Zawartość dodana przez Codename47
-
Przedstawic sie chcialem..
> Heloł > od pewnego czasu jestem tu, zeby wspomoc Collibra, wiec witam wszystkich > Jako, ze to bardzo kulturalny i merytoryczny kacik, nie sadze, zebym mial tu cos do roboty > BMW4Life witam
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2012
> Elbląg - przy salonie Toyoty mialo moze tablice ze slaska ?
-
Nasze auta
> Widzę tu mnóstwo znajomych ryjków z Centomanii Pora na mnie. Taką oto sobie zabaweczkę kupiłem na > letnie weekendy. > Stan blacharski raczej słaby ale nie tym się kierowałem. > Motorek super zdrowy - 3,5 litra z e34. Bardzo fajnie się jeździ hehe no to gratki.
-
Honda Legend III
> Co możecie powiedzieć o tym aucie ? > Jak wyglądają koszty utrzymania i dostępności części, jakie spalanie ? > Jakieś typowe wady i usterki ? > Ten model występował tylko z silnikiem 3.5 V6 i automatyczną 4 biegową skrzynią ? > Gaz zniesie ? > Mniej więcej o taki model chodzi: > http://otomoto.pl/honda-legend-2000r-ka9-ladna-legend-C25013706.html jesli chodzi ci o ten konkretny model z linka to zalatuje ulepem. cala lewa strona ma inne kolory i szpary nie pasuja.
-
Jeż i PDC.
> Czyli nie ostateczny klasyczny pad, tylko takie załączanie - wyłączanie jak u mnie? A próbowałes > może czyścic styki? Czy przeszedłeś bezpośrednio do rozwiązania ostatecznego? probowalem. rozkleilem tego jeza z tylu , przelutowalem i..... chodzil caly czas na maxa :D wiec po 2 dniach nowego kupilem, cos kolo 50e mnie to wyszlo
-
Jeż i PDC.
> PDC, jak działa, to działają wszystkie czujniki, jak nie działa, to nie działa żaden > Jeśli mnie wzrok nie mylił, to "jeż", a właściwie jego elektronika, jest zalana lakiem, czy czymś > podobnym, nie widać na nim żadnych uszkodzeń, ba, nawet kurzu na nim nie było. Myślę że gdyby > chodziło o jego uszkodzenie, to bardziej realne są "zimne luty", które czasem kontaktują przy > wstrząsach podczas jazdy. W tej chwili plan jest taki, żeby oczyścić wszystkie połączenia, co > nie zaszkodzi, a w związku z tym interesowała mnie ewentualna konieczność odłączenia > akumulatora jeza u siebie wymienialem jakis czas temu bo stary zaczol sobie zyc swoim zyciem, wymiana pomogla
-
nowa choroba koNik-a...
> przemyślcie temat 2x > mały przykładzik ile kosztują PIERDOŁY do tego auta w ASO, a niestety zamienników nie ma > - zawór ogrzewania (kawałek plastiku co się kręci w koło) > - kawałek rury między termostatem a pompą wody > - 2 oringi (nietypowy wymiar) > - sitko do baku > - nakładka na pedał > - 3 centymetrowy kawałeczek listwy bocznej > uwaaaga - 636zł (i to wysyłkowo, na miejscu w ASO - 800zł) powinienes sie cieszyc ze w ogole mozna dostac czesci do starego bmw
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2012
> Takie coś mnie wyprzedziło na trasie w czwartek porsche 912 pewnego pana z chorzowa. odrestaurowane w oriwol auto serwis ,bytom
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2012
> W linku jest opis. Jakis wandal go porysowal. polska wlasnie :/ nie daj innemu miec lepiej niz ty sam....
-
nowa choroba koNik-a...
> wydech był opuszczony tylko - zresztą już kazałem im czyścić co pobrudzili. Szczerze mówiąc nie > wiem dokładnie czym to pryskali > wiem że przy piaskowaniu wyleciały 4 dziury i musieli spawać aha . no jestem ciekaw piaskowales podloge ? dowiedz sie co to masz tam polozone bo jestem ciekaw bo jakis czas robilem taki sam zabieg u siebie ale bez piaskowania
-
nowa choroba koNik-a...
wydech demontowales do tego zabiegu ? czym to zrobione?
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2012
> Sorki za jakość, ale nokią nocą robione. piekne
-
Replika Lotus 7.
> Wrażenia? lepsze niz po przejazdce astonem martinem chociaz dzwiek astona za to wrazenia z wsiadania do tego cuda bezcenne :D mial taka klatke w srodku ze ja (80kg 180cm) mialem problemy z wsiadaniem, ale jak juz wpadlem w fotel to nie chcialem wychodzic
-
Replika Lotus 7.
> Samochod idealny. > Na allegro niestety nie znalazlem ani jednego, uzywanego Caterhama. > Na stronie importera w PL tez dzial uzywanych jest pusty. > W ofercie Walenda mozna kupic Tigera, ale cena zestawu do zlozenia to ~40-50 kpln. > Dla mnie to za duzo. Uzywanych brak. > Gdzie szukac wysluzonego Cthm z kierownica po lewej stronie? > A moze lepiej sciagac z GB i przystosowac sie do takiego auta? jezdzilem takim fajna zabawka http://www.lotuscars.nl/ tu masz dilera tych caterhamow w nl moze tam cos znajdziesz.pozdro
-
Allegro - ciekawe aukcje
> Fotele takie jak JR'a ale w dużo gorszym stanie. > http://allegro.pl/fiat-126p-tapicerka-zielona-wloska-wnetrze-unikat-i1945100865.html ile jest realnie warte takie wnetrze ?
-
Nasze auta
> moja nowa zabawka > Uploaded with ImageShack.us > Uploaded with ImageShack.us no to teraz standard , kola i gleba
-
JRowy 126p
> HA > Od piątku są łezki na pokładzie Wrzucę foto > A którą masz? Lewą czy prawą? ja bym prawą potrzebowal jak cos
-
Duża trasa starym złomem...
> Nawet jeżeli kapcieje (nie mam pojęcia-nie miałem kontaktu z A4), to porównywanie Audi 80 do Astry > jest śmieszne. > mar00ha mi sie raczej wydaje ze chodzilo o porownanie jakosci aut z lat 80-90 do terazniejszych.
-
Duża trasa starym złomem...
> żaden to wyczyn, napisałem to tylko dlatego żeby pokazać że moc osiągana na LPG jest zbliżona do > fabrycznej (Vmax wg producenta lekko ponad 220km/h) mimo lat auta. wbrew temu co poniektórzy > pisali tu o "rozbieganiu się rumaków" w starych BMW co to połowy już mocy nie mają i lanos > szybszy co do mocy w bmw... 304 000+ przebiegu , ponad ok 150 000 zrobionych na gazie i trzyma dalej serie
-
Galeria [ALLEGRO]
> Fajny przód prawie szpary pasuja a przez ta szpare przy masce to by szlo do srodka wejsc
-
Galeria [ALLEGRO] ale naprawdę śliczne wózki po tuningu
> bez drabiny nie wysiądziesz ty sie smiejesz ale on serio mial drabinke taka mala zeby wejsc na pake
-
Galeria [ALLEGRO] ale naprawdę śliczne wózki po tuningu
> Dżwięk niesamowity-lepszy niż Lupo Tdi 3L to fakt
-
Galeria [ALLEGRO] ale naprawdę śliczne wózki po tuningu
no co fajnie bylo ale po miescie tym bym nie chcial jezdzic edit : a mina kierowcy tico jak zobaczyl mnie w tylnym lusterku byla bezcenna gosciu az zjechal na na trawnik zeby mnie przepuscic edit2: ale to ma dzwiek chyba jedyny diesel ktory mi sie podoba
-
Galeria [ALLEGRO] ale naprawdę śliczne wózki po tuningu
Wiadomość skasowana przez Codename
-
Galeria [ALLEGRO] ale naprawdę śliczne wózki po tuningu
> TUTAJ popatrz ... takim sie mialem okazje przejechac chyba to ten sam wrazenia ciezkie do opisania ale bardzo pozytywne