzej 140+ przestaja zbierac w drodze na dol
  14. Codename47 odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > Valeo do e38 nie pasują, przynajmniej u mnie. > To znaczy pasują, ale uderzają o maskę przez inne mocowanie - masakra... u mnie pasuja ale sa na takim dziwnym odstajacym patencie i nie zabardzo mi sie to podoba
  15. > czyli ciąg dalszy nastąpi - wczorajszy dzień był piękny, w sam raz aby pożegnać stare wydanie mojej > E12 > po południu została odwieziona do Pana który kilka lat temu odnawiał blachę pomarańczowego stwora - > pozwolę sobie od czasu do czasu wkleić jakieś zdjęcia z remontu budy > trzymajcie kciuki żeby mnie baba z domu nie wymeldowała pelny podziwu jestem dla twojej kobiety i powodzenia w projekcie. wrzuc foty z prac
  16. > Ja bym to przetłumaczył "variety intake system" tez by moglo byc. nie wiem
  17. > E36 M43B18, co to jest VIS Valve? VIS jako skrót z eng kojarzy mi się tylko ze zmienną długością > dolotu. Pytanie, czy coś takiego jest w M43? Błąd po skasowaniu powrócił, gdy zwiększyłem > obroty silnika. VIS Valve intake system ?
  18. > klik > Kto pierwszy ten lepszy no same perelki
  19. Codename47 odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > a tez sie spotkalem z taka opinia > ja z tymi na razie po miescie jezdzilem, jutro moze gdzies dalej wyskocze, zobaczymy daj znac czy przy wyzszych predkosciach sa ok.
  20. Codename47 odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > Ooodkopuje > A wiec Bosche wytrzymaly 9 miesiecy Pewnie jeszcze by troche pojezdzily, ale jesien, zima, trzeba > bylo zmienic > Znajomy akurat zamawial z allegro wynalazek pod nazwa Good Rain Przekopalem aukcje goscia i > znalazlem do e39 = > Ryzyk, fizyk, wzialem > Zalozylem we poniedzialek i powiem Wam, ze sa masakrycznie ciche! Zostawilem wlaczone wycieraczki i > jak zaczal padac deszcz... zero halasu, aksamitnie po szybie lataja > Mocowanie- jak oryginal, zero kombinacji > Ciekawe ile wytrzymaja, ile beda dobrze zbieraly i kiedy zaczne je slyszec. W kazdym za te > pieniadze- nie spodziewalbym sie Moge polecic ja ostatnio kupilem do e38 z valeo i lipa bo powyrzej 130 nie zbieraja dobrze
  21. > jakby nie bylo to... na zewnatrz tragedii nie ma, ale w srodku masakra pamietaj ze to zdjecia , na zywo bedzie gorzej. jeszcze tak patrze ze lewy blotnik albo lewe drzwi jakos nie pasuja do siebie no i galka jest z jakiejs wersji bieda wsadzona bo powinna byc skorzana a jest gumowa.czyli pewnie byla juz zjechana
  22. > dzięki > a co do kebaba to nie oczekujmy za wiele od tych aut mają swoje lata to, że było uderzone to > stawiam 99.9% tych aut miała jakąś przygodę... Ten egzemplarz podałem tak przykładowo z > allegro. > Nie zgłębiałem nigdy szczegółowo tematu. > Zależy kto czego od tych aut wymaga ale ceny rzędu 20 tyś za e36 są lekko przesadzone. Ale to tylko > moja subiektywna opinia kupisz ogryza a pozniej bedziesz marudzil ze to ci padlo a pozniej tamto i zeby doprowadzic auto do porzadnego stanu wydasz wiecej kasy niz jak bys zainwestowal wiecej w egzemplarz w lepszym stanie.
  23. > ogolnie to oryginalne to to jest, pytanie czy zegar i termometr mozna nazwac komputerem chodzi o to ze orginalnie byl napewno w takiej wersji wyposarzenia albo pelny albo przynajmniej ten sredni a ze pewnie padl to ktos wsadzil ten najtanszt, zreszta zobacz na roznice koloru tego plastiku...
  24. > a tego kebaba widziałeś ? mpasztet odpicowany ogryz do sprzedazy -nieorginalny bord komputer -brak tylnej zaslepki -prawy blotnik ruda wychodzi na rancie -prawa lampa nowsza niz lewa --zderzak przedni raczej tez nie orginalny -dopiero co polerowana byla bo jeszcze na usczelce wewnatrz od strony kierowcy widac zacieki po pascie polerskiej -brak dywanika kierowcy -no i te drewno i rygielki i to na szybko ze zdjec przypuszczam ze na zywo tragedia > a tak z innej beczki szły pod koniec produkcji silniki bez Vanosa ? 2.5? > chodzi mi o roczniki 98/99 nie
  25. > Jak cena będzie w PLN, a nie w E to przyjadę choćby zaraz i nie będzie mi przeszkadzał fakt, że nie > jest do Tourning hehe wszyscy by chcieli dobre i za drobne panowie takie rzeczy to tylko w erze zycze powodzenia w szukaniu i twardych nerwów a wiem co mowie szczegolnie jesli chodzi o e36... nie mam cisnienia zeby sprzedac i raczej nie przewiduje ze za ta kase sie szybko sprzeda

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.