Zawartość dodana przez Codename47
-
e39 opinie .
> ja w sumie byłem zadowolony (poza naprawami ). Co Ci tak mocno doskwiera? ze od kad kupilem e39 to wymieniam po kolei jedno za drugim. teraz np sie katalizator rozlecial.... najlepsze bylo e36 96 , pozniej e38 95 a myslalem ze e39 02 nie bedzie mialo bolaczek wczesniejszych modeli a jest najgorsze...
-
e39 opinie .
> Przede wszystkim, co ewentualnie może być mankamentem takiego auta (z końca produkcji) i z jakimi > kosztami eksploatacji trzeba się liczyć (rozrząd, co może rdzewieć, co się szybko zużywa > itp.). > W skrócie, czy Będę Miał Wydatki? > Czy faktycznie w tym modelu lepiej szukać manuala (mało ofert) czy zaryzykować automat? > Poza tym na co zwracać uwagę przy zakupie? Poza oczywiście sprawdzeniem działania wszystkich > "bajerów". > No i subiektywną opinię, czy warto? > PZDR Bedziesz Mial Wydatki i Bedziesz Mial Wibracje odpusc sobie e39. wedlug mnie te auto to porazka.
-
Rozkodowanie DOT
> Taki DOT widnieje na prawie nowej oponie: > DOT HD CD CV4X > Co to oznacza?? a chcesz znac date produkcji czy jak ?
-
Troche samochodow z Le Mans
> Polecam pelny ekran i HD "we did not reach speeds over 300kmh" lol fajny filmik i fajne autka Edit: polecam rowniez ten filmik. podobna tematyka i klimat
-
[X5] z jakim motorem?
> Witam, > Przymierzam się do kupienia BMW X5 e53 i zastanawiam się nad tym z jakim silnikiem kupić 3,0i 4,4i > 4,6i ??? > Auto może być EU lub USA z maksymalnym wyposażeniem > Auto będzie robić rocznie 15-20kkm > I tu pytanie do użytkowników takich pojazdów jak z awaryjnością silników i ukł. napędowego > Jakieś za i przeciw... > od razu mówie DIESEL nie! przez chwile tez sie przymierzalem ale o ile w kupnie te auta sa w rozsadnych pieniadzach to w utrzymaniu straszne jedyny rozsadny silnik to 3.0i ale w tej budzie to i tak nie ma rewelacji w osiagach i spalaniu wnetrze jest moim zdaniem male.kpl opon np z topowej wersji to koszt kilku tysiecy zlotych...
-
Ładny long
> dodatkowe 50% cylindrów > to są sklejone 2 rzędowe szóstki. niektórzy mówią że to pancerne silniki, ale nie ma nic pancernego > po 20 latach. cała elektryka tam jest podwójna (np. 2 przepływomierze - które są straszliwie > kapryśne itp itd:) dokladnie. 3 komputery. jeden na strone silnika i trzeci synchronizujacy...ogolnie bardziej skomplikowana i drozsza w obsludze jednostka. gosciu w ogloszeniu napisal ze silnik sie poci wiec wymienic wiekszosc uszczelek to duze koszty i duzo roboty. z tego co pamietam to uszczelki kol dolotowych sa bardzo drogie....itp
-
Ładny long
> auto z 7er pl. bohater wielu sesji foto i adresat ochów i achów. na zywo nie widzialem > co do nabierania wartosci - 7er? nie ma mowy. nie ma popytu. no niestety , ja z moja 7 er sie dlugo bujalem zeby sprzedac,pol roku praktycznie zadnego zainteresowania. a co do tej ze ogloszenia to mieszane uczucia mam. nie podoba mi sie ze jako zabytek jest i ze silnik v12 ( strasznie droga jednostka w utrzymaniu ) musialbym na zywo zobaczyc zeby cos wiecej powiedziec
-
Ładny long
> http://otomoto.pl/bmw-750-highline-C30665776.html > Jeśli nie ma druciarni to może być całkiem fajne, ale imo raczej jako drugie auto, które może > nabierać wartości (chociaż z tymi kogutami to chyba trochę przeginka ) skarbonka bez dna
-
Sprawnie poruszające się auto z LPG 2005-2007
> autko na trasy, koniecznie do zagazowania. > silnik benzynowy od 150-160KM w manualu > moje typy > Laguna II ph II - 2.0turbo > Mondeo mk3 - 2.5 v6 > co tam jeszcze ? bmw 523 323 na trasy idealne i lubia gaz
-
Jak odmulic samochod
> Zatankować dobre paliwo (Np. Shell VPower Nitro+ ) i wyjechać na autostradę. > Przypomnieć sobie kiedy zmieniane były filtry - paliwa i powietrza. tez jestem tego zdania. autostrada i dobre paliwo. i dluzsza trasa
-
[E36] Poliuretany pod silnik i skrzynię
> gdzie i za ile? ja mialem orginalny z Z3M , ponoc najkrotszy jaki jest mozliwy cos kolo 40e placilem na allegro masz pelno "tuningowych" szortshifterow ale mozesz tez przespawac ten co masz i efekt powinien byc podobny
-
[E36] Poliuretany pod silnik i skrzynię
> podpora skrzyni jest z alu na pewno. > A tak poza tym to założyłem > Oryginalne poduchy pod silnikiem rozpadły się na dwie części po wyjęciu silnik właściwie się urwał > i tak sobie wisiał siłą woli. > Po założeniu poliuretanów (wziąłem te czerwone czyli niby miękkie) czuć trochę bardziej pracę > silnika na wolnych obrotach i zdecydowanie bardziej jak się dokręci pod czerwone pole. > Praca skrzyni zdecydowanie lepsza, ale tak czy inaczej brakuje mi jeszcze precyzji zwłaszcza przy 1 > i 2 biegu. Okazuje się, że tuleja nr 4 lekko mi się zdematerializowała więc to może być > przyczyna. > Ale ogólna recenzja po takim zabiegu 5/5 Dodanie i odjęcie gazu to natychmiastowa reakcja silnika. > Z rzeczy na które trzeba uważać: poliuretan jest wyższy niż seryjna poducha i jest twardszy więc > silnik może pójść do góry o 1cm. Dla mnie to dobrze. Poduszki ciężko włożyć, trzeba mocno > unieść silnik. > Po założeniu poduszek skrzyni ciężko ustawić podporę skrzyni w dobrym miejscu, musiałem się trochę > nad tym pomęczyć. > Jeśli chodzi o trwałość to się okaże. W niedzielę jadę na lotnisko na kajtek na slicku to te > poduchy dostaną wpierdziel no widzisz. prawdopodobnie jak bys nowe poduszki dal to bys tez efekt odczul. a to ze sa cm wyzsze nie wrozy nic dobrego ale daj znac po czasie jakie sa efekty
-
kolega chce kupic e46 316i
> 105KM czyli stary silnik M43B16 z e36 bez valvetronika > po za tym ze nie jedzie duzo pali to trwaly motor ogladalismy ale nic specjalnego te auto wiec temat odpuscil
-
kolega chce kupic e46 316i
> sorry ale 3.950,- EURO za 316i z 2001 roku ?? takie sa ceny w nl za krajowe auta. teraz pomysl sobie jakie auta kupuja handlarze w NL wioza do polski te za 4000 czy te za 1000 ? jest sie z czego smiac. ja np kupilem 530i za 6etysiecy e i na dziendobry wlozylem 2,5keuro na "pakiet startowy" i polskie tablice. napewno nie ma na allegro zadnej 530i za 8,5k euro. ale zeby za granica kupic dobre niebite auto trzeb zaplacic wiecej niz w pl
-
kolega chce kupic e46 316i
http://www.semtexx.nl/occasions.html na tej stronce jest ogloszenie. jedna czarna 316i z czym to sie je ? chodzi glownie o silnik bo reszte mam ogolnie dobrze rozeznana.
-
[E36] Poliuretany pod silnik i skrzynię
> zobacz sposób montażu w dyfrze. Ta łapa jest tak słabej konstrukcji, że podczas niefachowego > wciskania połowa dekli pęka. Jeśli chodzi o poduchy pod silnik to tam łapy są chyba stalowe(?) zdaje mi sie ze aluminiowe i podpora na ktorej skrzynia lezy tez jest aluminiowa..
-
[E36] Poliuretany pod silnik i skrzynię
> że w dyfrze się nie zmienia jeśli pozostałe elementy są seryjne to wiem. > Chodzi mi o silnik i skrzynię biegów. skoro w dyferencjale ktory ma tylna obudowe z aluminium dzieja sie takie cyrki to analogicznie w lapach silnika i skrzyni ktore tez sa aluminiowe beda zachodzic podobne cyrki
-
[E36] Poliuretany pod silnik i skrzynię
> pokaż pan te zdjęcia. > W zawieszeniu mam wszędzie najtwardszy i nie narzekam. musialbys poszukac po forach dla bmw tematow o pouliretanach...napewno byly fotki pourywanych dyferencjalow. wiec to samo moze sie stac z kazdym innym elementem aluminiowym jak np lapy silnika,skrzyni
-
[E36] Poliuretany pod silnik i skrzynię
> Ma ktoś? > Jak wrażenia? Bardzo wibrator się robi? > Straszy mnie taki jeden, że jak założę to sodomia i gomoria będzie, Łapy się pourywają pod > silnikiem, buda się rozpadnie i w ogóle tragedia. ja bym nieradzil tam masz wszedzie aluminium ktore peka od wibracji nadmiernych.jest mnostwo zdjec na necie z purywanymi,lapami rozwalonymi mostami itp ja mialem u siebie tylko w zawieszeniu
-
jak długo mozna jeździć na pozwoleniu cudzym autem ?
> chodzi o jeżdżenie po Holandii samochodem zarejestrowanym w Polsce na ojca no to mozesz jezdzic ile chcesz. Nie ma w holandi przepisu zakazujacego porzyczanie samochodu, szczegolnie od ojca
-
525d MY11
> E38 540 mogło mieć 4,4 litra, no dobra byly jakies odstepstwa od reguly typy 323 2.5l albo 523 2.5l ale ogolnie szlo sie domyslic co siedzi pod maska a teraz
-
525d MY11
> Kiedyś to było prosto. 520 było 2.0 525 byo 2.5 518 było 1.8 A teraz dokladnie teraz nie wiadomo co jest co
-
Kupilem sobie Jette
> Praktycznie nie wchodzę na kącik VW, a dziś jakoś taki szybki look z nudów. > Też miałem Jetta A2 tylko Coupe 85r - odkupiona od jednego z userów. Wymieniony silnik, pół > zawieszenia... a później w ciągu roku zrobiła 25kkm. Sprzedana z przymusu, oo nieee coupe tez mi sie bardziej podoba dzis wypucowalem polowe auta lakier sie swieci jak psu jajka
-
Kupilem sobie Jette
wczoraj ja odebralem, dzis zabralem sie za poczatek sprzatania. ( glownie pod maska ) i jestem w szoku. Przebieg (162 000) ktory jest na liczniku wyglada na prawdziwy pod maska duzo roznych naklejek odkrylem ze np rozrzad byl wymieniony przy 102 000 tysiacach w 2002 roku . naklejki po olejach itp wiec sie ciesze i nastepna wazna sprawa pod maska ( podszybie , podluznice , mcpersony, sciana grodziowa) wszystko zdrowe i proste
-
Kupilem sobie Jette
> Jesli to ma slynnego pierrburga 2ee to wspolczuje > Zeby to dobrze chodzilo trzeba worek zlota albo fachowcow ....ktorych jyz nie ma.... przypuszczam ze taki znajac moje szczescie a byly tez jakies inne ? akurat znam tu jednego fachowca zapalenca ktory tylko vwjami sie zajmuje wiec moze on mnie poratuje w ksiazce serwisowej pisze ze silnik ma oznaczenie EZ a z tego co znalazlem to gaznik powinen byc w tym modelu 2e2 ? mozna sprawdzic w vwju vin tak jak np w bmw ?