Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Pawelek_S

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Pawelek_S

  1. Ale rozumuję dobrze że w dolotowy trza ?
  2. Witam . może ktoś wie który wąż przeciąć . Mam się wciąć z piecem webasto w szereg. I nie wiem który przewód ,dolny czy górny.Z silnika zamiast do nagrzewnicy to najpierw na piecyk przez dodatkową pompkę wody i dopiero do nagrzewnicy .niby proste ale jak się patrzę na to i stoję z nożem to mam obawy. Zależy mi na tym żeby woda mieszana pompą z silnika krążyła w tą samą stronę co pompka od webasto.
  3. > Nie pasuje Ci przejść po stronie kierowcy, tak jak linka do otwierania maski? Pasuje tylko że tam już chyba nie włożę nic a po za tym i tak w komorze silnika mam przewody właśnie od prawej strony i chce z nimi wejść przez ścianę i tez maja być w środku po tej stronie(Za schowkiem) ,więc po co jechać przez ciasną już przelotkę w lewo żeby wracać pod schowek
  4. Witam , robił tam ktoś nową dziurkę właśnie za schowkiem mi potrzebna na 4 kabelki. Łatwo się w tym miejscu przebić,najlepiej gdzieś nad zbiornikiem płynu wspomagania ,nie chciałbym się władować w coś albo za grube wygłuszenie ,autko astra G
  5. A to akurat mam od dawna ale tam jest to zrobione tak jak leci a ja mam skrzywienie na tym punkcie że ma być jak najbliższe oryginału czyli np,węże tu i tu i tak ma być a nie oj tam oj tam aby sprawne było (to przeszkadza w wielu sprawach ale cóż ) Ale dzięki za chęci
  6. Witam ,poszukuje informacji na temat tego jak to jest zamontowane . Dokładnie zależy mi na tym żeby było tak jak wyposażali to na zamówienie jak autka były nowe dla klientów . Może jest jakaś wzmianka w TIs-ie lub EPC .Zależy mi na przewodach wodnych i elektrycznych ,wiem że można tam gdzie jest miejsce ale chciałbym w miarę zbliżyć się do tego co w (oryginale ), ai ważne w silniku Y17DT. Jeśli ktoś wie gdzie tego szukać proszę o wskazówkę .Resztę odkopie z pod ziemi , wydaje mi się że kiedyś chyba coś widziałem ale
  7. > W zbiorniku jest fabryczny króciec (zaslepiony) przewidziany do zasilania dodatkowego ogrzewania. > Jak paliwo pobierzesz z komory silnika? Co je tam do komory napompuje? No a w dieslu jest w zbiorniku pompka ? czy tylko pompa w komorze silnikowej zaciąga ?jak tak to i ta przy piecu pociągnie( zauważam powoli że wiele jest szkół co do montażu i zaczynam się obawiać)że dam d...y To może jednak wciąć się pod maską z paliwem ale przed filtrem żeby nie było że wyssie mi z filtra?
  8. Rozumiem że masz tak ,czyli masz założone grzanie ?I nie zapowietrza się wszystko gra?Muszę jeszcze kupić zdalne sterowanie z pilota ale nie wiem jakie .Na allegro są tylko takie i i takie nie bardzo mi się uśmiecha to droższe . Może to pierwsze starczy ,jest dwukanałowe .
  9. Dobra , wcinam się trójnikiem pod maską i bez filterka tylko pompka od webasta i na piecyk?
  10. No też tak myślałem ale koleś co mi podpowiada co i jak (a sam mam montować )mówi ze to trochę niebezpiecznie i lepiej ciągnąć od tyłu a po za tym może się zapowietrzać.Nie ma on jednak doświadczenia akurat w astrze (chodzi własnie o ujęcie paliwa i zawsze gonił je ze zbiornika ),zakładał w wielu autach a teraz tylko służy poradą i nie chce się już babrać przy autach (ma 3 sklepy więc go rozumiem)
  11. Witam ,może ktoś ma dobry pomysł jak to zrobić . Potrzebuję podciągnąć paliwo do webasto i najlepiej by było ze zbiornika bezpośrednio ale jakoś fachowo i żeby się nie zapowietrzał . Czytałem o wprowadzanych jakichś rurkach do zbiornika ,(pewnie od góry )i podklejanie poxipolami ale ta metoda to mi się nie widzi ,zajeżdża druciarstwem.Nigdy nic nie robiłem przy zbiorniku więc mam słaby obraz tego co tam jest.Czy pod tą czarną klapką pod kanapą jest jakieś dojście ? autko z podpisu.
  12. No może głupio zapytam ale nie wiem gdzie ten TCV odkręciłem sterownik ale miałem ciemno w garażu więc trochę na macanego ,jakaś dokładniejsza lokalizacja?Myslałem że rachu ciachu a tu wstyd ,. Siedząc pod autem patrząc w przód auta to po lewej od sterownika ?, niżej ,wyżej . Mam tam mokro i dziwne objawy przy dodaniu mocno gazu przerywa raz albo dwa .Sam sterownik sprawdzony -zamontowany.
  13. Pawelek_S odpowiedział Pawelek_S na temat - Opel
    A emulator to jak z nim ,powinien już być skoro auto na gazie ,czy to do założenia
  14. Pawelek_S odpowiedział Pawelek_S na temat - Opel
    To znaczy ze co , nie trzeba demontować i zaślepiać , tylko tech ? przy okazji wiem ,że się mocno orientujesz AH silnik 1.7 CDTI nie stety nie znam oznaczenia ale 101 KM ,jest dwumasa czy nie , bo w aucie którym sie poruszam w pracy coś czasem terkoce jak puszczam sprzęgło przez chwilę .
  15. Autko nie moje ,kolegi, ma problem z zaworem ale pytanie następujące. Czy to prawda że jak sie go zaślepi a samochód na gazie IIg. to coś z emulatorem trzeba robić ? Nie wiem jak to jest z gazem.
  16. Pawelek_S odpowiedział greg23 na temat - Opel
    > Bardzo dobry, nie masz sie czym martwic. > Pozdrawiam Majster co mi to robił ,pokazał mi pasek zdjęty z auta i wiecie co ? pasek był org. isuzu i to w dobrym stanie ale cóż ?
  17. Pawelek_S odpowiedział greg23 na temat - Opel
    Założyli mi taki zestaw ,dobry czy l lipa
  18. He he "jazda w mieście -zmiana pasa "hi hi Przyjedz do mojego miasta to za bardzo nie pozmieniasz ,niestety mamy tylko dwie ulice dwupasmowe .ojoj hi,hi .Ale to nie znaczy ,że nie umiemy jeździć. Właśnie odebrałem przesyłkę od listonosza ,czyli niedługo montaż .
  19. Panowie , nie znam się na elektronice ,czytam jednak te posty do końca i zadaje sobie pytanie, czy w związku z małymi problemami jakie występują w trym projekcie przy astrze F będą one i w astrze II.
  20. > Przerywane linie wskazują, że połaczenia są poza płytką, opisałem też > to wyraźnie, przeczytaj dokładnie, wszystko jest. Nawet "luty" > kropkami zaznaczyłem dla "lutujących inaczej", a otwory w płytce > też kropkami dla "wiercących inaczej". > Połaczenia możesz zrobić przewodem lub nózkami elementów, jeśli > sięgną. > Pozdr. Celowo cytuje poprzednika , Po mojej analizie (a słabo się znam na elektronice )zgodnie z tis-em nie da się osiągnąc tej kontrolki tempomatu w przypadku mojego silnika Y17DT
  21. Nie no kumac to kumam z fotek tylko jakos nie jarze tych przerywanych kresek,to ma byc kabelkiem fizycznie (dosłownie )połączone tak jak te przerywane linie ? No wiem ,że to może śmieszyć ale cóż jakoś życie mnie ukierunkowało w inną stronę . Elektronika
  22. Witam . Może uda mi sie odgrzac temat .Mam problem bo chcę tą migającą diode ,przeczytałem calutki temat ale ja nic nie kumaty z ekektromiki . (anoda ,i ble ble) No inne rzeczy to i owszem zrobie przy aucie ,dałem radę szybki w prądzie ale przy pomocy tis-a. Morze jakoś jak reizer krowie -łopatologicznie ,co gdzie po kolei bo nie kumam elektroniki nul zero . Ps ale umiem lutować nawet stacją lutowniczą mam zmienione zegary na takie ładne z ringami i białe orginał VDO No i nie chciałbym czegoś popalić np ścieżek,
  23. Chwalipięta A tak na serio to ekstra wyszło
  24. O co chodzi ? Może > kwestia leży po stronie przewodu sygnałowego lub ECU. TeZ się nad tym zastanawiałem .A co do czujnika to tak jak wyżej koledzy piszą ,nawet w aso masz gwarancje tylko jak chłopcy samodzielnie założą . U mnie w mieście to fajne chłopy tam robią nawet auto potrafią umyć po prostej robocie ale tech-a to nie umieją obsłużyć ,co najwyżej podpiąć . W moim aucie czujnik wymieniał jak u większości z was -zaprzyjaźniony mech.Co prawda nie dysponuje tech-em ale radzi sobie wspomagając się autodatą ,zawsze to jakieś coś .
  25. Od razu przy zakupie zostałem ładnie poinformowany ,żeby nie było nieścisłości.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.