> Może i się mylę
> Jak jesteś w stanie stwierdzić, że zbiornik jest w dobrym stanie ?
> Ty podpisałbyś przedłużenie ważności butli na kolejne 10 lat po
> obejrzeniu jej z zewnątrz ?
> A wiesz, że nawet gdyby zbiornik wyglądał z zewnątrz na nówkę w moim
> aucie, ja wcale nie chciałbym przedłużenia legalizacji (czy jak
> to inaczej zwał) na kolejne 10 lat za 150 zeta
> Za 300 masz nowy zbiornik z homologacją na 10 lat
Ojciec kolegi trzy miechy temu przedłużył ważność butli o 10 latek bez żadnego problemu.
> obawiam się, że nikt nie zalegalizuje na 10 lat butli, która już 10
> lat śmiga w bagażniku - chyba, że na siłę, "dla znajomego" - ale
> tak to ja wolałbym nową kupić
> Zalegalizują Ci za te pieniądze na rok, może dwa lata
Mylisz się.
Bagażnikówki, jak są w dobrym stanie przedłuża się na 10 lat.