Zawartość dodana przez Codename47
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> też tak stwierdziłem > w wersji roboczej pokusiłem się o przyciemnienie szyb, ale właściciel zadecyduje, które sobie > zostawić ogolnie nie jestem fanem przyciemnianych szyb, w planie jest szukanie ori rolet na tylne boczne szyby. a fotki super
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> ładnie > ino tylko pierwsze się nadaje, bo w dwóch następnych kierowcy nie widać faktycznie , nie zwrocilem uwagi ale na tapetke ustawilem te od tylu
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> spoko, ogarnę Ci jutro z samego rana. Bo zaraz wychodzę z biura i nie zdążę nie spieszy sie pozdro
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> podeślij w pełnej rozdzielczości na [email protected] poszlo kilka fotek. wybierz ktora bedzie najlepsza z gory dziekuje
-
[K z AK] Tani złom na dalekie wyprawy
> Był plan zaliczyć drogi z 1 odcinka 10 sezonu Top Gear, zaliczona Przełęcz Stelvio, Col de Turini i > Davos - Stelvio no wlasnie ja za 2 tygodnie sie tam wybieram
-
[K z AK] Tani złom na dalekie wyprawy
tnij cytaty te 1 zdjecie to stelvio pass?
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> Pięknie się spasowały zamienniki kolor też idealnie. > A furka malina wczoraj zrobilem fotki w plenerze umialby ktos w photoshopie zrobic te 1 zdjecie tak jak by bylo w ruchu ? jak cos to moge podeslac w pelnej rozdzielczosci. ja niestety nie posiadam takich zdolnosci ani photoshopa
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> W oryginale też są. ale w tym m pakietowym w tym samym miejscu nie bylo wlotu zadnego wiec sam zrobilem widzialem kilka fotek na necie i bardzo mi sie spodobaly te wloty a ze jest to tez nie bez powodu dlugo sie nie zastanawialem
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> sprytne > to ori czy jakis home made?? home made.
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> ladna > po co te dziury po srodku w dolnej kratce?? dodatkowe chlodzenie hamulcow. w srodku sa wloty ktore idą do tuneli chlodzenia tarcz
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> jest BOSKA! nie przesadzaj ale dzieki
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> Ja zwróciłem uwagę po pierwszym spojrzeniu na zdjęcia Kurcze, strasznie fajna ta malutka tablica > rejestracyjna, rozmarzyłem się tez mi sie podoba
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013
> raczej ma parę szpitali, przychodni itp badziewia > ZTCW omija jakieś podatki mając je zarejestrowane tam pare lat temu znalem tez pewna osobe z szwajcari i kontakt sie urwal myslalem ze to moze ta sama osoba...
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> i sam sobie też lakierowałeś? tak ( to ja taki brzydki na zdjeciu ) > pozytywnie zaskoczyło mnie ładne dobranie lakieru...wygląda jak fabryka ogolnie srebrny jest jednym z najtrudniejszych kolorow do lakierowania ale dalem rade wyszlo b.dobrze
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> W takim razie powiedz mi jak jest ze spasowaniem tych zamienników z abs-u?Były jakieś problemy z > dopasowaniem czy od razu lakier i montaż? ze spasowaniem musialem sie troche pomeczyc. ale wyszlo okej. ogolnie zamiennik zamiennikowi nie rowny. w e36 mialem przedni zamieninik ktory w pl kupilem i pasowal 100% idealnie. kazda szpara sie zgadzala, montaz wszystko pieknie. tu niestety musialem troche sie pobawic. tylko ze te byly w holandi kupione
-
Pierwszy przegląd i małe podsumowanie
> Najsłabsza wersja 3.0d to niezle spalanie na taka mase.
-
Pierwszy przegląd i małe podsumowanie
> Dzisiaj prawie równo 6 miesięcy (bez 3 dni) i 25500 km od odbioru auta z salonu byłem w ASO na > przeglądzie. > Zostały wymienione filtry i olej oraz uszkodzona kamera (oczywiście na gwarancji) i wgrany nowy > program bo jakieś głupoty pokazywało w datach przeglądów itp... > Dodatkowo auto dostało gustowne beleczki na dach na których niebawem zostaną zamontowane 2 uchwyty > na rowery > Wartość faktury 0 zł > Z belkami tez fajna historia bo jak pytałem miesiąc temu to kosztowały 980 zł jak zamawiałem 4 dni > temu to sprzedawca powiedział że jest promocja i będzie coś koło 800 zł a dziś odbierając FV > okazało się że zapłaciłem 660 zł > Poza tym auto sprawuje się bardzo dobrze spalanie średnio 7,5-8 l . Jedyny minus to opony RF które > są bardzo twarde i trochę zabierają komfortu. Jeżdżąc na zimowych 18-tkach też RF było bardzo > dobrze ale na letnich 19-tkach już nie jest tak super. Jak zajeżdżę obecne opony to chyba > zmienię na zwykłe jaki tam jest silnik ? jak mnie pamiec nie myli to nowa siodemka co nie ?
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> tak sobie zajrzałem aż do wątku zakupowego. > i nie kumam - tyle roboty, dla przetłoczenia? na ktore nikt nie zwroci uwagi? > zawracanie glowy i szkoda kasy, seryjne zderzaki też ładne ja widze roznice a seryjne byly troche poobijane wiec czemu nie poza tym to juz jest choroba , ponoc nieuleczalna chociaz i tak w przypadku tego auta powiedzialem sobie ze nie bede wkladac tyle kasy co w poprzednie ( zobaczymy ) jak ja kupilem to slabo wygladala teraz jest dobrze
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> Praży zajebiście! Zderzaki ori czy zamienniki z abs-u? Tablica świetnie wygląda. zamienniki z absu. ori troche drogie a z uzywkami nie chce mi sie bawic
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
> robi robotę ta Twoja fura no wkoncu zaczyna wygladac
-
nowe zderzaki (kilka fotek )
no wiec zalozylem sobie Mpakieta do padaki wewnatrz listwy tez polakierowalem i jako wisnia na torcie mala amerykanska tablica na tym etapie 90% zewnetrznych modow mam zrobione. zostalo koncowke wydechy aklbo jakis caly wydech zrobic i jakies male dystase na przod. takie kupilem lakierowanie tutaj nabieraly mocy urzedowej kilka dni kratki i wloty plastikowe polakierowane na czarno i tak to na aucie wyglada z tylu a dzis przod zalozylem a tak wyglada w srodku z listwamiw metalicu sam zrobilem ten kolor w przyszlosci jeszcze kiera, galka i reczny beda inne.
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013
> na szwajcarskich, generalnie to szef ma jakąś kolekcję starych (i nowych) samochodów i te > cenniejsze wszystkie są na szwajcarskich czy ten twoj szef przypadkiem kiedys nie pracowal w ambasadzie ( byl ambasadorem ?) szwajcari ? ma tez udzialy w kilku salonach toyoty na slasku ? i kiedys mial ( moze dalej ma ) Lamborghini ?
-
tęsknie za BMW....
> patrz Pan, a w 528 to jeszcze montowali wydechy w 530i tez tylko ze byly schowane pod zderzakiem musze koncowke przyspawac jakas i przedni zderzak zalozyc. dlatego napisalem ze 80% done
-
tęsknie za BMW....
> Ile sobie to ceni - moze byc na priv ale ja nie sprzedaje tylko moge polecic model dopiero co kupilem i juz prawie doprowadzilem do takiego idealnego stanu jak bym chcial z zewnatrz 80% done. wrzuce w tygodniu jakies fotki z postepow
-
tęsknie za BMW....
> od kiedy sprzedałem swoją E46.... > co jakiś czas nachodzi mnie pomysł na "nowe", niekoniecznie młode, ale zadbane z dużą benzyną ... > macie jakieś pomysły??? (jak temu zaradzić) > pozdr moge polecic szczerze e39 530iA po lifcie z konca produkcji Uploaded with ImageShack.us