Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Codename47

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Codename47

  1. Codename47 odpowiedział karax na temat - BMW
    > Na m54b30 ciezko znalesc niestety
  2. Codename47 odpowiedział Codename47 na temat - BMW
    > a może ta Cie zainteresuje ? Witam wszystkich forumowiczów, > jak w temacie, na sprzedaz M5 e39 1999r 400km 207tys km. > Mka miala posluzyc jako dawca na swap do e46 na 2013 sezon. Jednak ze w okazjonalnej cenie kupilem > e30 z m60 i M5 trafia na sprzedaz. > Samochod w 100% bezwypadkowy. Nie jest spawana z 2,3 czy 4 sztuk. Nie zostawia 4 sladow. jezdzi > prosto. Podloga rowna, prosta, podluznice prosciutkie. Silnik, skrzynia, naped, wszystko w > nienagannym stanie, bez wyciekow. Silnik trzyma moc, pracuje rowno i cicho. > Mankamentem jest źle pomalowana maska z ktorej schodzi bezbarwny. Nowy wlasciciel musialby sobie > pomalowac. > Ubezpieczenie i przeglad wazne do 11.2013r. > w aucie wszystko jest sprawne, nie ma bledow a sama bawarka chodzi jak zła. > Gwarantuje ze za taka kase lepszej sztuki nie znajdziecie. > CENA dla forumowiczow 26,000PLN, cena poza forum 30,000PLN. Jeśli dzwonisz mow ze dzwonisz z forum. > Wtedy rozmawiamy inaczej > Polecam badz na swap badz jako Daily Driva > telefon: 503-818-225 > LINK DO OGŁOSZENIA > http://moto.allegro.pl/bmw-e39-m5-400-km-1...2863520793.html jak cos to szukam od 2000r+ i wszystkie tylko nie czarne pzdr
  3. Codename47 odpowiedział Codename47 na temat - BMW
    > ale pewnie sa tez plusy nie ma zadnego ! serio > ja tez w uk jezdzilem na polskich ale w koncu olalem sprawe i jezdze na UK rejestracjach , place > ubezpieczenia itp... w Uk inna sprawa bo kierownica po innej stronie wiec tez bym tak zrobil. tu nie ma plusow , tylko minusy , pozatym nie nawidze jak jezdzi wiekszosc holendrow wiec nie chce zeby mysleli ze tez jestem jednym z nich
  4. > Oj... nawet nie wiesz jak mocno się mylisz > jak szpera zepnie w uślizgu to zdarza się, że wewnętrzne koło podskakuje bo ta poduszka wyciąga się > o jakieś 2cm. Szkoda dyfra i półosi. Już jedną półoś ukręciłem przy starcie przez takie > podskakiwanie. > Jakby seria wystarczyła to bym nie pytał. Już wszystko w zawieszeniu wymieniłem na poliuretan. To > jest auto do sportu. Pytanie czy ten konkretny element ktoś już montował. dziwne , mi nic nie podskakuje jak masz dobre amorki to nie powinno nic podskakiwac. jak masz bude obspawaną i klatke to co innego. ja mam u siebie w zawieszeniu tez pouliretany ale na mocowania skrzyni, silnika, dyfra , wozka bym nie robil.
  5. Codename47 odpowiedział Codename47 na temat - BMW
    > mieszkasz tam to i tam zostaw zarejestrowane... czemu tak nie zrobisz ?? hehe co ty. Taka opcja nie wchodzi w gre, za duzo minosow.
  6. > Zakładał ktoś kiedyś taki zamiennik? > Chodzi o górne mocowanie amortyzatora. > Wychodzi 2x drożej niż Lemforder. Pytanie czy wytrzyma 2x dłużej przy katowaniu? dla mnie raczej dziwne rozwiazanie. przeciez ta guma prawie wcale nie pracuje. ma ona tylko tlumic drgania a tak bedzie je tylko przenosic na karoserie ,pojawią sie pekniecia itd... dobrej jakosci serie i wystarczy
  7. Codename47 odpowiedział Codename47 na temat - BMW
    > czyli do > Cena Kup Teraz > 32 900 zł > musi doliczyc te 18,6% ale od ceny kupna czy od ceny jaka oni posiadaja (urzedowej ) ?? no same oplaty tu kupa kasy, zalozmy ze kupie tu w nl albo de tka m5 za 10 000 euro to 18,6 % to 1860euro samej akcyzy + reszta. wiec chyba trzeba bedzie z polskimi tablicami szukac albo pokombinowac jakos na mienie przesiedlencze
  8. > może przynajmniej będzie się trzymał od patałachów z daleka dokladnie dobrze zrobiles niestety w pl takich "mechanikow" od siedmiu bolesci na pęczki
  9. Codename47 odpowiedział Codename47 na temat - BMW
    > po fotelu ciężko wyczuć przebieg bo niewiadomą jest waga kierowcy i częstotliwość wsiadania > wysiadania. Inaczej się zniszczy fotel gościa co jeździ w dżinsach a inaczej kogoś kto w ogóle > nie zakłada spodni > Ps. po 367 tyś mój wygląda tak ... > a kanciastej dupci nie mam akurat bmw robi bdb jakosci wnetrza wiec nie raz jest tak ze auto ma 300-400tys. a wyglada bardzo dobrze. jak ktos dbal o skore i nie pracowal przy przerzucaniu kostek betonowych to po wnetrzu ciezko bedzie okreslic przebieg. doskonalym przykladem są moja 328 i 728
  10. > 18.3% i ta akcyza jest naliczana od wartosci auta czy od wartosci na umowie ?
  11. > Do pojemności 2,0 jest mniejsza akcyza, chyba 3,1% a powyzej?
  12. Codename47 odpowiedział Codename47 na temat - BMW
    > Jesli mialbym uzytkować taką m5 na codzien, a nawet od swieta, to po pierwsze nie wykorzystałbym > jej potencjału, po drugie nie zarobiłbym na dolewki oleju (te V8 CHLEJĄ) o innych > "drobiazgach" w cenie drugiej takiej nie wspomne. > A z drugiej strony, zeby stała w garażu to też szkoda... > Znajdz m62b44 z manualem, dodac wydech przelot, jakiś dobry zawias i masz auto na codzien z nutką > sportu. Podobnie twierdzil wlasciciel M5 ktora smigalismy. A i osobiście dzwiek przelotowej > m62 jakoś bardziej mi odpowiadał. Osiagi w jednym i drugim przypadku "wystarczajace". > Jednyne czego brak w wersji cywilnej to szpan auta do jazdy na codzien mam. a co do 540i (od2000r) w manualu to ceny sa takie same albo nawet wyzsze niz m5 wiec sam nie wiem po co mialbym to robic? M5 mialo by byc autem na weekendy i glownie na autobane i predkosci 200+
  13. Codename47 odpowiedział Codename47 na temat - BMW
    > Vin przy tak "starym" aucie może niewiele pomóc. Dowiesz się co prawda z jakim wyposażeniem opuścił > Monachium ale serwis pewnie skończy się przy 120kkm cztery albo dawniej lata temu, a reszta > pieczątek z przysłowiowego kartofla z dominującym logo BMW. wiem wiem , no ale od czegos trzeba zaczac, moj kolega ma kuzyna mechanika wlasnie w gubinie wiec moge do niego zagadac zeby zobaczyc co w trawie piszczy
  14. Codename47 odpowiedział Codename47 na temat - BMW
    > Dokladnie tak, z kierownicami jest szalenstwo > Co do M5, mialem okazje troche podrozować taką jako pasazer i nawet raz prowadzic. IMO nie warta > ceny i zachodu - wybral bym 540 czemu tak sadzisz ?
  15. Codename47 odpowiedział Codename47 na temat - BMW
    > Ależ to auto w świetle polskiego prawa może być absolutnie bezwypadkowe, nawet jak było > szpachlowane z każdej strony i po dachowaniu (derka na dachu). > Nawet jeśli do opłat to 33kPLN to jest jakieś 8kEuro za 2000 rok z przebiegiem 150kkm, na mobile.de > nie ma takich, a gdzie marża sprowadzającego? no wlasnie bo na bierzaco szukam w de i nl i nic sensownego ponizej 10k nie da sie kupic + oplaty zawsze moge poprosic o vin i sie rozkoduje go
  16. Codename47 odpowiedział Codename47 na temat - BMW
    > CIekawe jest ze daja bieglego sadowego o bezwypadkosciowi... > wiec moze poprawki malowania itp sa i dodatkowo pisze ze auto do oplat.... moze dlatego taka niska > cena wlasnie to mnie zastanawia. no niby do oplat ale inne sa tez do oplat i sa kilka tysi drozsze dlatego sie zastanawiam z ilu bylo te auto pospawane
  17. Codename47 odpowiedział Codename47 na temat - BMW
    > Na dachu jakaś derka, szyberdachu brak, jak na 150kkm uszczelka szyby przedniej mocno "zmęczona", > kierownica świeci się jak psu jajaca, tapicerka fotela zmęczona, wydłubana zaślepka i > wstawiony lekko nie pasujący wyłącznik ASC, reflektory poliftowe, duża navi nie jest duża. > To tak na szybko... oo wlasnie o takie detale mi chodzilo
  18. > ale doradziłeś....no bardzo rzeczowa odpowiedź > wytarte wałki rozrządu to nie wina silnika tylko użytkownika...oszczędzają na oleju i leją goooowno > to potem tak jest.... > kolega powyżej- jedź na szrot i poszukaj używek, jak nie będzie to pozostaje regenaracja ale w > fachowym zakładzie, nowe nie wiem czy się opłaca.... > i poleć użytkownikowi zalewanie oleju o zgodnej normie jaki podaje producent auta a problem z > wałkami rozrządu zniknie w tym wypadku nie masz racji. wada fabryczna tego silnika i olej nie ma nic do tego. jak mnie pamiec nie myli to po czasie poprawili te walki ale to bys dokladniej jakiegos speca vw/audi spytac kiedy jak i gdzie
  19. > moim zdaniem paskudne auto, jeden z brzydszych MB tak samo mam. poza dzwiekiem nic specjalnego w nich nie widze
  20. Codename47 odpowiedział Codename47 na temat - BMW
    > Może trzeba wymienić tarczę i klocki > Koszt niebotyczny zdaje sobie sprawe z cen
  21. Codename47 odpowiedział Codename47 na temat - BMW
    > Może zacznę od zdjęć. Robione przez studio fotograficzne i mocno korygowane, także na żywo może się > okazać niezły "ogryz". Opis w zasadzie żaden. Lista wyposażenia jest oczywista, natomiast nic > nie piszą o stanie auta. Jak to w przypadku "M" liczyłbym na spory wkład po zakupie. Obstawiam > na dzień dobry 15 kzł i stan będzie jako taki. pisze ze niby 150 000 przebiegu i stan idealny i ze niby wszystkie auta maja bezwypadkowe itp.... na zdjeciach nie widze nic specjanego zeby na ogryza zalatywala ( na tylnim zderzaku jakies wgniecenie ) kumpel ma kuzyna mechanika w gubinie wiec juz go pytalem co to za firma i jak cos to podesle na ogledziny...
  22. http://moto.allegro.pl/bmw-m5-5-0i-v8-400km-2000r-full-opcja-stan-idealny-i2932042586.html opis fajny ,na zdjeciach tez ladnie ? ale cos podejrzanie tanio czego nie zauwazylem ?
  23. Codename47 odpowiedział koNik na temat - BMW
    > mam 2 silniki - najpierw dmuchnę ten co widać, seryjny ok 0.5-0.7 bara. Powinno to dać ok 200KM i > to jest max co może zrobić ten - mały dość - Eaton M45 (w Mercedesie który ma 197KM w serii > chodzi on praktycznie na max swoich możliwości). Jest to ponoć w miarę bezpieczne dla M42. W > miedzyczasie mam zamiar zająć się remontem drugiego silnika wraz z odprężeniem. tamten > chciałbym dmuchnąć większym Eatonem M62 na okolice 280KM co ponoć jest cąłkiem wykonalne. > Pożyjemy - zobaczymy co hamownia pokaże spoko ja bardzo dobrze wspominam kompresor w aucie o wiele bardziej mi sie podobalo niz auto na turbinie daj znac jak juz bedzie gotowe
  24. Codename47 odpowiedział koNik na temat - BMW
    > to nie że nie wystarcza, ja po prostu chcę zbudować auto które będzie mnie ciągle zaskakiwać, i > które nauczy mnie pokory ciekawą droge obrales zycze wytrwalosci. jakie doladowanie bedzie ? silnik ruszasz czy zostawiasz serie ? i tylko "lekko" dmuchniesz ?
  25. Codename47 odpowiedział koNik na temat - BMW
    > troszkę mi zeszło z różnych względów żeby się do tego zabrać, ale udało się - łapa gotowa > jak widać kompresor wchodzi na absolutny styk > teraz muszę ją pomalować ładnie, przyknuć gdzieś napinacz paska, zamienię wtryski (Volvo T5 > niebieskie) i uruchomię na szybko bez IC na Ecumasterze, potem IC muszę jakoś upchać i jazda > na hamownie Fajny projekt bedzie latająca Łada

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.