Zawartość dodana przez Codename47
-
e36 2.0 i więcej czyli cała prawda o....
> auto wygląda ładnie ale 5500E auto nie tylko ladnie wyglada a wsadzone juz w nie jest kolo 10 000e wiec 5 to jak za darmo
-
e36 2.0 i więcej czyli cała prawda o....
> Zasadnicze pytanie,czy to jest kombi? przed dzwonem bylo hahaha sorry ,jakos nie doczytalem
-
e36 2.0 i więcej czyli cała prawda o....
> Od jakiegoś czasu badam rynek być może z przyszłościowym zakupem i mój wybór padł na e36 tourning. > Żadna inna buda w tym modelu raczej nie wchodzi w grę. > Najbardziej przychylam się ku jednosce 2.8 L ewentualnie 2,5 lub 2.3. Auto do jazdy na co dzień. > Głównie po mieście (80%). > Interesują mnie opinie użytkowników wyżej wymienionych jednostek napędowych. Jakie jest spalanie ? > Jak z awaryjnością i kosztami utrzymania. Z tego co czytam w necie silniki te cieszą się > niebywałą trwałością i odpornością na ciężkie traktowanie. Prawda to ? > Na co zwrócić uwagę przy ewentualnych oględzinach takiego pojazdu? > Na allegro jest parę ładnych sztuk. Może z 3 przykuły moją uwagę na dłużej.... jesli szukasz fajnej i zadbanej e36 to moge ci moja sprzedac ale przypuszczam ze za droga bedzie http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=222865156&cd=634866957090000000
-
nowy aparat i kilka fotek :)
> w tym roczniku (do 06.96) powiniennes mieć z rolkami do regulacji siły nawiewu. Ktoś wymienił, > pewnie z powodu martwych pikseli - zmora jestes pewny? wedlug instrukcji obslugi ktora mam z autem jest orginalny i sa opisane 2 rodzaje. > hmmm takie drewno na kierownicy jak masz to z kolei temat poszukiwany > być moze;) mi sie strasznie niepodoba
-
nowy aparat i kilka fotek :)
> panel klimatronik, lampy tył, listwa na klapie tył, listwa pseudo-karbon w środku. żeby wyłapać > więcej, potrzebuje VIN > fele pomijam, bo zawsze można kilka kompletów mieć panel klimatronik >? co ci w nim nie pasuje ? co do listwy i tylnych lamp to juz takie byly jak kupilem auto. co do foli to sam okleilem bo mi sie te drewno ze starymi dziadkami kojarzy bez problemu mozna wrocic do orginalu a co do vinu to juz byl tu na forum
-
nowy aparat i kilka fotek :)
> ano, pochodzą z E65 chyba. Osobiscie też nie przepadam za E39 z felgami od E60 itd fele z nowszej siodemki wiec nie wiem o co chodzi
-
Dziwny dynks na BMW
> Wiecie może co to za dynks na prawym błotniku? > Auto BMW. > Wygląda jak jakieś gniazdo na zabezpieczenie. jak dobrze widze to seria 1 ? moim zdaniem do mocowania duzych lusterek do np przyczepy kempingowej
-
nowy aparat i kilka fotek :)
> 7er zacny szkoda ze nie oryginal ze niby co nie orginal ? fele?
-
zakup E30
> Idzie zima, jak chcesz się pozbyć Punto i kobitki to jest to świetna opcja jak ogarnąć temat za > jednym zamachem hahahahah
-
zakup E30
> ...ponieważ przekonałem moją że auto którym się porusza (Punto 2) trzeba sprzedać i kupić coś > fajnego dla niej na co dzień - rozglądam się za E30. > Interesuje mnie głównie model 316 ponieważ przy RWD auto ma mieć jak najspokojniejszy tył > (panicznie boi się E12 po tym jak nas kiedyś pociągnęło z dodania gazu przy 140 na mokrej A4 > ) więc wszelkie 325i itp. odpadają z założenia.. > Buda - i tu jest sęk - podoba nam się BAUR. Miał ktoś kiedyś z takim do czynienia? Jakie są > bolączki takiego nadwozia i na co uważać przy zakupie, poza rzeczami oczywistymi. > Ile pali takie 316i? (przebiegi będą ok 30kkm rocznie) a nie bylo w e30 kontroli trakcji ? w jakis lepszych wersjach ?
-
nowy aparat i kilka fotek :)
> ja np mam taki bajer oo fajne , ja tego nie mam.w ustawieniach przegladarki czy imageshacka to sie robi ?
-
zdjecia z The Gallery
Bylem sobie dzis poogladac co tam nowego maja i przy okazji tez bylo tam spotkanie jakiegos klubu toyoty a tu wszystkie foty
-
Jestem facetem Part V.
> Nie znajdziecie tu nic innego jak zdjecia Toyota Supra. Bo jest zapachnista. > Meskie zrodlo: http://japanesenostalgiccar.com. dzis sie nadzialem na taką i znowu sie zakochalem Piekny i super utrzymany egzemplarz. nic wiecej bym jej nie dodal ladne kola, konkretne hamulce i wersja z turbiną i jestem pewny ze pogrzebana i poprzedniczka tez byla
-
nowy aparat i kilka fotek :)
> Dobrze, że naprowadzasz tego grzesznika , widzę, że szalejesz NIKON D3100 tak tak ,ucze sie dopiero :D a po czym to widac ze wiesz jakim, aparatem to robie ?
-
nowy aparat i kilka fotek :)
> Foto mi się podobają, 7er mi się podoba, ale ... lampy z przodu E36 same lampy daja rade tylko te kierunki. juz mu gadalem normalne kierunki to bedzie pierwsza modyfikacja
-
Top Gear Special 50 years of Bond cars.
> Dopelnieniem brytyjskiego krajobrazu jest z pewnoscia wysmienitym, > chociaz ja sam nie do konca rozumiem wszechobecne uwielbienie wobec tego modelu. mam podobne zdanie
-
wymontowanie dmuchawy z E36
> Poszukuje wskazówek jak wyciągnąć dmuchawę z e36 320 coupe. Któś może wyciągał i zna jakieć cenne > rady, Amoże jakiś manual. jak sie nie myle to wycieraczki zdemontowac. pozniej podszybie i juz jestes w okolicy dmuchawy
-
Jestem facetem Part V.
> Moze i lepiej jezdzi, ale jak wyglada - jak damskie auto co ty gadasz, to nie prius tylko supra :D piekna , szybka , ponadczasowa
-
Jestem facetem Part V.
> Ten to prawdziwy hardcore > Mi się podobają obie wersje zadnym bym nie pogardzil jak by mi ktos dal
-
Top Gear Special 50 years of Bond cars.
> Zwiastun. > Wlaczylem, obejrzalem i sie zamyslilem. > Nie wiem za co ulwiebiam serie Bonda, ale sceny z autami naleza chyba do najbardziej > kontrowersyjnych. > Casino Royale i Quantum of Solace wypadaja pod tym wzgledem znacznie lepiej. I tylko smutno, ze nie > ma w nich Sir Rogera Moora. > Przy okazji, Lotus Excel jest swietny. wlasnie ogladam w tv
-
Jestem facetem Part V.
> Nie znajdziecie tu nic innego jak zdjecia Toyota Supra. Bo jest zapachnista. > Meskie zrodlo: http://japanesenostalgiccar.com. fajna choc osobiscie wole nowszy model
-
Przedstawic sie chcialem..
> http://autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=281184866&an=&page=0&vc=1 fajniutka
-
nowy aparat i kilka fotek :)
> Nikon 3100 fajnie > fajny aparat _ fajne auta _ zdjecia slabe > Na PG ci to wyjasnia w "delikatny" sposob nawet tam nie wrzucam bo mnie zjedzą na dzien dobry
-
nowy aparat i kilka fotek :)
> na poczatek proponuje przeczytac instrukcje obslugi > serio > potem mozesz sobie kupic cos takiego > zgłos sie do kolegi uysy > albo zerknij na alledrogo > na koniec jak sie odwazysz zapraszam na PG pokolei , dopiero pare dni mam aparat a instrukcja 200 stron
-
nowy aparat i kilka fotek :)
kupilem sobie nowy aparat i kilka fotek napstrykalem prosze o wyrozumialosc bo sie ucze Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us kompresja zjadla jakosc