Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Olafek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. > uwielbiam takie komentarze > Pewnie dlatego takie firmy jak Hella czy Philips produkują elementy do wieś-tuningu. > Porządnie zainstalowane światła z pewnością nie szpecą. Popieram , nie będę się powtarzać , najlepiej nic nie robić przy aucie bo znajdzie się jakiś mędrzec z takim tekstem , nie rozumiem takich!?
  2. Olafek odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > klikamy... > Chyba sie zalamalem... popatrzcie , wcześniej był bez dodatku i drożej; klikamy
  3. > oto moto ale cena też miła A to jest komplet??
  4. Olafek odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > O Boshe , a z tą lampą to ktoś dał Te lampy to pewnie były w "kolorze" ale lewa bita i wymieniona na nową i już nie pryśnięta.
  5. > Cała Farshafka ... złotówy krawaciarskie zapominają o bozym świecie i mają swoje przepisy. Wiem co > mówie bo jak wracałem CC do domu własnie przez warszawe to 3 razy miałem przykrą akcje ze > złotówami. ...nie tylko w Wa-wie , w Kr-wie też cymbały nie liczą się z innymi na drodze , wypuszczają klientów na zakręcie , na pasach itp... i jeszcze się burzą że się im uwagę zwraca , nie trawię baranów....
  6. Olafek odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > a mnie się nie podoba kolor, że mat > wiem to kwestja gustu. > Jednie co naprawdę mi przeszkadza w tym aucie to naklejka imitująca Abartha co tu tak pasuje jak > młodzieniec do starszej Pani Popieram , zrobione ciekawie i jak na zdjęciach wygląda dosyć dokładnie , ale lakier mat (kwestia gustu) jest tragiczny , nic gorszego nie można zrobić w aucie jak pomalować w mat. ...i bez naklejek!
  7. > Podobno w 1977 wprowadzili - ale kto to widział? Mój z 80 miał stare!!
  8. > Zielony, jak na 1978r jakiś dziwny Zawieszenie- koła???
  9. > Raz, że nie było... Dwa, bardziej to przypomina Sierrę XR4i niż Poloneza Coupe lub Poloneza 3d A czy on jest krótszy , czy mi się wydaje??
  10. Olafek odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > http://otomoto.pl/polonez-caro-tuning-optyczny-C18882821.html Przepraszam czy 1000PLN to dopłata do niego???
  11. > tu masz coś pięknego Polonez 3d Po raz kolejny....
  12. A czy zainteresowani zbieracze widzieli dzisiaj w TVP1 jest (była) do wygrania koszulka z trzema maluszkami z przodu , a na plecach "kocham cię polsko"
  13. Olafek odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > W tym golfie klapa jest zespawana ze zderzakiem ? No co , po otwarciu jest dostęp do tłumika!! A po za tym , oszczędność na częściach , klapa jest zderzakiem.
  14. Jeszcze widziałem w necie , ktoś się chwalił maluszkiem nauka jazdy z "L"na dachu!!??

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.