Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Codename47

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Codename47

  1. > To drewienko oklej carbonem z 3M i będzie trochę nowocześniej no wlasnie juz zaczolem ale efekt koncowy mi sie nie podoba.niestety folia nie z 3m bede lakierowac w ten sam kolor co fele dla kontrastu
  2. > wiem gdzie takie stoi ale tanie nie jest zamieniam sie w sluch
  3. > nie świruj pawiana > odnośnie bryki, kurcze, do e39 nie mam przekonania. > touring, jeszcze jeszcze, ostatecznie > nawet kiedyś się rozglądałem, bo łatwiej dostać duże V8 z manualem niż w e38 > czy najstarsze, najbidniejsze e60, jest sporo droższe od takiego modelu jak Twój, tam w NL? w nl ceny e39 530i zaczynaja sie od 6 tysiecy euro a czesto do 10-12 dochodzą. najtansze e60 kupisz od 8tysiecy euro ( tylko ze to beda same trupy)
  4. > Fajka jak sama nazwa wskazuje ma kształt fajki. > Ta tuleja, zwana wtyczką świecy ma kształt fifki... tak jak kolega wyzej napisal takie gumowe laczniki miedzy cewka a swieca co prawda nie maja ksztaltu fajki ale chyba tak sie nazywają
  5. > 1. Kozak fura narazie seria kozak dopiero bedzie > 2. Ta felga to Rondell? Bardzo dobrze pasuje do charakteru samochodu. W e38 chyba odrobinkę zbyt > sportowa a tutaj idealnie dobrana pomiędzy elegancją a sportem. tak rondel 58. moim zdaniem jedna z ladniejszych felg do bmw i przedewszystkim porzadna jakosc > 3. Nie lubię meblościanki ale niech będzie mebloscianki ? > 4. Ogólnie nie lubię E39 ale tutaj jakoś się to zgrywa w całość. > 5. Ringi niefajne z tym to do Bmw z reklamacją > 6.Konkretna gleba. Zostało jeszcze coś komfortu? jest zdecydowanie twardziej niz bylo ale tragedi nie ma.jezdze 80% po trasach wiec mi to pasuje > 7. Kolor mało fantazyjny ale praktyczny do bólu więc w sumie jestem na tak. szukalem tylko srebrnego albo niebieskiego . co do praktycznosci zdecydowanie bije inne kolory na glowe > Powiedz tylko jak to się zbiera z automatem? Nie czuć muła ze startu? > Bo szczerze mówiąc u mnie w E34 jest niby 200 koni ale ten stary automat zjada połowę przy ruszaniu zbiera sie dobrze . w porowaniu do starego automatu ktory mialem w e38 nieco lepiej ale ciezko tez powiedziec bo auto ma 40koni wiecej i jest lzejsze od e38 > No i jak ze spalaniem? spalanie moje ok 10,5 litra (70% trasa predkosci ok 140km/h) dopiero wczoraj zalozylem nowe swiece i fajki i zrobilem uklad wodny do porzadku wiec teraz musze gaz wyregulowac i bede robic dokladniejsze testy.
  6. > Fajne :-)
  7. > Ok > Niech Ci będzie. W końcu jesteś fachowcem w dziedzinie gejowskich sprzętów. > Ja takie m3 bym w formie DTM przyjął. Ale raczej bym tym nie jeździł tylko bym paczył. wiem gdzie takie stoi ale tanie nie jest
  8. > Piękne melodie grają te silniki, aż można się dosłownie rozmarzyć dokladnie . chyba sobie jeszcze raz obejrze
  9. Ci co sledza forum pewnie juz czytali. a dla tych co nie takie male chwale sie 328i oraz 728iA sprzedane i kupilem 530iA lista wyposarzenia calkiem spoko na dzien dobry musialem zrobic cala kompletną obsluge i kilka mniejszych problemow. ( niestety holendrzy nie dbaja w ogole o auta ) tak wiec auto dostalo nowe: -filtry kabinowe -filtr oleju +olej valvolinel 5w50 -swiece+fajki swiec -gwint jom -felgi przelozylem te co mialem w 7er i do tego kupilem opony dunlop sport maxx 235/40/18 i 265/35/18 -wycieraczki bosch -nowy termostat -nowa pompa wody (dla bezpieczenstwa) -wlozylem instalacje lpg stag300 (butla 67l, wlew za klapka) i pewnie cos tam jeszcze do zrobienia mam jeszcze w najblizszym czasie -uchwyty lamp przednich -wypolerowac plastikowe szkla przednie -wymienic olej i filtr skrzyni biegow -kupic i polakierowac zderzaki z m5 ( lotke juz mam -polskie tablice i jezdzic ponizej kilka fotek z dzisiaj gdzie wkoncu auto ogarniete i umyte ( pod maska tez ) holendrzy smierdziele nic nie robia przy autach...
  10. > na szczescie na tan kacik "m" zaglada > a ja bym chcial > jako dupowoz > od swieta > i > a jako zabawke > hell yeah no seria 8 to tez male marzenie tylko bardziej bym tam widzial v10 z m5 niz te mulowate v12
  11. > to znajdz mniejsze nie moge juz edytowac posta. za dlugo
  12. > zmniejsz nie wiem jak?
  13. > Bokiem to mi wyjdzie taka jazda, już mi noga drętwieje... wracajac do spalania ja mam 10,7 ale srednia predkosc ponad 100km/h musze pokonczyc obsluge i bede testowac
  14. > ...nie martwisz się o zakup, utrzymanie, tankowanie i ubezpieczenie.. > Co kupujesz? > Oczywiście kącik jaki jest każdy wie- chodzi o BMW > Pofantazjujmy ... > Ja 'biere' X6M, z matowym lakierem
  15. > Jak w temacie? Bo mam u siebie wyjście z przewodem pod iPad-a,ale raczej wolałbym uniknąć > kupowania tego shitu tym bardziej,że potrzebowałbym tego tylko do auta.Tak więc pytanie o coś > takiego. Ma ktoś takie cudo podpięte pod oryginalne radio Bmw? Ja mam u siebie wersję bmw > buisness,ale niestety nie czyta mp3. > Czekam cierpliwe na rzeczowe wypowiedzi. podepne sie pod pytanie. bardzo ciekawe urzadzenie. szczegolnie mnie zastanawia jak wyglada sprawa podlaczenia tego BT i uzywania jako zestaw glosnomowiacy.? jak wyglada wtedy sprawa mikrofonu ? mowie do telefonu a slysze w glosnikach ?
  16. > Przed seansem proponuje zaopatrzyć się w termos z kawą i paluszki, bo wyszło dosyć długie. > Oto najnowszy film drogi... caly film czekalem az pojdzie bokiem
  17. > kiedyś miałem taką > na takiej feldze to nawet nie jest taka zła Prawie jak AE86 > a tutaj - niedoszła B-grupa - co ciekawe silnik centralnie ale z Łady starego typu, a nie z Samary. > Z turbodoładowaniem ok 300KM > na podstawie której zbudowano potem Samarę T3 - II miejsce w Dakarze z Jackym Ickx za fajerą jak > dobrze pamiętam z silnikiem z Porsche 959 te fele pewnie 10 razy przewyzszaja wartosc auta
  18. > ale seria ma 225 40 i 255 35 na r18... e39 530i ma 235/40 i 265/35
  19. > Piękny film z jeszcze piękniejsza motoryzacją > http://www.speedhunters.com/2013/05/born-of-a-blue-sky-amelia-island-concours-delegance/ i tak przez 16 minut pikne fury
  20. > zamowilem seryjny rozmiar.... ja tez,przod juz zalozone 235/40/18 a tyl jutro 265/35/18 dunlop sport maxx gt wczoraj zalozylem gwinta i nowa uszczelke dekla wiec powoli w dobra strone
  21. > Witam > Pod moim blokiem stoi juz prawie 2 lata mniej niz częsciej spotykany samochod audi a6 allroad 2.7 > biturbo ot taki jak ten z ogloszenia tylko rocznika nie znam > http://otomoto.pl/audi-a6-allroad-aso-benzyna-250km-automat-s-C28970468.html > Samochod juz zaczyna wrastac w ziemie, zawieszenie siadlo. Widzialem juz na nim kartki > poprzyklejane przez osoby ktore chcialy skontaktowac sie z wlascicielem i auto nadal stoi. > Tablice rejestracyjne sa z innego wojewodztwa i co ciekawe są imienne. > Przejrzalem ponizszy portal o tablicach rejestracyjnych > http://www.wptr.pl/ > i znalazlem tam ten samochod ale osoba ktora dodala te numery do bazy raczej nie bedzie miec danych > wlasciciela. > W zwiazku z tym pytanie czy komus udalo sie uzyskac informacje o wlascicielu pojazdu tylko na > podstawie numerow rejestracyjnych? Chcialbym go zapytac czy nie chce sprzedac samochodu ktory > juz drugi rok wrasta nam w ziemie pod blokiem Wlasciciel samochodu ponoc jest z Bydgoszczy. > Zagladalem tez na forum audi i tam raczej nie byl zarejestrowany uzytkownik z tym pojazdem. > Pomysl jaki mam na teraz to zeby zwrocic sie poprzez moja wspolnote mieszkaniowa do wydzialu > ewidencji i rejestracji pojazdow ze auto zajmuje miejsce do parkowania pod blokiem i szukamy > kontaktu do wlasciciela zeby je zabral (co zreszta jest zgodne z prawda . > Dzieki za podpowiedzi > P.S. Znajomych w policji i urzedach nie mam. Przynajmniej nie w Bydgoszczy ani w Toruniu moze siedzi za kratami
  22. > Bez szału. przyjemne
  23. > kupilem ori felgi mv4 w spoko cenie i sa tam opony 225-35 r19 oraz 255-30 r19 i mysle czy nie > wejdzie tam 235-35 r19 i 265-30 r19 i czy warto taka zamiane robic ?? chodzi o to by bylo ciut > wiecej miesa pomiedzy felga a ziemia > przeklamanie licznika bedzie 0.94% czyli nawet nie 1% co poradzicie ?? co to za fele ? ja jestem zdania zeby najbardziej zblizone orginalu opony zakladac
  24. > Bbs podrobki bardzo łatwo kupic w uk... może walne podrabiane sobie... hmmm warte sa > zainteresowania czy raczej jopa? > Felgi chce kupic ale bez ciśnienia. Jak bedzie okazja to kupie. Z nowych to pare firm z usa fajne > robi ale ceny bbsow... jakis czas pracowalem na wulkanizacj gdzie szef wszystkim wciskal wloskie podrobki felg, ogolnie straszna loteria z nimi jest , tak jak bys gral w totka moze trafisz ok a moze nie. Ja jestem na NIE ale zrobisz jak chcesz wiekszosc z nich 80% procent to porazka jak nic (wykonanie , waga , jakosc stopu....)
  25. > Gratulacje. Bez foto sie nie liczy sa wyzej fotki nic sie nie rozni

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.